Ноунэйм• 17 сентября 2023
Ніколи не заведу собі кота, сказав мій хлопець
Почали жити разом з хлопцем. В мене кішка. Вичісую її, він дивиться і заряджає: «Ніколи не заведу собі кота». Це каже людина, яка нібито планує зі мною майбутнє… Це ж ненормально? Чи я накрутила собі?
А я кумедна• 17 сентября 2023
У моего мужа на момент знакомства была собака. Я тоже так ему говорила. Понятно, что эту уже терпим, но новую не заведем. Не перевариваю запах собачатины, шерсть, эти миски ее на кухне постоянно мыть. Короче терпела несколько лет.
Підмітайло• 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Кошка ж ваша, а не его))) мой тоже говорил, что никогда не заведёт кота, только собаку, при том, что у меня была кошка)) Так с моей кошкой и живём уже 10 лет, он её гладит, кормит, но кошка моя, всем так и говорит, что это кошка моей жены.
А мой отжал у меня собаку. Всем говорит, что он ее хозяин, а не я 😒
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я просто поражаюсь, как у той женщины хватило совести отдать собаку любимого человека. У нее нет сердца, приспособленка. Фу на нее
Я б посмотрела как бы вы выбрали чужую собаку,а не своего ребенка
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Вы достали ’возвышать’ детей, очень жаль что у многих женщин гормоны вместо мозгов
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Возвышать детей?
у ребенка проблемы со здоровьем, выбирают здоровье ,а не абсурд. Зачем вы детоненавистница это комментируете
у вас вряд ли и мужик есть
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Возвышать детей?
у вас вряд ли и мужик есть
Он тоже ненавидит детей, таких к счастью много) у нас целая секта 🤞🏻
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Сочувствую
Локшина на вухах• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Може й так. Але мені в цій його репліці аж просквозило: «Тебе і твоєї кішки у моєму майбутньому нема»
Все правильно ви зрозуміли
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Возвышать детей?
у вас вряд ли и мужик есть
Нести ответственность за того кого ты приручил это не абсурд
Абсурд это овуляция головного мозга, когда все функции и смысл жизни сводятся к размножению
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Сочувствую
Кстати все эти ’ржущие смайлы’ просто защита) признак того что вам неприятно, вы чувствуете дискомфорт от моих слов и возможно многим пожертвовали, чтобы быть ’такой как надо’ матерью женой вся эта ваша дичь)
Я таке знаю• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Він на повному серйозі, якшо шо. І тут справа не в тому, любить він котиків чи нє. Просто якийсь дивний погляд на майбутнє. «Не заведу собі». Ну якби в нас вже є кішка…
Підсвідомо видав свої плани.
Життя без вас
бифидобактерияЖоржик• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Значит не видит он общего будущего с вами и вашей кошкой)
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Вы просто троль, не старайтесь. Я здесь давно,меня не пронять фигней
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Підсвідомо видав свої плани.
Життя без вас
Он просто сказал,что котов заводить больше не планирует, ох уж женщины,нафантащируют себе,поверят
Аль де Барановна• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Не планує з вами на довго залишатися.
А взагалі,щоб не гадати, запитайте у нього,що він мав на увазі,коли у вас вже є кішка . Не розумію,чого мучатись в думках
Я таке знаю• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Я не рахую,що ’просто’.
За язик його ніхто не тягнув
Радуга-дуга• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Что Вы несёте.... Нельзя ставить животное выше человека. Он не выбросил собаку на улицу, а пристроил ее в хорошие руки.
Аль де Барановна• 17 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Парни, которые не любят котиков, для меня табу
Я с таким уже 19 лет живу ,никаких животных в доме и... вот.
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Я не рахую,що ’просто’.
За язик його ніхто не тягнув
А как это нужно было сказать? Каким образом? Он увидел шерсть и сказал,что сам не заведет себе кота. Вот что здесь не так никак не могу понять? Кошка не вечна как бы тоже
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Я не знаю что хуже что вы не верите в существование адекватных людей, реальных)
Или в то что вы давно сидите ЗДЕСЬ
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Один мне так сказал, про то что кошка не вечна, сейчас не знаю как у него дела и знать не хочу 🤣
А я с Рио-де-Житомира!• 17 сентября 2023
Один мій знайомий. поведений на стерильності, казав, що ніяких котів у нього ніколи не буде. На той час у нього були рибки. З часом ми перестали спілкуватись, аж раптом дзвонить: ’Чим годувати кошеня?’ Хтось викинув малесеньке, знайомий не зміг пройти повз. Потім казав: ’Ніколи не одружуся, бо моя кішка найкраща з жінок’...))) Але через якийсь час таки одружився. Тому чоловічі слова, це не завжди остаточна позиція))
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
Вот засранец... может завести кота?)))
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Ну так она реально невечна, странна ваша реакция
іронічна антитеза• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Я теж ніколи не заведу. Мій хлопець віддав вівчарку, тому що в мого сина алергія на тварин. Як хоче жити зі мною то мусить оберать
Моральный урод
Папобус• 17 сентября 2023
Ой, таке саме було. У мене двоє котів, він щиро не розумів, навіщо вони потрібні у квартирі і чому люди їх заводять. Але, поважав, не ображав, просто не відчував до них анічогісінько. В нього котів не було у житті, не розумів, не любив.
З´їхались, пройшов рік. Результати - один з котів мабуть вже й не мій, а його - бо там така любов, я не можу. Вже ревную, бо він того кота щупає частіше, аніж мене. Кіт на ньому спить, муркоче, треться, а він такий неласкавий був. Граються разом, щось бігають по хаті, як дурники. А коли кіт захворів, так хлопець був сам не свій, він так навіть через початок повномасштабної війни не переживав. Водичку котячу міняє на свіженьку кожен ранок, і завжди турбується щоб було котові щось смачненьке поїсти, а не лише сухий корм, що я купляю мішками.
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Любовь к животным либо есть, либо нет
Это вечно)