пані Солоха• 18 сентября 2023

Зустрічаюсь з чоловіком

Секс постійно. Йому 44 роки. Питання в чому всі такі активні у цьому віці. Просто до цього були чоловіки, ну через день був секс. Вони були всі мого віку, 30-35 років. А тут якийсь невгамовний
Репетиторша• 18 сентября 2023
хороше лібідо, можливо давно сексу у нього не було, відривається тепер. моєму чоловіку 46, коли не в роботі, 3 рази на день, кожного дня. і він не скоростріл, від 20 хвилин і більше триває процес

Оле Лукойе• 18 сентября 2023
А чому ви взагалі вирішили всіх загрести під ’всі’?) Моєму 36 і дуже активний. В подруги чоловіку 57 і також активний. Де ті ваші ’всі’?)
Чорнобаївка• 18 сентября 2023
Не все мужчины старше 40 столь активны в сексе
автор пані Солоха • 18 сентября 2023
Ответ дляРепетиторша
Тут довше, говорить, що давно не було, але щось не віриться
Репетиторша• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
може бути. подруга зустрічається з чоловіком-52 роки, сказав, що не було сексу півтора роки, жарить її щоденно. вона в шоці, що в такому віці і такий активний чоловік, тому-може бути
Викликаю на дебати• 18 сентября 2023
Думает, что вдруг он запрыгнул в последний поезд, - отрывается напоследок перед импотенцией
автор пані Солоха • 18 сентября 2023
Ответ дляРепетиторша
Говорить, що рік не було. Тут щоденно по 2-3 рази на день. Люблю секс дуже, але не вранці
В шоколаде• 18 сентября 2023
Прожила 25 років з чоловіком, то майже кожного дня, рідко що 2 дня сексу немає. Йому 52. В 44 роки бувало і зранку і звечора іноді, а так кожен день. Автор, ви так всіх гребонули. Наче всі однакові. Як і у жінок все. Комусь раз у неділю норм, а комусь кожен день.
сою не люблю• 18 сентября 2023
Яка вам різниця до всіх? У вашого все добре, ну і ок.
Але ж треба порівняти, обсудити, завуальовано похвастатись...

Карамелька• 18 сентября 2023
Якось дивно таке читати від дорослої людини.
Вік тут ні до чого, статева конституція грає роль. Дехто і 20 ніякий
Попельшка• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
и что вы хотите от форума,вам легче станет если узнаете,что у всех по-своему?
В шоколаде• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Ну перший етап пройде, то будете писати :’ ой, секс рідно, пару разів на тиждень’)))
Ось він насититься, зрозуміє, що секс стабільний, то перегорить. Воно ж така пристрасть бистро горить, як сірник.
автор пані Солоха • 18 сентября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Так я другого етапу не буду чекати, він знає як я до нього відношусь, не серйозно
Людмила 007.• 18 сентября 2023
Ответ дляРепетиторша
ну, бля!
мадам Везувий• 18 сентября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви чоловік ? Якщо не стоїть,то про який поїзд може йти мова ?
В шоколаде• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Від нас що хочете?))) Наші такі, які є. Вашими не стануть. Ото насолоджуйтесь, бо скоро все затихне. То він вам показує, що огого))) мабудь зациклений на цьому, а бо хтось образив, що невтьопний у ліжку. Толку , що часто, треба якісно.
Вподобайден• 18 сентября 2023
Дольше 20 мин фрикции? Я так долго не люблю.
В шоколаде• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Не розумію тоді, що ви хотіли , створивши цю тему?
автор пані Солоха • 18 сентября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Поспілкуватись на цю тему. Поки я ж з ним. Шукаю кращій варіант, різниця у віці буде з часом помітна

Викликаю на дебати• 18 сентября 2023
Ответ длямадам Везувий
Так пока ж горит свеча.. потом когда не будет стоять, то уже запрыгнешь ведь - поздно будет
В шоколаде• 18 сентября 2023
Ответ дляРепетиторша
В 52 і дивується?)) Це в неї звідки такі стереотипи? Імпотенти траплялися ?
Мені наче в 52 ще молодий у плані сексу.
мадам Везувий• 18 сентября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Радіє її тіло.Сусідки та однокласниці вже знають,треба розтегати далі
ОхиИВздохи• 18 сентября 2023
Ответ дляРепетиторша
А вы тоже хотите секса каждый день и ещё 3 раза в день ?
ЛісАпетная• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
А сколько у вас уже этот ежедневный марафон?
автор пані Солоха • 18 сентября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Місяць
Викликаю на дебати• 18 сентября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Молодий у плані сексу?))) - смешно
ОхиИВздохи• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Вполне возможно, что давно не было.
ЛісАпетная• 18 сентября 2023
Ответ дляВподобайден
И я терпеть не могу. Муж если секс каждый день не может долго кончить. Еле выдерживаю - никакого секса не хочется.
Заикальница• 18 сентября 2023
Моему 38. печаль. Хорошо если раз в две недели
Завидую Вам автор
В шоколаде• 18 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Котів вже ходіть шукайте з такими думками)) Смішно вас читати. Відкіля вам знати, який він буде через 10 років? Як можна найти зараз, і розуміти, що і через 15 років він буде гарним коханцем? Це якийсь абсурд.