Рву и мечу• 14 сентября 2023
Будете від групи вітати вихователя? Який подарунок/привітання доречне?
Саме на День вихователя, як професійне свято.
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
а скільки дають за корупцію?
примірник карного кодексу буде чудовим подарунком
Можете йти і писати. Адресу кину в лічку, якщо треба.
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Да, вже купили кольє
Я думала щось накшталт квіти і цукерки або кава
Танцепесенная• 14 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Ну норм. В нас просто елітний садочок
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
та шо ви там кините
Харків, вулиця Корупціонерська 15, кв.45
Цикавенная• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
а скільки дають за корупцію?
А ви сама знаєте закони?
У нас навіть не порушують кримінальну справу , якщо сума збитків менше 1500 грн.
Карамелька• 14 сентября 2023
Нас поздравляют в школе букет колбасный и бутылка бухла , дамам учителям конфетный букет и шампусик
Привіт з ботойбіччя• 14 сентября 2023
Ми дарували кллись сертифікат в Єву на 500-1000 грн і цукерки.
Людина сама собі знайде завжди що в Єві купить. Якусь шампунь, гель чи хімію для дому
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
пані Триндюля Триндичиха
Ні, бо я вам зараз надати докази, які не забороняють вітати вчителів, вихователів матеріальними подарунками. Але ж уточнення: по сумі не більше ніж 2 прожиткових мінімуми на рік.
Читайте і не за..рачуйте інших.
Про запобігання корупції
Стаття 23. Обмеження щодо одержання подарунків
1. Особам, зазначеним у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб:
1) у зв’язку із здійсненням такими особами діяльності, пов’язаної із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування;
2) якщо особа, яка дарує, перебуває в підпорядкуванні такої особи.
2. Особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, можуть приймати подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, крім випадків, передбачених частиною першою цієї статті, якщо вартість таких подарунків не перевищує один прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на день прийняття подарунка, одноразово, а сукупна вартість таких подарунків, отриманих від однієї особи (групи осіб) протягом року, не перевищує двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатної особи на 1 січня того року, в якому прийнято подару
Читайте і не за..рачуйте інших.
Про запобігання корупції
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
То ви від групи хочете чи від себе?
Від групи
Карамелька• 14 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мне такое не понравилось . Я там пенку для бритья покупаю . Зачем мне всякой фигни покупать ? Лучше б деньгами
Карамелька• 14 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Читайте і не за..рачуйте інших.
Про запобігання корупції
Читайте і не за..рачуйте інших.
Про запобігання корупції
+++++
Подарки необходимы
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
+++++
Подарки необходимы
За бажанням батьків.
Ответ дляЦикавенная
А ви сама знаєте закони?
в мене для вас погані новини
Кримінальний кодекс України
Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі
1. Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -
караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
2. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років із штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією майна або без такої.
3. Діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
4. Діяння, передбачені частиною першою, другою або третьою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або вчинені організованою групою осіб чи її учасником, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
{Частину п´яту статті 369 виключено на підставі Закону № 198-VIII від 12.02.2015}
Докладніше:
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
дамаБезСобачки• 14 сентября 2023
12 травня - День медсестри дитячого садка
20 лютого - День психолога дитячого садка
21 вересня - День кухаря дитячого садка
16 листопада - День бухгалтера дитячого садка
15 червня - День прибиральника дитячого садка
Не забудьте привітати, а то ж буде неповага до їх роботи!
21 вересня - День кухаря дитячого садка
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
в мене для вас погані новини
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
Бачу ви далека від розуміння термінів. Погані новини у мене якраз для вас. І вони повʼязані не тільки з вашою боротьбою з корупцією
ФсеСама• 14 сентября 2023
Мы обычно дарим тысячу гривен от всех (15 человек) в конверте и большой букет цветов (собираемся по 150) в красивой упаковке.
Сейчас та мама из родительского комитета ушла. Я хочу предложить, раз некому больше собираться (и слава богу), чтобы собирала деньги я по 80 и дарить ту же самую тысячу гривен, но красиво обернутую с шоколадкой (бумага оберточная у меня дома есть), и букет покупать попроще - гривен за 50-100.
Кому нужны те букеты по 500-800 гривен и красивая общая упаковка подарка?
Или если для наших родителей будет так принципиально собираться по 150, то тогда преподавателю 1500 дарить (даже на 2000 хватит подарить если не профукивать деньги как наш бывший родительский комитет).
Но я бы хотела уйти в меньшие суммы. У меня двое детей в одной группе. Никаких для себя льгот не желаю, равно как и выпрашивания скидок - я просто хочу чтобы все поровну сдавали в нашей группе на каждого ребенка. У меня 2 ребёнка - умножу для себя эту сумму на 2.
Сдавать по 300 на танцы за обоих не хотелось бы, притом что мне ещё нужно сдавать отдельно ещё за обоих 300 ежемесячно за то что ходят в вокальный кружок (и там тоже нужно подарок будет покупать). Везде по копейке - а за месяц не маленькая сумма выходит.
Нет, я за уменьшение сумм и за скромные подарки ото всех.
Даже если какая-то группа подарит ото всех 800 гривен - за это преподаватель спасибо скажет (если родители по 60 соберутся, например) - за это преподаватель спасибо скажет, не выспрашивая кто по сколько сдавал. У нас некоторые вообще не сдают принципиально.
Рву и мечу
• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
коли ван надягнуть кайданки, ви все зрозумієте
Погрози і залякування, ні не чули!? Можливо вас притягнуть за наклеп
Рожайтретьего• 14 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Від групи
Квіти і кава буде норм. Або сертифікат і цукерки.
Цикавенная• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
в мене для вас погані новини
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
Кримінальний кодекс України
Докладніше:
Давайте тоді і мою дитину посадимо, бо вона пригостила вчительку тортом, який ми з нею в двох готували.
Карамелька• 14 сентября 2023
Ответ дляішо
Шо вы такое кажете?? Учителя имеют права получать подарунки