Ламборджини• 18 сентября 2023

Рожеві окуляри у мого тата через телемарафон

Дівчата, мене аж розриває зсередини. Татові 65 років, його улюблені передачі - телемарафон і "Громадянська оборона". Ось, на днях кажу йому, що одного нашого друга відправляють у Мар´їнку, іншому дали повістку прямо в автобусі до Києва, на блокпостах в селах роздають, чоловіків гребуть всюди і всіх. На що отримала криву посмішку і "Та ніхто нікого не забирає на війну, вони просто ставляють на облік і все, людина далі живе своїм життям". Він це каже з таким акцентом, ніби всі ви лохи і брешете. У мене шок від того, як людині просив мозок той телевізор. При цьому всьому у нього двоє колег - одного місяць назад поховали, інший в полоні. А тато святкує диванну перемогу і думає, що росіяни дійсно такі тупі і нікчемні, а у нас все в шоколаді. Я просто не можу спокійно спілкуватися на цю тему з ним...це шапкозакидання бісить...Часами хочеться йому запропонувати піти добровольцем, він же артилерист.
Нина____• 18 сентября 2023
Ответ дляPiracanta
Коли почалася та війна їй було 5 років. Що вона могла тоді знати про’ поробили документи’?
Интересно, как тогда было?