Ноунэйм• 17 сентября 2023

Ніколи не заведу собі кота, сказав мій хлопець

Почали жити разом з хлопцем. В мене кішка. Вичісую її, він дивиться і заряджає: «Ніколи не заведу собі кота». Це каже людина, яка нібито планує зі мною майбутнє… Це ж ненормально? Чи я накрутила собі?
Підмітайло• 17 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Вот засранец... может завести кота?)))
Ой, у меня уже было 2. Кот и кошка. Прожили ок 20 лет. Но после собаки поняла, что я собачница)))

Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Ну мудакам не треба. А в мене справжній люблячий чоловік
Ага, такий люблячий, що тварини позбавився. Вашу дитину і вас совість не мучить?
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ні, навпаки щаслива що обрала прекрасного чоловіка, у якого ми на першому плані
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Ого, ото ви недобра. Я розмовляю 5 мовами
А ви добра?
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
А ви добра?
Да. І поміж твариною ай людиною оберу людину
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Ну да, бо то ваша дитина. Але сумніваюся, що заради іншої людини так вчинили би. Тварина в чому винна?
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
А дитина?
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
А дитина?
Дитина ваша, то ви мали це самі вирішувати, а не вішати на кохану людину вибір. Нащо обирали чоловіка з твариною?
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
А дитина?
Могли переїхати в будинок і тримати тварину на дворі, зробивши їй затишне житло. Але вам плювати на чоловіка і його почуття, і на собачку

Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я обирала чоловіка,я мала через тварину від нього відмовитись. Вам не зрозуміти, що таке справжні чоловіки і кохання. Про що мова.
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Да , на собачку плювать
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Да , на собачку плювать
Колись так на вашу дитину наплюють
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Ви не вмієте кохати, бо не вмієте шукати вихід, який підходить всім. Твльки ви і ваша бубочка. А почуття чоловіка? Він любив свою тварину
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Колись так на вашу дитину наплюють
Хто собачниці
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Хто собачниці
Ваш чоловік. Він йому не пробачить тваринку
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
А я люблю свою дитину
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
А я люблю свою дитину
І не кохаєте чоловіка
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ага, звичайно, мрійте далі в обіймах своїх тварин