Ручки-Крючки• 18 сентября 2023
Коли перестануть брати хабарі в лікарнях?
Жінка знаходиться в лікарні . Щодня медсестрам по 200 грн та завідуючій 500 грн. Це що таке взагалі? Не заплатиш , то до тебе і не підіійдуть.
І так роблять всі інші пацієнти хто там на стаціонарі!
І це місто що пройшло окупацію ....як так можна? Коли це закінчиться?
Тут збираємо донати , формуємо посилки , боремося як можемо.
В результаті руки опускаються . Люди ,що з вами відбувається?
курасаны• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Когда государство будет врачу платить не минималку, а нормальную зарплату
Какая, по вашему, должна быть зарплата чтоб врачу стало стыдно брать взятку?
И через какое время ее нужно удвоить?
Неначасі• 19 сентября 2023
Ответ длякурасаны
И через какое время ее нужно удвоить?
В смысле удвоить? А зарплата должна быть несколько тысяч евро
курасаны• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Сколько именно?
Удвоить в прямом смысле.
Ибо на депутатах такая схема не сработала
Удвоить в прямом смысле.
Неначасі• 19 сентября 2023
Ответ длякурасаны
Сколько именно?
Удвоить в прямом смысле.
Ну, хотя бы пару тысяч евро
курасаны• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Ну, хотя бы пару тысяч евро
Ок.
И это будет действительно хороший врач?
Который , навредив своим лечением теряет разрешение работать.
Готовы?
А если станет мало этой зарплаты то врач снова может выдирать из людей взятки?
И это будет действительно хороший врач?
Готовы?
ИзЮмрудная• 19 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
На жаль не все так працює , як ви описали. В цьому смт свої закони.
Тому вам і кажуть дзвонити на гарячу лінію. Щоб їм нагадали, що закон один для всієї країни
ИзЮмрудная• 19 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
да плевать горячей линии и журналистам. только разозлите мед персонал, тогда ещё хуже относиться будут
не правда. перевірено
Ответ дляШкідлива молекула
І що далі? Людина пролежала, ніхто не проводить маніпуляції,якщо це покриває аж заввідділенням.
Не знаю
У мене такого не було
Скандалом все гарно вирішується
Да, через МОЗ, да , аж годину дзвонити, поки переклчать куди треба там. Да, з поліцією. Головне бути в свідомості
У мене такого не було
Скандалом все гарно вирішується
Ответ дляНеначасі
Не допоможе
У нас корупція - у крові. Хто б що б не казав
Віддаю он дитячі речі, люди несуть шоколад мені. Думаєте я відмовилася хоч раз? А я, якщо речі беру тоже у когось, тоже несу
Неначасі• 19 сентября 2023
Ответ длякурасаны
Ок.
И это будет действительно хороший врач?
Готовы?
И это будет действительно хороший врач?
Готовы?
Готовы, давно, я за платную медицину, хорошие зарплаты и лишение лицензий за ошибки. И никто ничего не выдирает, можно подумать, если не заплатить, то роды не приймут или не прооперируют
Неначасі• 19 сентября 2023
Ответ дляkissaniya
А кто из врачей у нас минималку получает?
Вот когда за взятки начнут сроки давать, а это УЖЕ происходит, тогда врачи станут честнее
На минималке очень многие. Те, копейки, которые платят врачам,- это не взятки, будьте юридически грамотными
Ку ка ку ка ку• 19 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Коли їх перестануть давати
вам же написали: еси не давать, то не будут подходить.
Не будут лечить, не будут делать процедуры, назначения, капельницы.
Ку ка ку ка ку• 19 сентября 2023
Ответ дляБанка з медом
Тоді не підійдуть. Підеш далі сваритись вище-то буде ставлення жахливе. Вважаю, що тут це реально замкнене коло. І як написали нижче-саджати хібащо. Або зарплата має бути така, щоб хабарі не потрібні були.
они привыкли к ОЧЕНЬ высоким ЗП особенно хирурги.
Ответ дляРучки-Крючки
До чого тут ці загальні фрази.
Тут конкретний випадок. Жінка все життя працювала на державну службу. В результаті на пенсії мусить ззятки давати, щоб вчасно крапельниці змінили
Це триндець
Так идите пишите заявление в полицию, прокуратуру. Есть горячие линии - звоните. Заснимите момент взятки и выложите в фб
Королева Сарказма• 19 сентября 2023
Обожнюю такі теми. Так пишіть вже місто і прізвища лікарів, а то якесь місто, якась лікарня ….шопопало
Це добре, що операцію ще не робили
Де треба заплатити пару сот. (чи тис.) дол.
І доки не заплатиш - не роблять
І не всі мають такі кошти
(Минулорічний досвід, обл.центр)
По суті питання - доки не почнуть реально судити - нічого не зміниться
П.С. це є стосується і суддів
І доки не заплатиш - не роблять
І не всі мають такі кошти
(Минулорічний досвід, обл.центр)
П.С. це є стосується і суддів
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А врачи чего должны?
Это их прямая обязанность, по должностной инструкции. Не?
Пирожкиня• 19 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так , зарплата це прекрасно. Я згідна
Але як же совість? , людський фактор....
Давати завідуючій за що? Це взагалі вже. Державна лікарня.
Чого скиглите?Хочете,даєте,не хочете,ні.Лікарі й один одному платять.До лютого 2022 року зарплати на руки 6000 у хірургів.Чи вони сироти і в них дітей немає?Чого про педагогів не кажете?200 гривень заняття з любого предмету.що маєш у руках за ці 200 гр?Чи логопед за 500 чому навчить за раз?не платіть,і буде вам спокій і гроші