язззззь!!!• 19 сентября 2023

Чому не можна бути хамкою, інколи це необхідність.

Є на роботі чувак, що ти не їсиш:
А що то? А фу, а то смачно, а нашо тобі та дієта, а це не добре, фу фу, як ти це їсиш?
Тисячу разів говорила і коректно і прямо і не дуже, по всякому різному, не доходило.
От в четвер визвірилась і сказала:
Ще раз відкриєш рот про мою їжу вона буде в тебе на голові.
Все, як відшкптало, але перед тим гордо заявив мені- хамка
Біток чи ефір?• 19 сентября 2023
Ви праві в тому, що інколи необхідність, але у деяких це постійний режим)

автор язззззь!!! • 19 сентября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я взагалі проти хамства, але якби я це відразу зробила зекономила б купу нервів собі
Біток чи ефір?• 19 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ви і так довго протримались) Як доколупався в 3-й раз вже можна було і визвіритись. Бо перший раз не факт, що таке приставуче і нагле, можливо просто цікавість. Вдруге ще можна ввічливо спробувати, можливо і дійде щось)
Ms. Dolly• 19 сентября 2023
А еда была бы на голове?
Можно заменить громкой вежливой фразой «Сережа (или как его), а сейчас без твоих комментариев», повторяемую каждый раз, когда он открывает рот не по теме
Вы что на рабочем месте едите? Почему он все время рядом во время еды??
В рот не ложи• 19 сентября 2023
Я б после хамки ещё и нах послала бы. Оно ж такое ненормальное не только в этом, а во всем.
В рот не ложи• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
А еда была бы на голове?
Такие вежливость не понимают
Ms. Dolly• 19 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Такие вежливость не понимают
Любые все понимают если не мямлить

Ну или если автор реально ему еду на голову вывернет тогда ок
В рот не ложи• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Любые все понимают если не мямлить

Вежливость - это и есть мямлить
автор язззззь!!! • 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
А еда была бы на голове?
Господи🤦🏼‍♀️реально ж є єдиний варіант- їсти на робочому місці

Пирожкиня• 19 сентября 2023
То он подкатывает к вам
Ms. Dolly• 19 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
А ответ на вопрос будет?
Фиктивная• 19 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ну насчет хамки Ваш коллега не очень то и неправ
автор язззззь!!! • 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
А ответ на вопрос будет?
Очевидно що люди їдять на кухнях та в місцях прихначених для цього чи у вас по іншому?
Оксана_Поэтесса• 19 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Можу тільки позаздрити ) далеко не у всіх так. Не зважаючи на здивування тут дівчат, ми, реально, на робочому місці їли. Ну, як їли – чай + хоч щось, аби не голодно) і то тебе постійно смичуть і хоч 10 хвилин спокійно посидіти не дають. І теж були коментарі щодо їжі: ’Ти чай з фініками п´єш? Ти що! То ж 100% поправка! Вони ж такі калорійні !’ І це говорить людина, яка доїла піцу і їсть тістечко з кремом, а ще й нахамити їй не можна, бо вона старша за мою маму, твій керівник, а ще там такі таргани, що п´ятку відкусять...по саму шию. Тож, авторе, радійте, що хоч можливість є)
Цигарний шланг• 19 сентября 2023
У нас є така, 32 роки, мамина кульбабка. А що в тебе, а в тебе, ой як смачно виглядає і вже пхається зі своєю виделкою, я тут сяду з тобою ( хоча місця пів кухні вільної і бачимось лише на обідню перерву). Це так до всіх. І рот там не закривається.
І так, я їй кажу - не лізь, не заглядай, я хочу поїсти в тиші, Яна не твоє діло що і в якій кількості я їм. Нажаль не розуміє і навіть не ображається.
годовасик• 19 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
я бы сказала, конечно,поэтому не провоцируй
Ms. Dolly• 19 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Да, у нас по иншому
Неочевидно
Расширяйте кругозор чтоли
автор язззззь!!! • 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Да, у нас по иншому
Неочевидно
Расширяйте кругозор чтоли
Ви працюєте в місці де немає як поїсти, а кругозор розширяти мені?
автор язззззь!!! • 19 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Мамина кулбабка

Люблю порядок• 19 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
То он подкатывает к вам
Тоже так думаю
Бабуся мороз• 19 сентября 2023
Правильно, с волками жить по волчьи выть. Я всегда на всех работах старалась изначально быть хорошей, дружелюбной, не высокомерной, но, с..ка, люди ж не любят по-нормальному, начинают садиться на голову и позволять себе многое, я ж хорошая типа, значит можно, то я потом из хорошей превращаюсь в злюку и люди потом в таком шоке, как же так - ей же можно было срать на голову и всё было нормально, а оказывается до поры до времени, то теперь я поняла, что нельзя быть хорошей😏