Ручки-Крючки• 18 сентября 2023
Коли перестануть брати хабарі в лікарнях?
Жінка знаходиться в лікарні . Щодня медсестрам по 200 грн та завідуючій 500 грн. Це що таке взагалі? Не заплатиш , то до тебе і не підіійдуть.
І так роблять всі інші пацієнти хто там на стаціонарі!
І це місто що пройшло окупацію ....як так можна? Коли це закінчиться?
Тут збираємо донати , формуємо посилки , боремося як можемо.
В результаті руки опускаються . Люди ,що з вами відбувається?
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Так не давайте.
І що далі? Людина пролежала, ніхто не проводить маніпуляції,якщо це покриває аж заввідділенням.
Банка з медом• 18 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Так не давайте.
Тоді не підійдуть. Підеш далі сваритись вище-то буде ставлення жахливе. Вважаю, що тут це реально замкнене коло. І як написали нижче-саджати хібащо. Або зарплата має бути така, щоб хабарі не потрібні були.
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Коли садитимуть.
Як?
Стара жінка , каже мушу дати , бо всі в палаті дають. Ви ж розумієте як це? А лікуватися то їй треба ...бо привезли без тями.
Неначасі• 18 сентября 2023
Когда государство будет врачу платить не минималку, а нормальную зарплату
Витворунка• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Дзвоніть на гарячу лінію МОЗ, журналістам, ще комусь. Починайте з себе. Чи автор хоче, щоб все стало чарівно прекрасно але при цьому якось само, без її участі. Ну вибачайте
Мульйонерша• 18 сентября 2023
Починати завжди потрібно з себе.
А ще моя подруга була нач медом лікарні, сиділа як миш за копійки, зп затримували по 6 місяців. Зараз звичайний лікар в іншій лікарні, недавно не мала за що їсти купити, ні собі ні собакам, часто купувала пацієнтам одяг за свої гроші, ліки.
Зато у Шуфрича фонтан в домі
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Як?
Прекрасно знаю. Мама перед самою війною лежала на операції, потім опромінення. Скрізь ’дай’ .
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляБанка з медом
Так , зарплата це прекрасно. Я згідна
Але як же совість? , людський фактор....
Давати завідуючій за що? Це взагалі вже. Державна лікарня.
Дюагональ• 18 сентября 2023
Ответ дляБанка з медом
Взятки не зависят от зарплаты. Такие никогда не нажрутся. Взятки берут от безнаказанности.
Усатая полосатая• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А почему пациенты должны страдать? Это не красота и не тюнинг.это угроза жизни.
Пользуетесь беспомощностью людей?
Ох же и сволота!
Пользуетесь беспомощностью людей?
Ох же и сволота!
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Все одно будуть брати, бо то менталітет вже поколіннями лікарів вироблений. У нас в медицину йдуть не за зарплатами.
Витворунка• 18 сентября 2023
Ответ дляБанка з медом
Жвхливе ставлення- це просто ставлення. Обов’язки свої медперсонал виконує? Виконує. Ви хочете особливого ставлення і пхнете гроші, а потім якось дивуєтесь.
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляМульйонерша
Починати завжди потрібно з себе.
Зато у Шуфрича фонтан в домі
Це жах.
За шуфрича взагалі в школі, сволочі прокляті...
Але жінка пенсіонер , яка просто виживає на ті копійки
Справді замкнене коло(
Банка з медом• 18 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Ну ми давали санітаркам, наприклад, коли свекруха лежала після операції. Вона нас попросила, бо сказала без цього кричи-не кричи-не підійдуть. Ми і не знали до цього що таке ще є.
Думаєте у санітарки велика зп?
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Пользуетесь беспомощностью людей?
Ох же и сволота!
Пользуетесь беспомощностью людей?
Ох же и сволота!
А врачи чего должны?
Банка з медом• 18 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так , зарплата це прекрасно. Я згідна
Немає там совісті.
Усатая полосатая• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А врачи чего должны?
Так не страдайте. Отрываетесь на беззащитных перед вами? Морзость!
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляБанка з медом
Думаєте у санітарки велика зп?
У цієї жінки старої мінімальна пенсія, то що тепер? Їй померти?
Звісно ми допоможемо . Але питання в іншому.
Банка з медом• 18 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ні, жахливе ставлення, це коли лежачий пацієнт хоче какати, а його ігнорують. Це не просто ставлення.
Я хотіла щоб свекрусі попу витирала не я) тому так, давали, що поробиш.
І за операцію заплатили 3 тисячі доларів, між-іншим)
Сиреневая цапля• 18 сентября 2023
Тут есть и обратная сторона медали. Сейчас нормальные толковые врачи переходят в частную медицину. Получается спустя время в бесплатных гос останутся одни бездари. Что тоже не гуд.
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Та никто не отрывается, но вам уже обьяснили, что медицина- это услуга, она платная, везде в мире, платите
Туся муся• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Так уже ж не минималка
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ви справді думаєте що це допоможе? Ніби я перший випадок ( це відбувається щодня.
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
У поліклініках вже так і є.
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Та уже нигде толковых нет: ни в гос, ни в частных