Баба на горошині• 19 сентября 2023

Хто може допомогти відмовитись від тимчасового прихистку в Словакії онлайн?

Садова гойдалка• 19 сентября 2023
ніхто
VitalinkaGL• 19 сентября 2023
никто
у меня и детей ВЗ в Румынии,действует до марта 24,хотя мы в июне 22 выехали.Онлайн такое не закроешь,едьте сами.
Copy-Paste• 19 сентября 2023
пошукайте в групах українців в Словаччині, там 100% була така інформація
є ще варіант листом на поліцію відмовитись
Садова гойдалка• 19 сентября 2023
Ответ дляCopy-Paste
все одно картки банківські онлайн не закрити ніяк, а кожного місяця капає борг за обслуговування, потім не зможуть заїхати в ЄС. краще зїздити.
Copy-Paste• 19 сентября 2023
знайдіть в телеграмі групу Захист прав українців | Словаччина
там є вся інформація і зразок заяви
текст звідтиЯК ВІДМОВИТИСЬ ВІД СТАТУСУ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ DOČASNÉ ÚTOČISKO/ODÍDENEC ВІДПРАВИТИ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ📧
Документи:
🔹скан-копія заяви про відмову
🔹скан-копія паспорта
🔹скан-копія документа dočasné útočisko/odídenec
➡️ Migračný úrad MV SR
(https://www.minv.sk/?migracny-urad-mv-sr=) Електронна пошта: po.mu@minv.sk
автор Баба на горошині • 19 сентября 2023
Ответ дляCopy-Paste
там є вся інформація і зразок заяви
Документи:
🔹скан-копія заяви про відмову
🔹скан-копія паспорта
➡️ Migračný úrad MV SR
Я вам дуже вдячна, здоров´я вам