Ручки-Крючки• 18 сентября 2023
Коли перестануть брати хабарі в лікарнях?
Жінка знаходиться в лікарні . Щодня медсестрам по 200 грн та завідуючій 500 грн. Це що таке взагалі? Не заплатиш , то до тебе і не підіійдуть.
І так роблять всі інші пацієнти хто там на стаціонарі!
І це місто що пройшло окупацію ....як так можна? Коли це закінчиться?
Тут збираємо донати , формуємо посилки , боремося як можемо.
В результаті руки опускаються . Люди ,що з вами відбувається?
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
В усьому світі страховка, а не в карман.
У нас тоже есть страховка, и там тоже не в карман
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну да, в регистратуре все есть - и прайс и касса, Киев, больница.
Я питаю про стаціонари, як у темі автора.
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Никогда? 🤗
Ну, почему же, вот сейчас реформа напр на закрытие госбольниц и увеличение частных, в гос этот треш останется , кто имеет деньги будет искать помощь в частных
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
И у нас есть страховые, платите и лечитесь, только вряд ли вам понравятся ье суммы
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
И там есть прайс
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Потому что людей не хватает. Должна ли медсестра за околоминималку перерабатывать, или отработала ставку и может идти домой? Что в этом случае честно?
Яка околомінімалка? В медсестер після ковіду ставка 13 тис.
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Який ще прайс...це державна поліклініка.
Все життя робила заради пенсії .В результаті має.
Мудробаба• 18 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Вы попробуйте врачу не дать, особенно тому кто 500 грн не считает за деньги.
А что там пробовать,не даю,и все ок.’За дякую’Пускай себе не считает,или считает)Я тут при чем?Его отношение к инфляции-его личная проблема
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
И там есть прайс
Прайс на хабарі?
Ліки і так і купили по їх рецептам.
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так можно почти в любой профессии, если от тебя требуют работать за несколько людей. Это не про невыполнение обязанностей, а про нехватку рабочих рук.
А як приплатити, то руки відростають?
Мудробаба• 18 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Тут есть и обратная сторона медали. Сейчас нормальные толковые врачи переходят в частную медицину. Получается спустя время в бесплатных гос останутся одни бездари. Что тоже не гуд.
Бездари есть всюду.За деньги-не всегда качественно.
Зайченя• 18 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Когда государство будет врачу платить не минималку, а нормальную зарплату
Ой я Вас умоляю, брали и будут брать, даже если зп будут высокие, это менталитет такой, вон у чиновников и зп хорошие и что не берут? 😡
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
В гос клиниках есть платные услуги
Я инженер, меряю от 1• 18 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Очень много)
Ручки-Крючки
• 18 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В гос клиниках есть платные услуги
Вірно.є.
Але вони не мають відношення до хабарів в карман.
Неначасі• 18 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Прайс на хабарі?
Ліки і так і купили по їх рецептам.
Прайс на послуги
Сарафанное радио• 18 сентября 2023
До реформи щоб поїхати з дітьми в лікарню треба були гроші і ще цілий день сидиш в черзі. Після реформи все безкоштовно якщо в тебе є направлення, оперували дитину безкоштовно, МРТ КТ безкоштовно. Якщо в тебе немає направлення в них є прайс, тоді вже платно. І зараз приїхав на свій час не сидиш по пів дня в черзі.
Шкідлива молекула• 18 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Харків тримайтеся. Я знаю як це (
Як вони задовбали...ці орки прокляті.
Сарафанное радио• 18 сентября 2023
Ще мабуть залежить від лікарні, десь наведи лад, а десь як було так і залишилося.
Ручки-Крючки
• 19 сентября 2023
Ответ дляСарафанное радио
На жаль не все так працює , як ви описали. В цьому смт свої закони.
Жена_КотораяСтена• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
Так тоді всім в кого мінімалка можно брати хабарі?
Душа Лисиці• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А врачи чего должны?
Може тому, що пацієнти не обирали хворіти, на відміну від лікарів, які обирали лікувати.
успокойте_Меня• 19 сентября 2023
Це не з нами. Це з вами.
Хабарі перестануть брати коли ви перестанете їх давати.
Чоловік і син тиждень пролежали у лікарні, під крапельницями, купила ліки загальною вартістю трохи більше двох тисяч, тільки те чого не було в наявності чи більш ефективні аналоги наявних ліків.
Жодної копійки нікому не давали.
Чоловік дівчатам Наполеон приніс, як подяку. Усе.
Жодної копійки нікому не давали.
ИзЮмрудная• 19 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Прекрасно знаю. Мама перед самою війною лежала на операції, потім опромінення. Скрізь ’дай’ .
Я теж робила операцію в НІР в липні. Нікхто нічого не просив, тим більше не вимагав. Анестезіолог натякнув, але вже після операції, тому можна було і відморозитись. Але при виписці віддячила на свій розсуд.
Моя сусідка по палаті не давала нічого- в неї не було, що давати.
ИзЮмрудная• 19 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
А врачи чего должны?
потому что они на работе и получают за это ЗП
ИзЮмрудная• 19 сентября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ви справді думаєте що це допоможе? Ніби я перший випадок ( це відбувається щодня.
Звичайно, допоможе. Спробуйте. Мій чоловык так і хімії безкоштовно отриує, і КТ навіть, якщо не дуже терміново
Шкідлива молекула• 19 сентября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ми у Харкові все це проходили.
Ластоноша• 19 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Дзвоніть на гарячу лінію МОЗ, журналістам, ще комусь. Починайте з себе. Чи автор хоче, щоб все стало чарівно прекрасно але при цьому якось само, без її участі. Ну вибачайте
да плевать горячей линии и журналистам. только разозлите мед персонал, тогда ещё хуже относиться будут
Витворунка• 19 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
«Хуже относится»- це як? Крапельницю не поставлять? Апендицит не видалять?