Мурзилка• 17 сентября 2023

Як тяжко зараз знайти чоловіка.

Всі чоловіки, які приглядаються мені-з каблучкою на пальці. Да що ж це таке. Куди не глянь у всіх є пара. Де ж знайти того самого?
Ловлю капці• 17 сентября 2023
У них сейчас есть проблема, вторжение русни

Гага Газу• 17 сентября 2023
Вже ніде. Чоловіків стає все меньше
Полюю на дрони• 17 сентября 2023
Кіко вам рочків, автор?
автор Мурзилка • 17 сентября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Я би не сказала, що у всіх! Бачу пари, де симпотний чоловік, красень, при грошах, а біля нього дівчина не айс мягко кажучи. Розумію, що не мені судити, але чим я гірша
автор Мурзилка • 17 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Кіко вам рочків, автор?
Ловлю капці• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
О вкусах не спорят, а проблемы с мужчинами потому что очень многие сейчас на фронте.
Реально женщин больше чем мужчин в тылу
Коварная Зая• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
То для Вас вона не айс,а для нього все як треба. Коли Ви це зрозумієте,то може доля і Вам посміхнеться.

Полюю на дрони• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
То вже заглядайте на не симпотних
Летчица• 17 сентября 2023
хороший мужчины— не трамвай.. цените своего и не теряйте если встретите
Козяка-маляка• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Ахаха, возможно, когда она за него замуж выходила он был не при деньгах, и они вместе всего добивались)) ну, и может она для него самая самая, а Вы как раз не айс))
ГейТуда• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Я такая))
Смурфик• 17 сентября 2023
Это была одна из причин выезда за границу
ГейТуда• 17 сентября 2023
Мужчины без пары выглядят обычно не очень.
ГугелП@лАмался• 17 сентября 2023
Третий раз замужем, все мои свекрови считали меня не айс.
Вкус у женщин и мужчин отличается.
Заставляличка• 17 сентября 2023
Езжайте за границу
Скользкая• 17 сентября 2023
Если он с ней, а Вы одиноки, значит из вас двоих именно Вы не айс, а не она )
Самохвалова• 17 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
То вже заглядайте на не симпотних
Ахахахахахаххахах
Нічний дожор• 17 сентября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вкус у женщин и мужчин отличается.
Согласна, у нас с мч тоже разные представления о красоте
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Автор, вы были замужем?

Фляшка на трьох• 17 сентября 2023
Самые крепкие пары - там где женщина первой позвала на кофе
Все буде Україна• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Внешность тут ни при чем. Некоторые умудряются по 2-3 раза замуж выйти, имея не только непривлекательную внешность, но что самое ужасное еше и парочку прицепов. И находят себе мужей красивых, богатых и готовых терпеть ЧУЖИХ детей.
размахер• 17 сентября 2023
Та так(( з двома познайомилась... обидва жонатики( правда без обручок. У одного сім´я 2 роки за кордоном, у другого живуть як сусідизаоади дітей. Танунафіг. Печаль((( шукаю далі.
Шукаю трусики• 17 сентября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вкус у женщин и мужчин отличается.
У меня для вас плохая новость )) вас не из-за внешности считали не айс )
размахер• 17 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
Якби ви знали скільки пар живуть погано, але ж ПАРА! така це все фігня. Зустріти свою людину це везіння і більше нічого.
Сегодня сержусь• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
То чего тут сидіти? Країна у війні ще на роки(тепер влада уже про це офіційно і прямо каже), чоловіків буде все менше (не стільки на війні уб´ють, скільки розумних, перспективних поїде звідси закордон), економіка в падінні і буде ще гірше, екологія така що жах(це все в землі, воді і т.д. Почитайте про статистику раку крові після застосування збільшеного урану, ’зв´язок не доведено’, але статистика після його застосування є.
Тут погано зараз і буде ще гірше на роки і десятиліття. Україна демографічно у найближчі років 50 не отямиться від наслідків цієї війни.
Навіщо молодій і не скутій дітьми і шлюбом дівчині тут лишатися?
Скользкая• 17 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Ага, тільки одній везе постійно, а на іншу жодного разу ніхто не клюнув )) Вона дивиться і думає: я красивіша, худіша, миліша, але не думає, що може бути нуднішою, тупішою і просто не цікавою...
На_оба_рот• 17 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Нічим. Просто аін не ваш.
размахер• 17 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
Фу як неприємно вас читати.
На_оба_рот• 17 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ага. Хороших мужчин ещё щенками разбирают.
размахер• 17 сентября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я вас підтримую, в 25 років треба звідси тікати поки є можливість.