Идеальная оптимистка• 19 сентября 2023
Щеплення не за календарем
Доброго дня! Питання до мам, хто робив щеплення дітям пізніше ніж рекомендовано календарем: які +- інтервали вам рекомендували між дозами?
Дитині майже рік. В силу різних обставин (не спеціально) тільки зараз починаємо робити щеплення (було тільки в роддомі). Будемо робити платні, інфарікс/гексаксим і тд.
У календарі стандартно йде 2 місяці між акдс. Педіатр наполягає що треба "доганяти календар" і робити проміжок 1 місяць.
Чи це не замало? Переживаю щоб не було надмірного навантаження на організм дитині.
Звісно форум не панацея, просто цікаво як було у інших. Можливо це норма і я даремно хвилююся.
Антивакцинаторів прохання не затримуватися. З усією повагою.
Невісточка ж• 19 сентября 2023
Робила дитині щеплення після 3-х років. Робимо як виходить. Ніхто не жене графік, бо дитина алергік і часто хворіла. Спробуйте сходити ще за однією думкою до іншого лікаря. Я б так зробила.
Котики-муркотики• 19 сентября 2023
Не зменьшуйте проміжки. Вам нема куди поспішати.
Та КПК можна пізніш зробити, не в рік.
Идеальная оптимистка
• 19 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Я теж собі так вирішила зробити (піти ще до іншого лікаря). Дякую.
Первая ласточка инфляции• 19 сентября 2023
Є ’ наздоганяючий’ календар, пошукайте. А взагалі в фб є група: Вакцинація. Питання і відповіді. Там лікарі все по поличках розкладають
Идеальная оптимистка
• 19 сентября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую, не чула про таке
Меня не звали• 19 сентября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Что это еще за календарь? Все руководствуются одним календарем,прописанным в законодатрльстве
Меня не звали• 19 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую, не чула про таке
Автор минимальный интервал у акдс это 4 недели. Между 1 и второй прививкой
Ку-кусик• 19 сентября 2023
Якщо дивитися офіційний календар щеплень, там нижче була таблиця для «відстаючих» і вказані рекомендовані інтервали, пошукайте.
У шість років робила одночасно інфанрікс і КПК, то дитина перенесла нормально.
Меня не звали• 19 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
И что это даст? Все врачи руководствуются одним календарем
Меня не звали• 19 сентября 2023
Автор непонятен возраст ребенка. До года одна схема после года немного другая. После года:
Для дітей у віці від 1 до 6 років 11 місяців 29 днів при порушенні Календаря вакцинація проти дифтерії проводиться з дотриманням мінімальних інтервалів між першою та другою дозами в 4 тижні, між другою та третьою дозами 6 місяців. Подальша ревакцинація здійснюється за Календарем щеплень, якщо інтервал між першою ревакцинацію і ревакцинацію за віком становить більше 1 року. У випадку, якщо введення третьої дози вакцини припадає на вік після шести років, дана доза зараховується як ревакцинація за віком в 6 років. У випадку введення третьої дози раніше 6 років, необхідно провести ревакцинацію за віком в 6 років
Ответ дляМеня не звали
И в п2 есть информация, как вакцинировать при отставании от графика. Назовите это как-то иначе, смысл остается тот же
Ку-кусик• 19 сентября 2023
Розділ 2 календаря щеплень
Погоджуйтеся з лікарем, але на прийом приходьте згідно свого відкоригованого графіку, скажіть не було запису, соплі у вас чи ще щось.
Меня не звали• 19 сентября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Смысл другой .там ничего не ’ доганяют’.
Идеальная оптимистка
• 19 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Розділ 2 календаря щеплень
Дякую!
Идеальная оптимистка
• 19 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
Дитині 11 місяців
Ку-кусик• 19 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
Це те що цікавить автора, занудствувати відправляйтеся на наукову конференцію.
Ермолайчик• 19 сентября 2023
Робила доньці після 5 років, сину після 3 років. Але інтервали між вакцинами витримували. Тобто не як найшвидше, а якщо АКДС через 2 місяці значить через 2.
Котики-муркотики• 19 сентября 2023
Автор, Вам не надо никого догонять. Главное - это здоровье Вашего ребенка.
У близкой родственницы двойня (родились раньше с малым весом), она только ближе к 3-м годам начала прививать.
В других странах графики другие, и они тоже правильные.
В Норвегии 2-ю КПК делают почти подросткам, т.е. сдвинуто по срокам.
Меня не звали• 19 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дитині 11 місяців
Тогда между первой и второй месяц, а между второй и третьей будет 6мес уже, согласно календарю