Сунуся в чужі справи• Изменено 17 сентября 2023

Б/У вещи сейчас не покупают? Или я ставлю высокие цены?

Раньше ставила на вещи 15-20 грн, забирали сразу, сейчас ставлю 70-110 грн, некоторое если раз надето на торжество то конечно и по 799 грн, при полной цене 2500 например. Я вот думаю снижать еще цены или просто нет смысла? Относить в хабы не предлагайте, есть свое мнение по этому поводу
Наивная Хо• 17 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Не можете такого быть,покажите хоть одно объявление
У мене так само, деякі речі привезла з Польщі, в минулому році стояло речей 30, по 20 грн платна об´ява за кожне,то продалося пару речей і все.
Наивная Хо• 17 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Детское бу с рук можно носить в сад и школу, а секонд- только во двор и на спорт
Це ви так вирішили? А я речі і Вайкікі, і атмосфера, і Марк енд спенсер беру, класні. Останні покупки нових речей в хумані - 3 джинсів собі і донькі, по 48 грн, дві футболки і блузку, простирадла нові два на резинці, бававна, ікеа, по 148 грн.
Нагайна• 17 сентября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
я там была проходом в начале войны на ЗУ, была в ужасе, была куча навалена на полу в мой рост несколько комнат, и все половые тряпки. Там реально сейчас что-то хорошее найти что можно носить?
То треба було поскладати, розсортувати ту кучу. Вам значить допомагають, а ви не хочте таке просте навіть допомогти
Психологічка• 17 сентября 2023
Ніхто не думав , де береться той самий секонд, що в Україну тоннами, фурами гонять?
Ніде не бачила щоб в якійсь країні , десь продавалось б/у одяг, взуття, а тим паче дитячі речі!
Все що не потрібне, в мішки і спец пункти прийому - і не треба утилізацію сплачувати як за сміття.

Б/у речі таки продають/купують,
Напр, речі домашнього вжитку, інструменти, для саду, техніку різну... але одяг, взуття, і т.п - не бачила ніде такого....

Вище написано як є в Європі
Наивная Хо• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А кто может там брать? Все кто хочет?
Ні, зі справою впо, дівчата на роботі розказували, що перевіряють, скільки речей беруть.. люди на початку війни зносили для переселенців а ці властьімущі забилися давати.
Наивная Хо• 17 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
ну так стоимость вещи 50 грн и 100 грн доставка.
Укрпоштою доставка гривень 35. Інколи це дешевше, чим з села поїхати в райцентр в той же секонд і назад, ще й весь день витратити.
Чтооооооооооо?• 17 сентября 2023
Ответ дляПсихологічка

Б/у речі таки продають/купують,

Вище написано як є в Європі
Є секонд хенди в інших країнах, так само як у нас, і так само збирають в баки речі
Я пані прохана...• 17 сентября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Это я и хотела услышать, да и то и не все переселенцы нуждаются, приходят наверное как раз те, кто не очень то и нуждается
Чтооооооооооо?• 17 сентября 2023
На мій погляд, простіше купити бв в секонд хенді або нове з приміркою, ніж через 1 річ компостувати мозок собі і людині, не знаючи, який сюрприз очікує. В інтернеті куплю бв хіба щось унікальне, рідкісне
Наивная Хо• 17 сентября 2023
Ответ дляПсихологічка

Б/у речі таки продають/купують,

Вище написано як є в Європі
В Польщі в секондах нарівні були покупці, як українці, так і поляки. Я багато гарних речей привезла із секондів, собі і дітям. Тут би такі не купила, наприклад, кофту спортивну сину 19 річному, якогось німецького бренду (вже зараз не пам´ятаю)за 10 злотих тоді по курсу 7, глянула на сайті - вона від 2500 грн коштує.
Психологічка• 17 сентября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вірно!
Є !
В промзонах, біля великих маркетів в основному
Там і приймають речі , далі їх десь сортують і роздають мабуть, не вникала
Коли діти росли, то кілька раз відвозила туди пакети одягу

Мова про те, що ніде не бачила оголошень, типу ’продам туфлі,,, майже як нові,,’
Чтооооооооооо?• 17 сентября 2023
Ответ дляПсихологічка
Вірно!
Є !

На ebay і подібних сайтах продають бв речі
Все і одразу• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А кто может там брать? Все кто хочет?
Все кому надо
Все і одразу• 17 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Ноунейм не дуже хочуть купляти, ще й бу.
Та й типу брендове не беруть
Я виставили крокси дочки по 350-400 грн. Гарний стан. Бо носила тільки у відпустці. Не беруть. Комбінезон ленне теж не беруть
Все і одразу• 17 сентября 2023
Ответ дляПсихологічка

Б/у речі таки продають/купують,

Вище написано як є в Європі
В Брюсселі є секонд хенд, в Парижі заходила. Є в Кракові. В маленьких містах у Бельгії повно тих секондів
Все і одразу• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Приходят все переселенцы. И что значит нуждаются? Просто приходят ребенку в школу на какой-то праздник оранжевую футболку найти. Или кроссовки в футбол во дворе играть
Виниловая пластинка• 17 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
У меня брендовые были
Виниловая пластинка• 17 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
Бренди ноунейм навіть не дивляться.
Виставляла декілька пар б/в взуття. Ноунейм в ідеальному стані за 100 грн так і стоять. Скечерси за 500 грн розмели за тиждень.
Зараз буду виставлять ще зимову обувочку, і жаль - угі з натур.замші, ботинки шкіряні - все купувала в ТЦ за 1500-2500, стан гарний, бо після дитини, носила мало, бо були не одні і майже не виходила - дистанційка. Але більше, ніж за 200 навряд чи й піде. І дуже шкода, вчора пішла знов в ТЦ, там ці ж уги стоять по 2200 і їх заберуть аж бігом.
Така ж ситуація з кросівками. Початок липня був холодний, дощі, у дитини нічого не було на ноги, окрім босоніжок (виросла зі всього), купили кросівки шкіряні бежеві ноунейм в ТЦ за 1200. Обула 2 рази, потім потепліло. Зараз каже малі, а я їх взагалі не продам.
По знайомим теж кому пропоную - безкоштовно вони готові взяти, за гроші ні. Я один час розізлилась і стала псувати і різати все взуття, що викидую на смітник. Якщо не беруть за мінімум, то безкоштовно не буде.
В секондах стоять таке вбите і затоптане гЕ, а хтось же бере, а як в нормальному стані і дешево, то не підходить, давай безкоштовно.
И не лень вам было резать и портить?🤣
Герцогиня• 17 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
И не лень вам было резать и портить?🤣
Ні.
Психологічка• 17 сентября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Мова не про секонди, фізичні, куда прийти можна!
А про онлайн продажі

Ніби внятно ж написала вище )
Леді Душка• 17 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
З чоловіка зп не дає на речі? Причому тут тільки дєцкі?
Не дає не тому, що не хоче. Реально не вистачає для цього. На ньому усі інші витрати (їжа, комунальні, миючі засоби, ліки). Дохід дуже просів з приходом війни. Але хоч живі/здорові. Як вийду з декрету, стане легше фінансово. Лише б війна закінчилася.