Проработник• 16 сентября 2023
Как убрать царапину с очков?
Это реально? Небольшая потёртость. Очень жаль очков, не дешёвые (
ПриснитсяЖЕ• 16 сентября 2023
В ювелирку отнести попробуйте. Они на часах стекла полируют от царапин.
На паровозе• 16 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Годинник то одне, а лінзи інше. Буде «розмитість» на місці царапини. По темі, треба просто замінити лінзу.
Проработник
• 16 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Очки солнцезащитные
english book• 16 сентября 2023
В мене робота така, що можна пошкодити лінзу. По факту прибрати з пластику майже нереально поліровкою, особливо якщо є спеціальне покриття.
Тому звичайні окуляри в мене скляні, і сонцезахисні також.Їх дуже важко пошкодити. А ті що з пластику, то намагаюся якомога обережніше з ними поводитись.