Як_наготую...• сегодня в 12:04
Халкідіки. Початок жовтня
Кажуть, що там ще доволі комфортно. Це правда?
Коли була кінцева дата якого місяця вашого відпочину на Халкідіках: Касандра, Сітонія, Уранополі , що було комфортно по температурі повітря і води?
Последний вагон• сегодня в 12:08
Море холодное в конце сентября
Была дважды в Ситония
Туристов было намного меньше, чем в первой половине сентября, персонал все убирал и сворачивал
И ледяной ветер с моря
Была дважды в Ситония
И ледяной ветер с моря
Инфотуфелька• сегодня в 12:17
Рассмотрите Крит либо Корфу,Албания тоже хорошо,но погода может меняться.
Як_наготую...
• сегодня в 13:27
Ответ дляИнфотуфелька
Я там вже була
Як_наготую...
• сегодня в 13:28
Ответ дляПоследний вагон
Море холодное в конце сентября
Была дважды в Ситония
И ледяной ветер с моря
Была дважды в Ситония
И ледяной ветер с моря
Дякую. Коли маме були ,в які дати? Холодне - це скільки 20 градусів?
Бараболька• сегодня в 14:00
Ответ дляЯк_наготую...
Менше.
Причому температура води падає майже щодня: 26 вересня 23 градуси, 10 жовтня 16.
Зранку взагалі заходити дуже холодно, години до 12 прогрівається сонцем і за пару годин знову холодно.
Повітря комфортне 25-27, але ввечері вітер холодний.