Виннипуховна• 19 сентября 2023
Найкращий подарунок для новонародженого
Який подарунок вам сподобався найбільше для вашого малюка?
Бажано з цінником до 1000.
Якщо ну дуже класна річ, то може бути 1500. Але це максимум по сумі
Бажано з цінником до 1000.
Морожена_курка• 19 сентября 2023
Ну, а спросить нельзя? Ведь многое уже просто может быть у родителей.
Я фанатела от игрушек всяких прикольных.
Сертификат в дом игрушек и погремушку?
Виннипуховна
• 19 сентября 2023
Ответ дляНі грама
White noise machine))
В форме совентяка’)
Батарейок надовго вистачає?
Виннипуховна
• 19 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Сертификат в дом игрушек и погремушку?
Спитати неможна. Сертифікат - не варіант. Треба готовий подарунок
Морожена_курка• 19 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Це не подарунок
Коврик хорошая вещь. Но мне надарили дешевеньких, а я хотела другой.
Мобиль на кроватку - хорошая вещь, но он может быть.
Игрушки на коляску: долго нужны, нужно менять периодически.
Крапипопка• 19 сентября 2023
Нам подарили из недорогого очень кстати байковое одеялко, я рожала в мае и тёплых вещей не покупала, было одеяло, но лёгкое, а этот подарок пришелся кстати в даже летнее резкое похолодание. Ну и всяких игрушек-развивашек мало не бывает, просто они пригодятся чуть позже
Б´ю байдики• 19 сентября 2023
Игровой развивающий коврик большой. Дети растут быстро, с 3 месяцев был уже востребован.
Крапипопка• 19 сентября 2023
Ещё полотенце с уголком для малыша - у нас одно для дома, второе для бассейна, поездок
Черпак_для_фантазий• 19 сентября 2023
Плюсую за генератор білого шуму. І він якраз в бюджеті вашому.
Я також була рада і книжкам різноманим дитячим- дитина ще поки не читає, звісно, але слухає)
Чорно-білі книжки контрастні можна для найменших. Все інше поза бюджетом.
Ще можна придивитися термокилимок, він також почне з місяця вже бути в нагоді і теж від 900 до 1300 коштує
Удальонка• 20 сентября 2023
Якщо чесно, то краще щось батькам, а не дитині. Хоч сертифікат на клінінг або в ресторан з доставкою. Бо іграшки - то чудово, але дитині на початку реально треба спокійні батьки і відпочинок для них.