Трахтибидох• Изменено 17 сентября 2023

Як організувати цікаве 10-річчя без друзів?

Так складаються обставини, що будемо святкувати у тісному родинному колі. Батьки та двоє дітей.
10 років - міні ювілей. Хотілося б, щоб дитині запамʼяталось.
В такому віці зазвичай святкують з друзями-ровесниками.
Думали з приводу квест-кімнати, але туди бажано великою компанією.
Одна з розваг - картинг. Що ще можна придумати, порадьте?
Локація: Черкаси
Джага-джага• 17 сентября 2023
Чому в квест кімнату великою компанією?
Можна знайти варіанти і піти втрьох

Пацака-задирака• 17 сентября 2023
Веревочный парк.
автор Трахтибидох • 17 сентября 2023
Ответ дляДжага-джага
Чому в квест кімнату великою компанією?
Можна знайти варіанти і піти втрьох
А для дитини пʼяти років вже буде цікаво ?
Огірок та Помідорчик• 17 сентября 2023
Мы ездили в Европу в парк развлечений , Мега запомнился ,
Может и вы посмотрите , аттракционы именно какие вам доступные
Как раз семьей хорошо
Сосиска_Втесте• 17 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Моєму було цікаво, але це була не важка, і не на довго....А у дитини немає ніяких побажань?
Огірок та Помідорчик• 17 сентября 2023
Есть Одесса и день в Немо, одно из ДР так отмечали
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
краще не в Одесу

Баба_Воля• 17 сентября 2023
В квест-комнаты как раз ходят небольшими компаниями, максимум, который я видела - было разрешено 6 человек
автор Трахтибидох • 17 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Как раз семьей хорошо
В Європу, звісно, було б добре, але вибір на розвагами по місцю проживання.
Аби можна було кудись поїхати - Діснейленд би дуже сподобався
Organic• 17 сентября 2023
Аквапарк, центр батутів, боулінг, каток, кіно, кондитерська з майстер-класом, чи піцерія з майстер-класом, та будь-який майстер-клас за інтересами, шопінг. Екскурсія в парки по типу УРУРУ (біля Львова), чи Андер хілл (біля Франківська), не знаю, що у вас там таке є.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 сентября 2023
Можу порекомендовать квест кімнату. Навіть дві. Меншому теж буде ок.

На Декабристів 2 Майнкрафт
Або Замок Дракона на Руденко

Моїй 9 - дуже сподобались обидва
Я особисто була на Майнкрафт - мені теж зайшло
Були ще на Люди Х - для постарше, або якщо продвинуті в квестах. Складніше і не так красиво оформлено.
Salsa-24da• 17 сентября 2023
А почему без друзей?
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
У вас уже вторая тема про Диснейленд, а еще про Тайланд было…

Автор, почему вас бы не собрать детей на квест или боулинг, а после накормить пиццей.
Сейчас очень важно детям общаться в таком возрасте.