vera-kapuera• 20 сентября 2023

Как переоформить квартиру внутри семьи?

Девушки, кто владеет информацией о том, как дешевле всего передать квартиру от свекра младшему поколению?))) Квартира наша, купили сами, просто были причины тогда оформить ее на папу мужа. Сейчас что проще: дарственная ( если да, то на кого, детям, внукам?), завещание, купля-продажа условная? Я оговорюсь сразу, что все полюбовно, споров нет.
миссАрфография• 20 сентября 2023
Дешевше всего дарственная на вашего мужа, но тогда єто будет квартира вашего мужа. Лучше немного доплатите и оформите дарственную на Вас и на мужа в равных частях

Бутерброд и я• 20 сентября 2023
По наследству
Хи хи, ну ну• 20 сентября 2023
Отец-сыну, затем муж-жене дарственную.Нулевая ставка, только услуги нотариуса
Брюльтик• 20 сентября 2023
Кому - детям или внукам, это вы сами вообще-то решить должны.
Договор дарения, конечно же.
МамОмужа• 20 сентября 2023
Ми робили так: дарча від свекрухи на чоловіка, а потім даврча на мене (дружину) на 50% майна.
Дарча одразу на вас та чоловіка не вігідна, бо ви не є родичем першої лінії....... Взагалі, здається ніхто
Свята• 20 сентября 2023
Дарственная идет без налога, только нотариус и оценка, около 11000 грн будет
Купля продажи это нотариус около 7000 плюс налог
Не пириживай• 20 сентября 2023
Дарча на чоловік буде без оплати буде. На вас якісь відсоток невеликий.

автор vera-kapuera • 20 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Нас устроит вариант отец-сыну)
автор vera-kapuera • 20 сентября 2023
Ответ дляСвята
Вот, с цифрами мне понятнее) спасибо.
автор vera-kapuera • 20 сентября 2023
Ответ дляМамОмужа
Та зрозуміло, що ніхто🤣 Тобто я вірно розумію, що варіант з дарчею простіший, ніж потім приймати спадок після батька?
МамОмужа• 20 сентября 2023
Ответ дляvera-kapuera
Залежно від даних: хто ще в черзі наслідування? Скільки братів/сестер? Може він (свекр) проживе сто років і ще одружиться? Тоді автоматично друга жінка буде претендувати на 50 % майна, хоч ви і вважаєте його тільки своїм. Або взагалі, шарики за роліки заїдуть, і перепише кому йому заманеться. Сам він, не маючи документи на руках не зробить, але для аферистів це не проблема.
Ще варіанти: при наслідуванні ваш чоловік отримає цю вашу квартиру у спадок. А потім упс: нове кохання, квартира не ваша, хоч скільки би своїх грошей ви не вклали в неї.
Розписувати та розписувати.
МамОмужа• 20 сентября 2023
Ответ дляСвята
Дарча без оцінки! На родичів першої лінії.
автор vera-kapuera • 20 сентября 2023
Ответ дляМамОмужа
Розписувати та розписувати.
Я вдячна за відповідь. Поміркую.