Пиона• 16 сентября 2023

Хасиди. Не можу заспокоїтися. Танці під час війни.

Учора подивилася в новинах, як ті хасиди танцюють в Умані. Усі телеграм канали постять відео щасливих танцюючих хасидів. Ось не можу заспокоїтися, як так?!! Ну як так, що під час війни, в Умані де нещодавно прилетіла ракета і загинуло багато діток , влаштовуються такі пляски? Чому їм це дозволяють???! У мене чоловік із Умані, я туди їздила подивитися, ще до війни на це місце, то цей квартал це неначе держава в державі. Ми господарі в своєму домі чи ні? Кожен день гинуть наші хлопчики, люди вмиваються сльозами, а тут 32 000 хасидів приїхали святкувати!!! Це не те що не повага до нашої держави, до усього народу, це просто зневага! Неначе немає горя і війни. Грець з ним , з тим брудом, що вони лишають, не це головне, а те, що об нас витирають ноги, влаштовуючи танці під час війни. Хочуть приїхати на могилу свого Цадика, ну ок, приїдьте і тихенько сходіть і їдьте назад. Але танці?! Ну критика влади під час війни кажуть не доречна, але ж всьому має бути межа! Українців хейтять якщо не дай Боже каву у ресторані пішов випити, а тут танці, ді-джеї, святкування?
Sanechko• 16 сентября 2023
То не танці.
То їх ритуали.
Не варто їх ненавидіти, бо вони не винуваті у наших бідах

Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
чому ми дозволяємо це?
тому що наша влада вважає, що приймати паломників краще, ніж віддати в Ізраїль останки їхнього святого
А приймати паломников на условиях отсутствия срачедла и оров диких что не позволяет? Страх? Бабло? Что там про самоуважение? У вас тоже дома паломники гадить ходят толпами или у Вас закрыта квартира от подобного?
lisulya• 16 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Ну а местным денюшка капает. Готовы местным денюшку возместить из своего кармана, если засранцам хасидам запретить въезд?
Хасиды уедут, город ком. службы отмоют, и будет может чище, чем у некоторых хазяйок-советчиц в квартире.
Вон о ’дизайне’ туалета сегодня тема была. И там жили не хасиды вовсе. И десяток комментариев ’у меня тоже так, меня устраивает’
Ирина_Б_• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да я могу быть сто раз не в трауре.это позволяет кому-то приехать в мой дом и срать толпой по своим обычаям?
ну они к вам домой приехали , их пускают наши правители на территорию страны и позволяют делать то что они делают. Не понимаете почему? Какие могут быть претензии к хасидам если они такие везде?
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmodiin
Они граждане-нерезиденты. Сейчас построят себе город, будет возможность делать прописку-и станут полноправными гражданами.Так что все впереди)))
Ога.вот тогда уже можно и ’Израиль.введи войска! Этонашаземля!’
И опять вереск.что украинские нацисты всех ущемляют)))
Мыши плакали.кололись.но продолжали жрать кактус)
mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мабуть не такий страшний срач вони залишають, як ви ото описуєте. Надивились якихось відосіків з одного місця і розповсюджуєте ненависть

Ви це що, пропонуєте закрити країну на вїзд всім? бо моя квартира закрита. Тільки по запрошенню з моєї сторони
oksanastadnik• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Покажіть ваші пости за 2014 рік. Де ви з таким же завзяттям говорили про війну в Донбасі
Та й порівнювати війну і наплив туристів паломників на тиждень, які привозять непогані гроші - це трохи якось не порівнюється
Удалено администрацией...

mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляoksanastadnik
Удалено администрацией...
Покажіть свої пости за той час. Вас війна так же сильно хвилює як приїзд хасидів в місто, в якому ви ніколи не були?
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Удалено администрацией...
Я не кукарекаю .а высказываю свое мнение.
И все годы удивлялась этому бедламу. Но сейчас еще устраивать шабаши.пока наши в окопах и рядом с нами вдовы и матери погибших защитников.это уже за гранью. Своего быдла хватает .которое делает вид.что его война не касается
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 16 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Да отож. Свиньи, но выгодные свиньи. Были б не выгодные, то и не пускали б. Но сидят ’чушки’ за 100+ км от города и рассуждают о ’сермяжной’ правде. Она же посконная, домотканая и кондовая...
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Придите и покакайте, если у Вас туалет нерабочий. Мне не жалко.
Ненене.я не одна. Нас много и нам похрену.что Вам это будет не очень. У нас традиция
L-i-s-a-92af• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Ні. Просто мені не байдуже. Мої друзі, рідні, куми воюють а тут ці танцюють?! Я кожен день бачу хлопців без рук без ніг , їм зараз не до танців. А вони у себе в дома, життя за Україну віддають
Ви 1,5 роки в траурі? Не танцюєте,не святкуєте,не відпочиваєте?
Не вірю
lisulya• 16 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Я не удивлюсь, если эти ролики сами хасиды и проплатили. Чтоб наконец отдали им тот прах, под давлением общественности.
Ну или русня, лишние волнения в Украине им не помешают.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А вы чьих будете? Это не ваше дело, а местных властей и местного населения - они зарабатывают на свиньях-хасидах и за ними убирают.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 16 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Тоже может быть. Не всем интересно ездить в ту Умань во время войны. Прах на территории Израиля бабла принес бы куда больше определённым лицам.
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Я могу это показать 2016 года.
И если для Вас война началась в 22.то для меня.как у многих из Днепра в 2014. И не Вам меня своим языком полоскать. С 2014 одевали.обували.собирали.отвозили.кормили.кровь сдавали пока Вы может делали вид.что Вас не касается.
mavka.cy• 16 сентября 2023
А чи бачили ви відео з українками і українцями. Які ведуть себе зараз жахливо. Чи якісь проросійські тематики говорять, чи бухають. Ну взагалі, не всі ж у нас вміють себе норм вести. От такі відео назбирати і теж робити заворушки по форумам дружніх держав про те, які українці погані.

Чи буде це аналог цій темі? так. Це і є інформаційна війна. Роздути щось з дрібниці

і ви , хто так агресивно настроєні проти хасидів - ведете себе аналогічно
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy

Яких видосикив? Вы посты читаете? Я лично это наблюдала
Видосики это увас
mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я могу это показать 2016 года.
Питання було про інше. Чи ви так же болісно реагували на війну, як реагуєте на натовп паломників, яких ви навіть не бачите

mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Видосики это увас
Ви це спостерігали пару років назад. ок. І з тих пір ви кожен рік пишете свої обурення десь? чи тільки в цьому році ?
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Да.болисно.болит с 2014 ибо Днепр лечил.волонтерил.обеспечивал и поддерживал.боролся и сопротивлялся.
Вы точно из Украины и хорошо знаете события с 2013?
mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ви з якого міста? Вже в себе навели порядки, залишилось про Умань потурбуватись?
До речі!!! Де всі уманці!! Де їх справедливий гнів???
oksanastadnik• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Удалено администрацией...
mavka.cy• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А ви точно з України? Все менше людей в Україні розмовляє російською. А вас настільки хвилює добробут в Україні, що досі не змогли перейти на рідну мову
oksanastadnik• 16 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не вірю
вона, можливо, ні. а ті, у кого хтось загинув на війні- так. і рвк, і півтори, і два, і все життя, якщо це дитина. а ваш чоловік де? сидить на дивані обісцяний від страху, поки ви хасидів тупих захищаєте?:
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Удалено администрацией...
navang• 16 сентября 2023
Ответ дляСоната любви
Само выражение «пир во время чумы» стало фразеологизмом, обозначающим праздность, беспечность и веселье во время всеобщего бедствия.
это когда украинцы так себя ведут
а тут туристы приехали, радуйтесь, что приезжают
oksanastadnik• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я могу это показать 2016 года.
Удалено администрацией...