Сарафанное радио• 14 сентября 2023

На італійському острові Лампедуза оголосили надзвичайний стан через біженців

«Лише у вівторок на острів прибуло близько 6000 мігрантів…»
Дівчата, на відео самісінькі чоловіки, от цікаво, чому в Європі досі дозволяють таку масовану міграцію? Пишуть, що місцеві жителі у відчаї.
Миллениалка• 14 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Справа не в расизмі, а в об´єктивні реальності. Ці люди не люблять працювати, де б вони не жили. Хоч в Зімбабве, хоч в США. Є виключення, але дуже нечасті.
А вы хоть в том сша были? Или по сериалах судите 😂
Така бойова Я• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Ну так ніхто не винен єропейкам, що більше 2 дітей для них - дорого
А фінансувати емігрантів - дешево виходить.
От і наслідки
ВСІ країни Європи підтримують кількість свого населення лише завдяки мігрантам.
так количество африканцев велико лишь потому, что они постоянно насилуют женщин, при этом выживают не все.
А у одной африканки вообще 40 детей
Гидроусилитель руля• 14 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Щось не видно серед біженців жінок і дітей, тобто, тих категорій, кому дійсно потрібний захист.

З вікіпедії:

Згвалтування немовлят та дітей
У ПАР одні з найвищих показників зґвалтування дітей та немовлят у світі. ФундаціТірс і MPCiRC заявили, що 50% дітей ПАР постраждають від насильства до 18 років[12]. У дослідженні MRC зазначено, що у 2009 році 15% жертв були молодшими 12 років.[13] [14] У 2017 році поліція повідомила, що 9% випадків зґвалтування припадає на 9 років і молодше, а агентства повідомляють про зростання по всій країні.[15] Хоча є різні цифри щодо кількості зареєстрованих зґвалтувань дітей, в одному звіті зазначено, що у 2000 році було зареєстровано 21 538 зґвалтування та спроби зґвалтування дітей віком до 18 років, а в іншому (2001) вказується 24 892 зґвалтування. [16] Групи захисту дітей вважають можливу кількість незареєстрованих інцидентів в 10 разів більшою. Найбільше почастішали напади на дітей до 7 років. За звітом профспілки, в ПАР кожні 3 хвилини ґвалтують дитину.[17] Дехто посилаються на 400-відсоткове зростання сексуального насильства над дітьми за десятиліття, що передує 2002 р.[18], і що воно все ще зростає. Третину злочинів коять члени сім´ї або близькі родичі.[19]
З 2001 року набула резонансу низка зґвалтуваннь немовлят (деякі з них потребували реконструктивної операції для відновлення сечовидільної, статевої, черевної або трахеальної систем). У жовтні 2001 року 9-місячну дівчинку Чепанг зґвалтував ВІЛ-позитивний чоловік, і їй довелося перенести обширну реконструктивну операцію в Кейптауні.[20] [21] [22] У лютому 2002 року 8-місячне немовля зґвалтували четверо чоловіків. Одному пред´явлено звинувачення. Дитині була потрібна реконструктивна операція. Поранення дитини були настільки значними, що привернула увагу до судового переслідування.[18]
Важливим фактором, що сприяє ескалації педофільного насилля, є поширений у ВІЛ-інфікованих з ПАР міф про те, що секс із цнотливою дівчиною вилікує чоловіка від СНІДу.[23] Цей міф про невинне очищення існує в Замбії, Зімбабве та Нігерії. [24] Зловмисники часто є родичами жертв, а іноді їхніми батьками чи вихователями.[23]
Який жах. Це капець просто
ЛюблюДевчонок• 14 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
Понасенков предсказывает что в недалёком будущем мы с россиянами бок о бок будем отбиваться от этой навалы. Уж извините, что его вспоминаю. Но на то похоже
Вы это кто?
Уравнобешенная• 14 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
Навіть дискутувати з вами не буду, якщо у вас США - ’той’.
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Китай, В´єтнам, Пакистан, Бангладеш - теж не зі срібною ложкою в роті 90% населення народжуються. А подивіться, як ’впахівають’. Не в місці народження справа, повірте. У мене купа друзів в США, в тому числі корінні американці. Для темношкірих там вже 100 років як такі самі права і умови, як для всіх. Але навчатись та працювати - навіщо, це не для них. Краще наркотиками торгувати.
ну про США вам конечно же из Украины виднее как прямо ВСЕ темнокожие воруют там я вам расскажу как в Канаде, на тусовках для украинцев мужики призовного возраста воруют у своих же, причем настолько мозгов не хватает даже украсть, что воруют наушники и телефоны, какие отслеживаются. И ничего, как то здесь на форуме представители белой кожи голубых кровей считают себя выше темнокожих
По поводу Китая, Въетнама и тд, ну вы конечно сравнили экономику этих стран и Африканских.
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Люди спасаются, они беженцы, такие же, как и мы. Пусть принимают в лагеря, расселяют, помогают
Украинцев что-то я не видела такими толпами. А что у них там, война началась?
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Они не виноваты,что родились в неблагополучных странах.Право на жизнь имеют все.
и мы не виноваты, поэтому я хочу жить в Австралии или Новой Зеландии. Можно в Англии. Да или Япония. Я так хочу, пусть ворота мне завтра открывают
Кумася• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Да Нигер и другие страны, раша спонсирует, чтоб каламутить в колониях Франции
Уравнобешенная• 14 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не всі, але більшість. Не всі ж там Обамами стають, повірте.
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ворота и не закрыты, в Японии вообще прекрасная программа для украинских беженцев, язык разве что придется учить, но вы же белая, умная, справитесь, езжайте
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Така бойова Я• 14 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
На жаль, Ви праві, чи то так в світі придумано Всевишнім, але, на превеликий жаль, не всі країни можуть досягти високого рівня розвитку, деяким потрібні ті, хто будуть керувати, прийшовши ззовні (місіонери чи щось таке)
земляне тоже неправильно развиваются, разрушают экологию , поэтому нами руководят инопланетяне
Зайченя• 14 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
росіянам взагалі зараз важко кудись попасти, от вона й бідкається
Це теж лише фантазії,приймають їх кругом в ЕС так точно
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
да вы что? завтра еду в Англию, если не пустят, вы мне оплачиваете все тогда
Гидроусилитель руля• 14 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
Какое вы право имеете распоряжаться человеческими судьбами и решать кого куда селить?
Интересно... а рашисты имеют такое право? Выселять, депортировать людей и заселять дома бурятами- это только им разрешено?
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
ну так и белые не все прекрасные зайчкики и котики, не все богатые, не все известные ученые, некторые еще и тут решают - кому жить, а кому нет) прикол конечно. Сейчас украинцы переживают настоящий геноцид, но дать нашим дамам власть решать вопросы беженства и тд, сами бы еще тот геноцид устроили
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляКумася
а ну да, Африка у них же на прикорме, по типу титушек. Боты в фейсбуке - они же. Когда уже парашу сотрут в том виде что она есть, террористы
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Езжайте
Миллениалка• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Там глаза свои откройте. Границу с Польшей гляньте. Как там все выглядело
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
в Африке начались бомбежки всего континента?
Така бойова Я• 14 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
понимаете, у них инстинкт самосохранения,
а если ЕС пускает, значит там есть программы,
вон сколько арабов и сирийцев в Германии, в Англии,
очень многие из них работают,

напр. Польша, Чехия и Словакия я знаю, не особо выделяли им квоты, поэтому их там почти нет
Чехия и Словакия очень маленькие страны
ЛюблюДевчонок• 14 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Так ніби ж росіянам заборонили в´їзд в країни ЄС на авто з рашинскими номерами?
Миллениалка• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
В чем причина вашей реакции? Можете аргументировать?
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
я удивляюсь нашим, вместо того чтобы радоваться за своих же, что они живые здоровые за границей. что детей вывезли, оно еще и шутки постоянно шутит про беженцев и про африканцев теперь. Какая мерзость
Життє Бентежне• 14 сентября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
а какие шутки я пошутила про наших беженцев? вы же белая, должны быть сообразительнее по идее
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляadelanteris
Да не беженство это, а интревенция. Преднамеренное замещение белого населения Европы вот этим всем.
поясните свою мысль плиз
Така бойова Я• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Взагалі існує депортація.
З США спокійно депортують. А хто з Мексики лізе, того й на місці током приб´ють.
так в США им не доплыть на лодочке.
хотя там негров тоже капец как много и тоже работать не хотят, только наркота и разбой
po_li_na-49a8• 14 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
белая? вау. А вы расистка?
Чтооооооооооо?• 14 сентября 2023
Початок кінця Європи в тому вигляді, до якого ми звикли.