Як_наготую...• сегодня в 12:04

Халкідіки. Початок жовтня

Кажуть, що там ще доволі комфортно. Це правда?
Коли була кінцева дата якого місяця вашого відпочину на Халкідіках: Касандра, Сітонія, Уранополі , що було комфортно по температурі повітря і води?
Все буде• сегодня в 12:05
Комфортно, но купаться уже холодно
Последний вагон• сегодня в 12:08
Море холодное в конце сентября
Была дважды в Ситония
Туристов было намного меньше, чем в первой половине сентября, персонал все убирал и сворачивал
И ледяной ветер с моря
Фляшунька• сегодня в 12:16
Ага, как раз третья мировая будет в разгаре
Ангел-предохранитель• сегодня в 12:17
А Вы смелая, однако)
Инфотуфелька• сегодня в 12:17
Рассмотрите Крит либо Корфу,Албания тоже хорошо,но погода может меняться.
автор Як_наготую... • сегодня в 13:27
Ответ дляИнфотуфелька
Я там вже була
автор Як_наготую... • сегодня в 13:28
Ответ дляПоследний вагон
Море холодное в конце сентября
Была дважды в Ситония
И ледяной ветер с моря
Дякую. Коли маме були ,в які дати? Холодне - це скільки 20 градусів?
Бараболька• сегодня в 14:00
Ответ дляЯк_наготую...
Менше.
Причому температура води падає майже щодня: 26 вересня 23 градуси, 10 жовтня 16.
Зранку взагалі заходити дуже холодно, години до 12 прогрівається сонцем і за пару годин знову холодно.
Повітря комфортне 25-27, але ввечері вітер холодний.