ХуАнита• 20 сентября 2023
Словаччина одіденец
Вітаю, хто має інформацію, чи можно одним днем оформити одіденець і повернутись в Україну? Питаю, бо без одіденця житло не зняти, а житло можно і місяць шукати.
Оформитись, шукати житло і їхати з речами.
Любительница• 20 сентября 2023
Ну теоретично одиденець швидко оформлюється. Але зараз в полицію для іноземців складно потрапити, зараз наплив сирійських біженців.
Можна звернутися до пунктів допомоги українцям і певний час там ночувати, або зняти хостел.
ХуАнита
• 20 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Дякую за відповідь. В мене двоє дітей, один інвалід, тому думаю як спланувати, щоб по хостелам не їздити. Та і ціна в хостелі не малентка виходить.
Уточню по своєму питанню, не можна отриматм одіденец і поїхати в Україну?
Любительница• 20 сентября 2023
Ответ дляХуАнита
Можна, це не заборонено.
Любительница• 20 сентября 2023
Просто я не уявляю, як Ви будете шукати житло віддалено. Або Ви плануєте відвезти дітей і приїхати самій шукати?
Чому Ви впевнені, що без одиденця не здадуть? Чи шукаєте по програмі?
Мені просто не зрозумілий план.
Ответ дляХуАнита
В Кошице можна 1 ніч переночувати безкоштовно, біля вокзалу сині вагончики, там волонтери є , умови хороші
ХуАнита
• 20 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Мені просто не зрозумілий план.
Наскільки мені пояснили, то без одіденця догововір не підпишуть. Розглядаю і по програмі і без. Об´яви ті що дивилась показ по запису і як, пояснили, часто хозяїва обирають кому здати, а не кому квартира пілійшла. Записатись на декілька просмотрів, приїхати обрати, укласти договір та перевезти речі. Приблизно такий план (за раз я все одно не пепевезу)