Локшина на вухах• 20 сентября 2023
Мужа не люблю, сама оставаться не хочу, где искать нового не знаю
Прошла любовь к мужу, Хотя мы вместе не так давно, 7 лет. Не бесит, не ссоримся, просто ровные отношения, секс без страсти, пристает, ну хай буде
Сама быть не хочу: одна не жила, от родителей съехала сразу к мужу
Не знаю где искать нового если бросать мужа, времени нет, я вся в работе, ну хожу в зал-магазин, но это ж не то, мне 25, с мужем с универа, он уже как родной считай
Запуталась короче
Чупа-чупс• 20 сентября 2023
Вилізьте трохи з роботи, з залу і сходіть на побачення з чоловіком. Може й нового не доведеться шукати
Просто каралева• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Да ну, Автор. Новый с большой вероятностью будет алиментщик
Чего это он будет алиментщик?
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
Чего это он будет алиментщик?
Потому что чем вы старше становитесь, тем больше ваше окружение алиментщики))
ЛюблюДевчонок• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
В 25 уж точно не все платят алименты, это вы с сорокалетними попутали.
КротоТо• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Їй всього 25. Ще повно чоловік такого віку не були одружені.
Краля-Галя• 20 сентября 2023
Чому ви згодні докласти зусилля на встановлення стосунків з новим чоловіком і не хочете напрягтися, щоб оживити почуття з існуючим? Швидше виключення, коли до старості в людей вирують пристрасті. Знайдете нового, не факт, що через кілька років не затягне рутина. А от мати надійну людину, якій можна довіряти і на яку можна розраховувати протягом життя дуже складно.
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да, мужчины начинают заводить детей в 40, ага))
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ответ дляКротоТо
Да, и будут искать такую же не разведенную
ЛюблюДевчонок• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Ну уж точно не в 25 все разведены и алименты платят.
КротоТо• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Чому б це?
ЛюблюДевчонок• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Та ладно, детей у нее нет, а была она замужем или нет не особо мужчин волнует. Разве что девственницу кто-то ищет, но таких единицы.
Квітка Миру• 20 сентября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Та ну, в 25 без пристрасті жить - это себя не уважать. Ей же не 40
Жена брата Админа• 20 сентября 2023
Спочатку треба розібратись чи ви дійсно його не любите) можливо ви занадто «прилипли» до нього і не бачите на дистанції чи сприймаєте знижений сексуальний потяг до нього як відсутність любові.
Слова «сама не хочу лишатись» означає страх самотності і з високою вірогідністю залежність від стосунків.
Те, що ви ніколи не жили самостійно показує, що у вас ніколи не було стадії «монади», колиби б могли зрозуміти чого ви самі хочете від життя і від стосунків з іншими
Просто каралева• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Жена моего брата вышла за него замуж в 27 лет, имея ребенка от предыдущих отношений. Это ее третий брак. Мой брат до нее не был женат. И детей у него нет
Жена брата Админа• 20 сентября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Теж гарне зауваження про зусилля) нова людина це ще більше зусиль, ніж робота з наявними стосунками
КротоТо• 20 сентября 2023
Автор, якщо ви точно впевнені що з чоловіком життя не буде - розлучайтеся. Вам всього 25, і йому мабуть теж щось біля того. Ще знайдете з ким жити)))
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
В 25 лет очень даже волнует)
Просто каралева• 20 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
В 40 лет тоже не все платят алименты
Краля-Галя• 20 сентября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Так може проблема не в ньому, а в ній, чи вона до 40 мусить міняти чоловіків заради пристрасті, а потім шукати для душі когось?
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
🤷♀️ ну вам лучше знать, почему он так поступил
Просто каралева• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Потому что он полюбил именно эту женщину
КАПСЛОЧНИЦА• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
Чего это он будет алиментщик?
Нормальных уже всех разобрали
КАПСЛОЧНИЦА• 20 сентября 2023
Ответ дляКротоТо
25летние мужики ищут 20летних дам
КАПСЛОЧНИЦА• 20 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
В 40 уже заканчивают)
КАПСЛОЧНИЦА• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто каралева
Да прям
Здесь все дамы за ними охотятся, а их нет