Да Щас же• 15 сентября 2023

Церукал, если у ребенка рвота с 23.00 вчера и сейчас периодически, можна дать?

Похоже что вирус нас перекосило, а через почти двое суток дочь. Я Церукал пила, не выдержала издевательства. А ребенку можно чтобы она не мучалась и поспать могла?
Просто звязда• 15 сентября 2023
Лучше уколоть

ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Дивлячись наскільки часто. Скільки разів в годину? Нещодавно лікар сказала що противорвотні то прямо вже самий крайній випадок. Хоча раніше я давала. Нещодавно також всі мої троє перехворіли, у всіх рота були лише 1 день, все вийшло, атоксіл та капсули ( не креон, а також сорбент) давала.
Морковку дай• 15 сентября 2023
Я би не забирала симптом, а лікувала причину.
Алина-1240• 15 сентября 2023
Не желательно.он влияет на дофа рецепторы в мозгу.а так рвоту снимает отлично
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
Причина вірус скоріше всього. Сорбенти п´є тут же рвота і вони не встигли засвоїтися.
Морковку дай• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Я в таких випадках даю Юнорм або аналоги. За пів години вже можна давати основні ліки
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Та по різному на початку один - два - три рази в час. Була перерва під ранок три години спала не було рвоти. Окрім цього є діарея але теж епізодично не постійна. Чергується з рвотою. Дитина з 23.00 стомлена. ..хоче спати.
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Лучше уколоть
Нє. Якщо таблетку вона ще вип´є . То укол їй тільки лікарі можуть зробити при цьому тримати всі будуть.
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
ЦЕРУКАЛ????опомнитесь! вы в курсе что он дает дичайшие эксатрапирамидалные нарушения.
его не каждая скорая решается колоть

автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
его не каждая скорая решается колоть
Які? Я випила нічого не відбувається зі мною.
Леди Г• 15 сентября 2023
Я бы дала, но следуйте инструкции, сугубо по возрасту. И ещё если у Вас есть вопросы-Вы всегда можете набрать скорую помощь и попросить их переключить на консультанта. Там сидит доктор и Вас проконсультирует. Выздоравливайте!
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
а кроме вас других людей на земле не существует?посмотрите что такое экстраипирамидальные нарушения,если не очкуете.
его детям вообще не советут
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
его не каждая скорая решается колоть
Мені кололи колись дитині педіатр просто щоб дитину не захитало в дорозі, їхали на обстеження в іншу лікарню дороги дві години машиною. А педіатр взагалі сказав якщо треба їхати кудись далеко можна пити як від захитування
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
она пьет достаточно? кожа не сухая?? ей нужен не церукал а капельница с глюкозой и физраствор!
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
удачи вам,вы непробиваемая.
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Достаточно. Кожа нормальная. Обезвоживания нет. Дитина не маленька майже 12,років
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
звоните, короче, в скорую
ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Я також не знаю що це за порушення, але лікар, якому я довіряю на всі 200% , сказав що дуже погано ці засоби впливають на печінку.
Інтоксикацію прибирайте атоксілом, давайте бетаргін, та смекту. У вас не дуже погана ситуація.
ніколи такого не було• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
это гуд, слабость сильная?

ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Жах))) 21 століття на дворі. Та і захитування та парта це зовсім різні поняття
Пьяная вишня• 15 сентября 2023
Краще Юнорм або Сусприн. Церукал дітям не бажано. Можна в крайньому випадку, якщо високий ризик зневоднення. Ви ще вік не вказали.
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Атоксіл не може випити. Як його п´ють?! Ні я не можу ні вона. Тільки в рот попадає одразу рвота. Я їй давала ніфуроксазид, энтерол, Смекта.
Пьяная вишня• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Ніфуроксазид при вірусі не працює
Леди_в_ночи• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Ви не дитина. Дітям він заборонений
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
это гуд, слабость сильная?
Є але не дуже. Встає в туалет сама. Бліда зараз стає тільки коли є позиви до рвоти.
ОбережнаЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Ніфуроксазід та ентерол то не туди.
Леди_в_ночи• 15 сентября 2023
Ответ дляДа Щас же
Змініть педіатра, ваш давно не вчився
Кров з молоком• 15 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
его не каждая скорая решается колоть
У меня на него такая ужасная реакция была. Мне от токсикоза вкололи. Так я чуть не чокнулась. Было ощущение, что кто-то за голову держит и крутит.
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляКров з молоком
это еще цветочки...
автор Да Щас же • 15 сентября 2023
Ответ дляПьяная вишня
12років майже ( в листопаді) вага 37кг. Я запитала тому що вона спати хоче, а не може ...