Бринзолетта• Изменено 15 сентября 2023
Cинці під очима у дівчинки-підлітка
Маю доньку 11-ти років. У дитини присутні синці під очима, іноді вони якось менш помітні іноді це досить видно. Дитина взагалі не хворобливих, здали загальний аналіз крові, все в нормі. Ще здавали Ig E, там дуже сильне перевищення, замість показника 120 - 1480, зараз сильне загострення алергії. Все інше в нормі. Досить висока на свій вік 168 см, росла останні два роки дуже інтенсивно. Місячних ще не було. Сьогодні збиралася до школи, в результаті істерика ’я як бомж, вони мені все життя псують’, сіла й ридає, ледь заспокоїла. Купили тональний, оце й вся поміч. Неодноразово запитувала педіатра, вона у відповідь типу це така природа. Реально шкода дитину а як допомогти - не знаю. Можливо які поради, ідеї з досвіду власних дітей маєте.
П´яна вишня• 15 сентября 2023
В моєї таке від перевтоми, сильного навантаження. Літом немає зараз знову вони з нами.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Не можу сказати, що прям є сильне навантаження, але друга зміна, можливо варто на вулиці більше бувати. Але й вулиця зараз для нас це алергени.
Мяо мой мяо• 15 сентября 2023
У меня старшая с синяками под глазами, тонкая кожа. Немного спасает лето, она много загорает и синяки как-то уходят на большую половину осени. Остальное время ее в основном спасает юмор: ’людей с веснушками поцеловало солнышко, людей с синяками под глазами - луна’.
Я ей сказала, что есть методика закачивания жира в те места, она ответила, что лучше синяки, чем таки пытки.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Сколько весит? Что с питанием?
Что с аллергией делаете?
47 кг, харчується ну більш-менш, як для підлітка. Суп, кашу, фрукти, м´ясо не дуже любить, солодкого мало, фастфуди і інша фігня дуже мінімально. Алергія в такий період у нас перший рік, завжди в травні-червні була, даю таблетки, назонекс, в понеділок йдемо до алерголога. У мене двоє дітей і у обох все життя алергія. У старшого взагалі ’букет трав’, менша не так страждала до цього року але мабуть воно змінюється з віком. Ніс один не дихає повноцінно.
Аль де Барановна• 15 сентября 2023
Поищите инфо о дисплазии соединительной ткани, это один из признаков. Врачи вообще в большинстве не слышали о таком. Есть много проявлений, у кого-то близорукость, у уого-то гипермобильность суставов, грыжи, опущение органов, варикоз, гемморой и т.д., с возрастом прибавляются заболевания.
Можно пить постоянно соли Шюсслера номер 1 и 11, это будет укреплением соед.ткани.
Можно различные бады, поддерживающие, но тут надо слушать курсы, инфо, например Оксана Терехова (fareninfo).
personality• 15 сентября 2023
Я така. У мене синці під очима з дитинства. Я нічим і ніколи не хворіла. Така будова черепа і шкіри. У мене дуже тонка і наче прозора шкіра.
Не знаю чим допомогти. Хіба пластика, але нащо?
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Вперше теж про таке чую, поцікавлюся.
ФрекенБок• 15 сентября 2023
у моей дочери такое же... а по здоорвью вроде все ок и анализы тоже.
А она блондинка?
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Ото й нас така дівчинка, останній раз кров здавали 5-ть років тому, педіатр категорично відправила на здачу, дитина навіть ковідом не хворіла, коли чоловік і син захворіли. Як для мене, не можу сказати що то виглядає, як катастрофа, але ж починається такий категоричний вік, гарна, струнка, довгонога дитина, волосся прекрасне але на тобі синяки, щоб не було все так добре.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
А она блондинка?
Ні, не блондинка, середньо-русе волосся.
personality• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
Я її розумію, я комплексувала в дитинстві. У мене ще й веснянки почалися у перехідному віці. А потім якось пройшло, синці вже не такі яскраві.
З 14 років користувалась тональним 🤦♀️
Аль де Барановна• 15 сентября 2023
У меня эти синяки с садика, тоже вечно проверяли то почки, то гемоглобин, все в норме. Потом стали говорить, ну кожа тонкая, что вы хотите, а от чего она тонкая, то они не знают(
У меня полно проявлений дисплазии, только в том году встретила эту инфу. Дочке даю соли 1 и 11, для поддержки соед.ткани. У нее синяков нет, но есть близорукость, ложные хорды в сердце, сколиоз, воронкообразная грудь. Ей 13 лет. Чем раньше начать поддерживать, тем лучше. От родителей почти всегда передается.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляpersonality
З 14 років користувалась тональним 🤦♀️
Ну ось і вона вже користується, навіть заборонити не можу, розумію її.
Великий сатирик• 15 сентября 2023
В мене таке було в підлітковому віці, сама не знаю від чого, але синці були капець, і це при тому, що в мене смуглява шкіра. Якось з віком їх не стало, хоча, коли падає феритин і вітамін Д, то з´являються, але не такі виражені, як раніше
Аль де Барановна• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
я тоже замазывала постоянно
Сиреневенькая• 15 сентября 2023
Вона точно спить ночами? Бо моя зірка може під ковдрою в телефоні сидіти, а потім під очами краса.
personality• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
Зараз косметика якісна і не така ядерна як в моєму дитинстві була (памʼятаєте крем балет?😂)
Головне за правильним очищенням слідкуйте, бо почне сипати
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Теж подумала, що вітамін Д точно потрібно подавати, а феретин, то аналіз здати, а це дуже прям проблемно.
Аль де Барановна• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
від аллергії також можуть бути синці, бо кисневе голодування, хоча у доньки була алергія на кота багато років, а синців не було
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Ага, крем балет і плювачка-туш ’ленінградська.’
Та ото, що воно забиває ніжну шкіру під очима, щодня тре, щоб зняти, не хотілося б так рано ще шкіру під очима навантажувати, але поки без варіантів.
Великий сатирик• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
Вітамін Д також бажано здати. В мене він став знижений декілька років тому лише, до цього навіть лікар дивувалась моїм показникам,бо каже це зараз рідкість, коли він в нормі.
В дитинстві, правда яйого ніколи не здавала
ФрекенБок• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
про точно подождите! Мы весной сдавали анализ и оказался даже повышен
Аль де Барановна• 15 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
а вы точно уверены в этом? нормы могут быть не очень правильными.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляАль де Барановна
У неї ще очі реагують, перший день взагалі кошмар, проснулася з криком, ніс болить не дихає, око червоне , під оком круги ще темніші. Зараз трохи легше на таблетка але ніс дихає наполовину тільки. Плюс ріст сильний, не встигає мабуть сердечко і всі органи. Коли б вже зупинилася, сама висока в класі, вже теж починає комплексувати.
personality• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
Від себе можу порадити Mac face&body. Він має легеньку консистенцію і ефект фотошопу. Легко змивається.
Я не експерт, але на скільки розбираюсь склад норм. Так він трохи коштує, але тої банки на довго вистачає.
personality• 15 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
Ідіть до ендокринолога.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Дякую ! Такі поради теж корисні, бо майже не використовую такі засоби, тоу власний досвід відсутній.
Бринзолетта
• 15 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Ідіть до ендокринолога.
Були, все добре, типу зріст в межа вікових таблиць, чекайте місячних, тоді зупиниться в рості. До алерголога підемо в понеділок.