Перебуваю в депресії. Я не знаю як правильно зробити залишиться в Україні чи поїхати звідси. Немає віри вже нікому ні владі ні законам нашим((((
Так гидко в душі. Жили собі спокійно а ці кляті люди сусіди нам зламали життя
Ответ дляanuta 27
Уезжать не собираюсь но никуда идти тоже насильно никто меня туда не пошлет . Буду решать вопросы по мере поступления не делаю из этого проблему . Стою в военкомате с 2009 года но никуда идти не собираюсь считаю что должна только детям , родителям и мужу и больше никому .
Так ви вже стоїте на обліку, для вас нічого не зміниться)
Я так зрозуміла, автор не стоїть
ну шо ві ноете..Продумайте план действий. Вот вам пример-Словакия, врачей катастрофически не хватает, нашим дипломі подтверждают на ура, язік легкий. при желании віучить не проблема. Кстати до октября есть программа-возвращают деньги потраченіе на подтверждение диплома. Работает тут много наших в больницах, поликлиниках.
Вкусныйпончик• 15 сентября 2023
Автор 1 жовтня вас не прикриють, це точно. Але ж ви самі розумієте, що коли захочуть, то їм на це потрібно на все про все дві години. Кінця краю тому не видно, поки європа лавочку не прикрила - їдьте інтегруйтеся. Вони то заговорили про заморозку, але по перше вона яущо і буде, то не раніше 2025. Плюс невідомо якого формату вона буде, чи випускатимуть нас чи ні. Розумію, що важко кидати нажите, але ж ви щавжди повернутися зможете. От питання чи захочите? ;))
Вкусныйпончик• 15 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Я не фанат нашої влади, особливо теперішньої, але до чого тут вона? Усі часи медики були військовозобов´язані, при вступних екзаменах це не було таємницею.
Були колись і вчителі і зв´язківці, але останні років 15 нікого на облік не ставили. А в останньому наказі міноборони взагалі вчителів викреслили. Зараз ще й чоловіків вчителів не прищивають.
Ответ дляЕлена 1
Сейчас и вас начнут отправлять в госпиталь
Мне за такой ответ уже написали )))
Я коли читаю ці стогнання завжди згадую анекдот про пожежників - ’Влаштувався хлопець на роботу пожежником. За місяць зустрічає друга, той запитує, як працюється.
— Ти знаєш, непогано. Зарплата пристойна, платять вчасно, пайок, форму гарну видали… Знову ж таки, хлопці дружні зібралися, усе б добре… Але як пожежа — то хоч звільняйся!’
От так і наші медики - як хабарі, пільги, подяки від пацієнтів то ок, а як війна то вони не для цього себе готували.
Вкусныйпончик• 15 сентября 2023
Автор тут ще такий нюанс, от ви зараз не виїдете, а потім виявиться, шо дітей треба вивезти від воєнкомату, а ви не зможете?
Вкусныйпончик• 15 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Ви забули написати ’нема кінця-краю цій війні’ рубль же не получите
А ви бачите кінець? То поділіться датою.
Соната любви• 15 сентября 2023
Ответ дляЕлена 1
Во -первых ,вы не знаете где я . Чем я занимаюсь
Во-вторых ,медики военнообязанные и это было всегда .
В-третьих ,автору точно нужно выехать,у нее все мысли об этом .
те, кто реально чем-то занимаются, им не до советчицы.
такой человек за день всего насмотрится, набегается.
у такого человека только одно желание, быстрей бы добраться до постели, чтобы отдохнуть.
а не придя с работы домой, бегом на советчицу
последний раз война закончилась в 1945 году, люди не ожидали, что начнется реальная война с бомбами, ракетами, танками, самолетами и так далее.
поэтому и обучались на медиков, так как планировали осуществлять свою деятельность в мирных условиях.
особенно те, кто за деньги поступил, взятки давал - ага, они день и ночь мечтали стать военнообязанными