Пліткарка• 08 ноября в 20:08
Я жлобиха чи речі реально мало прослужили? Скільки ви носите одяг?
Купила куртку за 3200 зимову два роки тому - відносила, відповідно, 2 зими і по кусочку листопада. Дістаю сьогодні з шафи - її вже явно нікуди не вдягнеш, хіба що у мами в селі біля свиней.
Купила костюм за 3200 рік тому - відносила кусочок листопада, всю зиму і частину березня - весь в ковтунцях, вигляд плачевний. Ще цей рік поношу, але на наступний він явно не годиться.
Взуття зимове за 2500 всього лиш зиму 1 проносила, вигляд жахливий.
Зате бавовняний лонгслів - і в пір, і в мір, і в добрі люди: три сезони вже ношу і хоч би що.
І це причому у мене офісна робота, фізично не працюю.
Скільки ви в середньому носите речі? Може це нормальний термін і я дарма злюсь?
Черговий по кухні• 08 ноября в 20:10
Реально мало прослужили речі.
У мене кросівки десь років 5-6 живуть зазвичай, а їх я ношу з березня по жовтень.
Куртки по 6-8 років.
Пліткарка
• 08 ноября в 20:11
Ответ дляЧерговий по кухні
Реально мало прослужили речі.
Куртки по 6-8 років.
А купуєте за скільки? Може ви дороге брендове берете тому і носиться довго
Я не просто так ціни писала))
Кому там слова не давали• 08 ноября в 20:12
А з курткою що? Я ношу по 5 років, але у мене не одна куртка зимова.
Nathalie27• 08 ноября в 20:12
Де купили лонгслів?
А по темі - малувато прослужили. Костюм ще можна почистити від ковтунів, чи він вже все?
Кофр для ноги• 08 ноября в 20:13
Ответ дляПліткарка
Я не просто так ціни писала))
Можливо ви просто не вмієте вибирати одяг і взуття за якістю і не завжди в ціні справа …
КАПСЛОЧНИЦА• 08 ноября в 20:13
Я дуже швидко ’вбиваю’, можливо тому, що у мене зайва вага, важка хода. Але я справді можу вдягнути/взути річ кілька разів і вона вже виглядатиме так, ніби її носили довго.
Файно Замало• 08 ноября в 20:14
Я сама дивуюсь,але напівпальто 30 років!
Вигляд гарний ,не зношене зовсім.
Стараюсь якісні речі купувати і комфортні.
Про моду не думаю
Вигляд гарний ,не зношене зовсім.
Про моду не думаю
Ку ка ку ка ку• 08 ноября в 20:14
Зимнюю куртку носила 12 лет. Ну, я, конечно очень аккуратно вещи ношу. 10 лет была как новая, последние года два уже поизносилась. Пока новую не купила, в поиске.
Та легко!• 08 ноября в 20:15
Ответ дляКофр для ноги
Які бренди носите?
Петриківна• 08 ноября в 20:15
Очень по долгу. 5 лет не меньше. Летняя обувь разве что устает быстрее, а зимние ботинки например я покупала до войны еще. Пуховик тоже один из, довоенный.
Ку ка ку ка ку• 08 ноября в 20:15
Ответ дляФайно Замало
Вигляд гарний ,не зношене зовсім.
Про моду не думаю
Вигляд гарний ,не зношене зовсім.
Про моду не думаю
Вот и я такая. Десятилетиями вещь буду носить. И покупаю только хорошего качества одежду и обувь.
Та никада в жизни• 08 ноября в 20:15
як на мене, то ці речі прослужили мало.
але тепер все таке.
ще може бути, що річ зношується, якщо її тягати кожен день. а якщо, скажімо, носиш три пари взуття напереміну, то вони прослужать довше.
хоча у кожної, я думаю, є якісь чобітки ecco, яким і за 10 років нічого не зробилося. вони вже тобі набридли, морально застаріли, а на вигляд як нові і викинути шкода.
але тепер все таке.
Пліткарка
• 08 ноября в 20:15
Ответ дляNathalie27
Де купили лонгслів?
Лонгслів 3 роки тому брала в usual clth коли ще в них були ціни нормальні ))
Зараз там нічого не беру.
Ще брала в casual.trend - непогані, але швидко вистіруються і стають і не яскраві
Зараз там нічого не беру.
Носки на подтяжках• 08 ноября в 20:16
З війною поміняла підхід до одягу
Раз на рік купую джинси
Пару нових футболок і светрів
Щоб не накопичувати
До дірок не зношується
Взуття так само
Раз на рік купую джинси
Пару нових футболок і светрів
Щоб не накопичувати
До дірок не зношується
Взуття так само
На_оба_рот• 08 ноября в 20:16
Ну учитывая цену куртки 3 тыс и обуви 2500 то еще счастье что хоть на сезон хватило. Вы где такие цены то нашли? Нормальные пуховики от 5 тыс. И обувь +/- так же
КлавдіяЧерепиця• 08 ноября в 20:17
Ответ дляЗабрызжу ядом
В вас дешевий сегмент одягу
Дешёвый сегмент это костюм с али за 700 гривен, а это средняя ценовая категория
Пліткарка
• 08 ноября в 20:17
Ответ дляНа_оба_рот
Ну вибачте, у мене зарплата 30 тисяч і я вчорашня студентка
Ку ка ку ка ку• 08 ноября в 20:17
Ответ дляТа легко!
Які бренди носите?
На саму вещь смотрите, на материал, на качество ниток на строчках, на то, как она пошита. Добротность видно сразу.
Носки на подтяжках• 08 ноября в 20:17
Ответ дляПліткарка
Купуйте щось нормальне на розпродажах
Пліткарка
• 08 ноября в 20:17
Ответ дляКу ка ку ка ку
Рідко коли якісне продається дешево
Файно Замало• 08 ноября в 20:17
Ответ дляКу ка ку ка ку
Зараз нас зафукають )
На_оба_рот• 08 ноября в 20:18
Ответ дляПліткарка
Так тем более. Если нет еще семьи, почему бы не взять себе нормальные вещи?
Мандолина Бу• 08 ноября в 20:18
Ответ дляНа_оба_рот
А что, с семьей надо ненормальные?😅
Элька-Карамелька• 08 ноября в 20:18
Сейчас все плохого качества! Поэтому не удивляюсь быстрому износу и катышкам
Оно само купилось• 08 ноября в 20:18
У меня так же. Но я не рассчитываю на долгую носку, поэтому и не беру слишком дорогое. Куртки все до 3500. Беру примерно раз в год новую и потом сезон разбавляю с теми, что раньше купила. Ну и так же раз в сезон самую потрёпаную выкидываю.
С обувью та же история. Но на сезон должна быть одна пара очень хорошей обуви, которую тщательно выбираю. Это ´основные´ ботинки и ещё пару всяких угг, кроссовок и тд.
Мальовнича даль• 08 ноября в 20:18
Можливо неякісні речі, але може ви їх просто перете якось не в тому режимі і не тими засобами? Пранням теж можна навіть з дорогого одягу шмаття зробити.