Сусідка знизу• 19 сентября 2023

Помогите рецептами

На выходные жду в гости подругу с мужем ,давно не виделись ,хочу ее порадовать вкусной едой.
Что можно приготовить: из мяса - есть курица и свинина .Рецепт парочки закусок.Салаты .
Посоветуйте пожалуйста, проверенные рецепты.

Нас будет пятеро я,мама ,дочь и подруга с мужем
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2023
А салати будь які?
автор Сусідка знизу • 19 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А салати будь які?
Да ,только ни оливье ,винегрет, шуба
Гореотума• 19 сентября 2023
Думала, рецептами на ліки))
Ненька наша• 19 сентября 2023
Салати Цезар, грецький, зі свіжих овочів. Курку, якщо це бедра, гомілки можна запекти, філе в рукаві. На гарнір печені овочі, картопля по селянськи. З свининою можна зробити запіканку з картоплею теж. Закуски нарізки м´ясна, сирна, бутерброди на грінках тунець чи риба червона, якийсь салат по тарталетках розкласти
автор Сусідка знизу • 19 сентября 2023
Ответ дляГореотума
Думала, рецептами на ліки))
Так категория : еда ,кулинария 😀
автор Сусідка знизу • 19 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Підкажіть як робити з тунцем бутери?
Я робила з сардіною : консерва + 2 варені яйця + сира цибуля - дрібно порізана + майонез
Ненька наша• 19 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Підкажіть як робити з тунцем бутери?
З консервованим тунцем так само можна. А можна простіше. Беріть тунець шматочками, якщо у власному соку, сік злийте і додайте майонез. Якщо шматочки в олії нічого не додавайте, грінку майонезом, а зверху тунець (попередньо олію злийте).
Сірничок• 19 сентября 2023
Курицу запечь, грудку забрать на салат можно.
Мясо под снегом. Первый слой курица, второй (сметана, укроп, соль, можно совсем чуть чеснока) сверху капуста тонко нашинкованная, можно пекинку.
Тро Нью-Йорку• 19 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Підкажіть як робити з тунцем бутери?
Спробуйте такой рецепт( реально смачно)-1 банка тунця у власному соці(злити сік),1 пачка творожного сиру(я беру De luxe) в атб, 3 яйця(на терку),дрібно нарізану зелена цибуля і кріп.сіль, перець.реально смачно
автор Сусідка знизу • 19 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую ❤
ok1904• 19 сентября 2023
По сезону
Баклажанні рулетки з сирною , а краще горіховою пастою. Гляньте в грузинській.

Дуже класно запечені фаршировані баклажани з турецької кухні

Рататуй
Стигла полуниця• 19 сентября 2023
Та зараз сезон, купа варіантів) Запечіть м´ясо, подайте шматками з ягідним соусом, я до свинини роблю вишневий. Закуски- рулетики з баклажан та часнику, кавун з сиром фета( можна на шпажках). Хамон зі шматком дині. Персики половинками запекти з горгонзолою, чи дор блю. Це все досить швидко і ненапряжно) Брускетта з в´яленими томатами чи тунцем.
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Клас! А який це творожний сир? Типу Філадельфії?
Тро Нью-Йорку• 19 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Да, ось такий беру
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Да, ось такий беру
О, клас! Зроблю теж так як ви😘
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2023
Я люблю дуже тарталетки в них креветки дрібні, яйце, мазік і маринована цибуля, ще кукурудза. Ще краще сирні корзиночки😋💦🤤
Тро Нью-Йорку• 19 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
О, клас! Зроблю теж так як ви😘
Я частенько на сніданок зі шматком цільнозернового хліба і порцією овочів таке їм-тут і жири(яйця/сир).і білок(ті ж яйця і тунець). Тільки беріть тунець у власному соці,а не в олії,бо буде жирно дуже.
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я якраз вчора таке дивилася, але не могла зрозуміти з чим перемішати, щоб добре було і тут ви підказали. Дякую!🪷