Ноунэйм• 17 сентября 2023

Ніколи не заведу собі кота, сказав мій хлопець

Почали жити разом з хлопцем. В мене кішка. Вичісую її, він дивиться і заряджає: «Ніколи не заведу собі кота». Це каже людина, яка нібито планує зі мною майбутнє… Це ж ненормально? Чи я накрутила собі?
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Він на повному серйозі, якшо шо. І тут справа не в тому, любить він котиків чи нє. Просто якийсь дивний погляд на майбутнє. «Не заведу собі». Ну якби в нас вже є кішка…
Это у вас есть автор. Не у него. Он не несет за нее ответственность

Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ваш хлопець мудак
Ну да коли постає вибір між здоров´ям дитини і твариною, то мужак звичайно обере не кохану жінку і її дитину, а тваринку. Ви розумієте що пишите
Свекруховна• 17 сентября 2023
У меня муж терпеть не может кошек, это не помешало мне завести кошку в браке и уже 6 лет с ней живем))
Мост_Устал• 17 сентября 2023
Мой муж тоже так говорил. Теперь спит с кошкой, носит ее на руках, убирает лоток и каждый день шлет мне ее фотки в разных позах
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Не обращайте внимание, есть такая категория ’зоолюбителей’. Им животные важнее))
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Бедный муж. Вы плевать на его мнение хотели
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ну да,лучше астма у ребенка
А зрадити тварину можна? Вона теж член родини і він завів її раніше жінки з дитиною. То хай би шукав собі іншу жінку, без дитини чи без алергій, а не зарпди чужої дитини рідну собаку віддавати
автор Ноунэйм • 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Може й так. Але мені в цій його репліці аж просквозило: «Тебе і твоєї кішки у моєму майбутньому нема»
vihola• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Вас правильно насторожує формулювання.
Бо в нього ще не розпочалось сімейне життя.
Він підживає.
У вас не сімʼя і кіт не ваш спільний, а ваш особисто.

Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Розумію. Та дитина йому чужа. І якщо так легко зрадив тварину, то через рік-другий і ту жінку з дитиною зрадить
автор Ноунэйм • 17 сентября 2023
Ответ для vihola
Вас правильно насторожує формулювання.
Він підживає.
От! Ви мене зрозуміли. Дякую
Ні за холодну воду• 17 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Мій з «моєю» кішкою прожив 18 років, але паралельно завели ще одну (підібрала донька з вулиці). То теж старша вважалась виключно моєю, вона не особливо ласкава була з ним, а другу всі обожнюють, то вже наша доця)
Ну да, первую кошку Вы ж сами завели, до него, поэтому она ваша, а вторую в браке завели, она общая уже))
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не у всех животные важнее людей, это ненормально. Он выбрал жизнь с любимой,а не жизнь с собакой. И это нормально. А собаку он не убил,а отдал. Это здоровье вообще-то. И оно важнее мифическоо предательства
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Я теж ніколи не заведу. Мій хлопець віддав вівчарку, тому що в мого сина алергія на тварин. Як хоче жити зі мною то мусить оберать
Лучше бы отдал вас на курсы языка. Или сына в детский дом
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Это ваши придумки уже
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ для vihola
Вас правильно насторожує формулювання.
Він підживає.
А у всех так вообще-то. Они просто живут. Никто ничего никому не должен
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ну да,лучше астма у ребенка
Так дитину 2 рази на швидкій забирали, немав чим дихати. Сказали іще трохи і перейде в астму
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляя Кукарача
И что? И я никогда не заведу. Я не хочу лишних проблем и хлопот, для меня важно идеальная чистота, а с животным поддерживать её непросто. Знаю всего пару человек, у которых очень чисто при наличии животного. Но я не хочу ещё сильнее напрягаться в этом плане.
Откройте форточку, дышать нечем
Смайлик• 17 сентября 2023
за год с моего кота : ’это рыжая скотина испортила шнурки , до ’зайчику взял телятину’ .
Вместе 10 лет ,муж

Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Пошел бред. Своего б отдали в детдом или продолжали бы держать животное и мучили б ребенка аллергией?
Мост_Устал• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ребенок чужой, а женщина любимая
На самом деле мужику не позавидуешь. Так или иначе кто-то пострадал бы
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Да все правильно сделали,не слушайте странных. Не хватало еще ради собаки здоровьем ребенка рисковать
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
То ви мали переїхати від хлопця, а не змушувати його віддавати тварину.
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляЗначит надо
Думаю, что он имел в виду свое жилье. Когда у него будет жилье - кошки там не будет, а вы уже думайте сами куда кошка ваша и вы пойдёте
Та в зду этого парня)
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Ого, ото ви недобра. Я розмовляю 5 мовами
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНафаня Маня
А вы должны были не лезть не в свое дело
Не за Будка• 17 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Діти, особливо чужі, нікому нах не треба
Голова колгоспу• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Не повезло вам
Интимная• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Ну мудакам не треба. А в мене справжній люблячий чоловік
Нафаня Маня• 17 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Та само, як і ви.