Бабка_в_кедах• 15 сентября 2023
Кредит, валюта
Є кредитка, якою користуюсь в межаж пільгового періода. Я закидаю гроші на картку знімаю їх і йду купую валюту ( тобто таким чином прокручую гроші) Мені необхідна ваоюта.
Каркуша Клара• 15 сентября 2023
В чем вопрос?
А разве выгодно снимать с комиссией и покупать валюту?
Н@Диете• 15 сентября 2023
Навіщо закидати гроші на картку, а потім знімати?
Якщо ви знімаєте кредитні кошти, то вы втрачаєте мінімум 4%. В чому сенс такого прокручування?
Сусідка зверху• 15 сентября 2023
А не хочете просто, не знімаючи, переводити з кредитки гроші на валютну? Це ж без комісії. Я правда купувала з іншої карти валюту, не з кредитної, тому може й є якась комісія.
Н@Диете• 15 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Це з комісією, якщо кредитні кошти, то це буде 4%, може в Моно 3,5%, не пам´ятаю, але приблизно ті ж 4%.
Сусідка зверху• 15 сентября 2023
Ответ дляН@Диете
Ну хоть ніде не бігати за покупкою валюти
Мороженная курица• 15 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Теж не зрозуміла сенсу. Може сам процес захоплюючій!
- Ви дітей любите?
- Ні... Але сам процес!
Каркуша Клара• 15 сентября 2023
Ответ дляН@Диете
И я не могу понять. Разве не лучше в этом месяце закрыть и не снимать. А в следующем месяце и последующих покупать валюту из своих денег без комиссии за снятие?