Ламборджини• 18 сентября 2023
Рожеві окуляри у мого тата через телемарафон
Дівчата, мене аж розриває зсередини. Татові 65 років, його улюблені передачі - телемарафон і "Громадянська оборона". Ось, на днях кажу йому, що одного нашого друга відправляють у Мар´їнку, іншому дали повістку прямо в автобусі до Києва, на блокпостах в селах роздають, чоловіків гребуть всюди і всіх. На що отримала криву посмішку і "Та ніхто нікого не забирає на війну, вони просто ставляють на облік і все, людина далі живе своїм життям". Він це каже з таким акцентом, ніби всі ви лохи і брешете. У мене шок від того, як людині просив мозок той телевізор. При цьому всьому у нього двоє колег - одного місяць назад поховали, інший в полоні. А тато святкує диванну перемогу і думає, що росіяни дійсно такі тупі і нікчемні, а у нас все в шоколаді. Я просто не можу спокійно спілкуватися на цю тему з ним...це шапкозакидання бісить...Часами хочеться йому запропонувати піти добровольцем, він же артилерист.
ЛісАпетная• 18 сентября 2023
Для этого марафон и прочие программы и были созданы мгновенно с начала войны(
ПАЦАНКА О• 18 сентября 2023
так он молодой еще, пусть идет.
может гранаты подавать, к примеру
Ламборджини
• 18 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
так он молодой еще, пусть идет.
может гранаты подавать, к примеру
Та не піде він нікуди. По телемарафону сказали, що у нас всіх вистачає
Клептоманка• 18 сентября 2023
Люди старшего возраста вообще подвержены пропаганде. У меня родычи такие самые, смотрять телик и все у них хорошо. А когда что-то не так скажи еще и агрессируют.
месяцкие• 18 сентября 2023
Хочеться, то запропонуйте. Не факт, що його візьмуть.
Не подобається телемарафон, то нічого дивитись. А старим людям - хай краще таке дивляться, чим рашн-ТВ з пропагандонами і тоскують за ’самим вкусним мароженим’.
а у вас прям червоною ниткою через слово - ’’аааааа, усьо пропало, всєїх мужиков забралі на фронт, всєх убілі, ваюют да паслєднєва українца, ааааааа, давайте перестанєм ваєвать, давайте пєрєміріє’’. знайома методичка.
Ламборджини
• 18 сентября 2023
Ответ дляКлептоманка
Та не скажіть. Бабуся мого чоловіка пережила Другу світову, сказала ’ Що то за війна така, що одні воюють, а інші документи собі поробили і ще й гроші заробляють’
Ответ длямесяцкие
В чому методичка? Включіть голову і вимкніть телевізор
Ответ дляЛамборджини
такие люди, как ваш отец, отрицают действительность. что тут сделать? не знаю, но это частое явление.
ArmUkraineNow• 18 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
У мене його немає взагалі.
І рожевих окуляр немає.
Як можу скидуюсь на збори, щоб було менше похоронок.
Але і чоловіків далеко не всіх гребуть прям підряд - саме цю тему і качають зрадойби, потихеньку втюхуючи заморозку бойових дій.
І рожевих окуляр немає.
Will_Be...• 18 сентября 2023
Аааааа!!!!! всех забрали, мужиков нет, никого, вообще!!!!
Хорош уже, автор! Кривой Рог - мой двор, 4 пятиэтажки по 80-90 квартир в каждой, воюют, ну, человек 10-12, остальные - как сидели, так и сидят. Мой муж воюет - у них некомплект роты, добрали, обучают новеньких, уже больше двух недель сидят в тылу на полигоне. Небо не упало, русские до Киева не дошли. Значит,не все так плохо.
Телемарафон, конечно, преувеличивает, но и вы тоже.
Ответ дляZhukOlena
Тема про телемарафон
Ну, то ж ви ближче до свого батька, впливайте.
А взагалі, що ви від нього хочете, щоб впав у депресію?
Взагалі, усі мої знайомі/родичі, які воюють, або пішли добровільно, або отримавши повістку, не стали ховатися.
Є і такі, що намагаються не нариватися на повістки, і такі, що виїхали, але на законних підставах, не за куплені довідки.
Сочувствую, автор! Мы как-то у приятелей гостили пару дней летом - это можно было сдуреть: с утра до вечера новостные каналы, аналитика, Фейгин и т.п и т.д. Просто без перерыва на другие интересы. Одно и то же, одно и то же. Люди средних лет. И я поняла, что у большинства поехал чердак. Неужели фильм хороший нельзя посмотреть, позитив хоть какой-то. Нет, уставятся в этот монитор и поддакивают и кивают ведущим, экспертам. Кстати, он может пойти добровольно, пусть попробует. Думаю, пыл остынет сразу.