Физрукая• 17 сентября 2023

чи реально звикнути до холоду і не хворіти?

раніше я хворіла дуууже часто.
останній рік провела в приватному домі і хворіла вже менше.
пару днів тому переїхала, трохи вночі змерзла - і знову хвора.
помила голову, одягла шапку - і хвора (тут вночі біля 10-12 градусів, а дім великий і не теплий - як літній домік).
я така завжди тепер така буду? всі сплять дегко одягнути - і всім ок
Тро Нью-Йорку• 17 сентября 2023
Треба загартовуватись потрошки.
автор Физрукая • 17 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Треба загартовуватись потрошки.
:-(
Тро Нью-Йорку• 17 сентября 2023
Ответ дляФизрукая
:-(
Хворіти легше?)
автор Физрукая • 17 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Хворіти легше?)
та я не знаю як загартовуватись. душ іноді контрастний.. що ще..
от переїхали в холодний дім на вересень - і я вже хвора
Мафиозная• 17 сентября 2023
Все життя бігаю ’гола та боса’. Так, іноді хворію, іноді нежіть, але просто цим не переймаюся.
Мафиозная• 17 сентября 2023
Ответ дляФизрукая
Зараз в офісі всі почерзі хворіють - мабуть, сезонне
ЛеньГуглить_правда• 17 сентября 2023
ні, не можна звикнути до холоду(((
скоро зима і це загоняє в депресію(((
Тро Нью-Йорку• 17 сентября 2023
Ответ дляФизрукая
Є купа інфи, аби бажання. Холодною водою себе одразу поливати не треба. Поступово і регулярно. Можна і босоніж походити, якщо є де, і спорт на свіжому повітрі, і лазня, і прогулянки не в трьох шубах)
Всім шампаньського• 17 сентября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ні, не можна звикнути до холоду(((
скоро зима і це загоняє в депресію(((
В Исландии с детства привыкают- я в ветровке
, дети в футболках, в океане вода гр.15 при уличной 19- это жара, дети плескатюся весь день и ни разу никто не крикнул на них- выходи, синий, они не парятся, и дети не болеют, говорят..
VitalinkaGL• 17 сентября 2023
нет,не вздрослому
детям да
сын,мы в Англии,ходит в шортах зимой,дочка в пуловере,а я Не могу,это с детства привыкать надо
VitalinkaGL• 17 сентября 2023
одевайтесь теплее,флис,чай,кофе,теплые тапки,шапка и т.д.
а то всю зиму проболеете
english book• 17 сентября 2023
Реально. Але не треба одразу кидатися в полум´я. Все робіть поступово, зменшуючи кількість одягу. В мене на роботі, за технологією 17-18°С. Давно звикла, ніякого теплого чи верхнього одягу. Хто вперше, то часто в светрах ходить, потім звикає, і роздягається.
Якось 2 роки працювала там, де 15°-16°С.Спочатку підмерзала, але десь через півроку помітила, що люди вже в осінніх куртках ходять по вулиці, а я ще в літньому))