Кусюче сонечко• 15 сентября 2023
Uanimals. Там люди взагалі?
Основний аккаунт uanimals і їх wild.animals нас заблокував в інстаграм. Я лише кілька разів просила допомоги в коментарях, але ж я робила репост і ставила лайки ( Хіба за таке може заблокувати така організація?((( Чи їм потрібні в підписниках лише люди,які роблять донати?
Раніше зверталась до них з проханням допомоги, вони нас послали далеко і надовго(((
Кусюче сонечко
• 15 сентября 2023
Ответ дляМ.О
Дуже співчуваю, тримайтеся!
Не знаю, чи хороший лікар по котах, я зверталася з пташкою - допомогла. В черзі були і люди з котиками. Інна Васильківська
Спробуйте спитати тут
І тут
Одужання котику!
Спробуйте спитати тут
І тут
Одужання котику!
Дякую велике! Дві нижні ссилочки, уже була там, на жаль, все неоднозначно також. У ветхелп написала зараз повторно, перший раз відповіді не отримала.