Накладні мюслі• 15 сентября 2023
Допоможіть визначитися роботою
На понеділок 3 вакансії. Робота на фермі, годування тварин, в ТЦ розклад продуктів, отель покоївка. Всюди житло безоплатне, 2 разове харчування, зарплатня та робочі години однакові
Результат:
вже голосів:
45 (64.29%)
Торговий центр
13 (18.57%)
Ферма
8 (11.43%)
Отель
4 (5.71%)
Результат
ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2023
Отель тяжелая работа, сокращают часы и добавляют номера к уборке из-за нехватки персонала (Польша)
ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2023
Животных я думаю сложно будет тоже, там носить туда сюда, вонь грязь
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляБабульція
Конечно, ТЦ! Отель - это адский труд, ферма тоже.
ТЦ це теж адський труд
СвітланкаОК• 15 сентября 2023
Я б обрала торговий центр. Бо ферма - то бруд, вонь. Готель - теж саме, але від людей. А в магазині заповнюй собі полички в чистоті й красі, ще й під музичку.
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ дляБабульція
Ну отель мислила, що тяжко, а ферма чому тяжко?
Заела_пластинка• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
ТЦ це теж адський труд
Взагалі ні, працюю в супермаркеті , ніхто не перепрацьовується
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ви жартуєте? Ви взнавали про форму взуття іодягу на фермі?
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, відео координатор надсилала мені
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Так, відео координатор надсилала мені
І як вам?
Бабульція• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А Ви працювали в селі?
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ дляБабульція
А Ви працювали в селі?
Ні, взагалі не працьовала
Бабульція• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ні, взагалі не працьовала
Ясно. Це важка праця. Дуже.
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ дляБабульція
Ясно. Це важка праця. Дуже.
Ясно, дякую. Мені просто житло потрібно, а ті варіанти з житлом
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
Готель
Готель файний в центрі міста, житло надається для одній особи
Там все розмивчато• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А у вас є в цьому досвід?
Я, наприклад, боялася б годувати свійських тварин, не маю до них підходу.
Але і досвіду не маю - в дитинстві не залишали в селі в бабусі, приїжджала максимум на день і та ж корова чи свиня не викликала в мене довіри.
А ще ж і робота не в надто чистих умовах і при будь якій погоді. І врахуйте, що їжа буде у великому об´ємі і у важких відрах/контейнерах.
Тому я б обрала тц або готель.
А ще ж і робота не в надто чистих умовах і при будь якій погоді. І врахуйте, що їжа буде у великому об´ємі і у важких відрах/контейнерах. Тому я б обрала тц або готель.
Накладні мюслі
• 15 сентября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
А у вас є в цьому досвід?
Тому я б обрала тц або готель.
В мене взагалі досвіду робити нема. Це буде перша
из_под_тишка• 15 сентября 2023
В тц там можливо прийдеться коробки тягати, бачила таких дівчат в Алді,
Узнайте,
Я б на ферму пішла з тваринами працювати
Узнайте,
из_под_тишка• 15 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ви не бачили як вони тягають такі тягачі заповнені до стелі важкими коробками?
А вже потім розкладають по поличках
Бабульція• 15 сентября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ви ж писали в ТЦ також з житлом.
Бабульція• 15 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
З тваринами, повірте, працювати НАБАГАТО легше, ніж з людьми.
З товарами та полицями ще легше.