БоХатая• 20 сентября 2023
Куди б ви зараз поїхали сама на 5-7 днів в межах України?
Просто відпочити та побуті на самоті з собою і бажано не в місті.
Бажано вкластися в 20т., погуглила різні СПА, не дуже вони мені на цю суму. Куди б ще податися?
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
і добре, сидіть де сидите. нам в Карпатах та Закарпатті вільніше дихатиметься.
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляИванка Бур
Міротель у Трускавці, зараз 4700 на одного за дому, на 5 діб майже ваш бюджет.
Була в кінці серпня, мені 4 дні ’для себе’ вистачило.
а де саме там були?
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я в Украине живу если что, а то не понятно к кому обращаетесь
з вас українка як з мене японка
Пополняю_Карму• 20 сентября 2023
в жовтні їду в Трускавець на 2 тижні. Виганяють у відпустку. їду сама. Може Пилипець,Яблунівка
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
ага-ага, я там не буваю, але точно знаю.
Господи, матрьошки вже не знають що придумати.
Пополняю_Карму• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
і не їдьте. там ціни завжди не були дешеві. і зараз можна знайти нормальне
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляlana.koCAReva
Карпати- Пилипець ,є дуже класний готель на горі Магура
Гранд отель?
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
а куди саме їдете?
lana.koCAReva• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Гранд отель?
Дача на Магурі - брали двохкімнатний номер 1700 доба
Пополняю_Карму• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
а куди саме їдете?
на квартиру. 350 грн за квартиру. навіщо мені той готель. їсти буду в їдальні
Love_Love_Love_• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
в сенсі?
Ну ви ж не будете по обочинам на довгі відстані ходити
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
з вас українка як з мене японка
Автор, вы то чего лезите в чужой диалог? Свои 5 копеек вставить
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Подышать на 20 тыс дешево🤣🤣🤣
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
То Ворохта така сама як Татарів? Міста як такого нема?
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Слухай мовчки, матрьошка
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Подышать на 20 тыс дешево🤣🤣🤣
Мені норм. А вам кацапи за сепаратизм так мало платять що не вистачає на гори? От бідося.
Ms. Анонимная• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Плохо наверно жить с воображаемыми кацапами, конечно отдых нужен🤣🤣🤣 встаёшь, а зеркале матрешка
Забрызжу ядом• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Путін заварив війну
Принцепесочка• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Вот тут не согласна. Да, на аренде для обычных впошек запад Украины нагрелись, а туризм, пффф, ну хз хз, какие были бы цены в Одессе, если бы там было по безопасности также, как и в тех же Карпатах. Сфера туризма всегда такой была, и это не зависит от региона, если туристическое место в топе, то и цены будут огого
БоХатая
• 20 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Погано жити лише з такими як ви, яким усюди ворог вважається, навіть на західній Україні, ага
Глаголиця• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
А в самій Ворохті є сенс винаймати житло? Там є що подивитися, просто погуляти пішки?
Я винаймала, це був кайф, гуляли полонинами і їздили в Рахів на потягу, і спали дуже добре, там така хата деревʼяна і сауна, можна на чан. Вони ще готували їсти якщо треба
А поговорить?• 20 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Скільки разів була, лише радує гостинність на західній. Зате памятаю кримчан при звучанні укр.мови, в 2008 була, в 2010.. все багатих кацапів чекали... дочекалися.
Тундиринда• 20 сентября 2023
Ответ дляИванка Бур
Саме у Міротелі )
А там спа входить у вартість чи ні?
Иванка Бур• 20 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
А там спа входить у вартість чи ні?
Так, у вартості