Птица Говоруша• 20 сентября 2023
Гв- дитина дуже любить молочко, не хоче нормально харчуватись
1.4 і не збирається кидати груди(
Прикорм його мало хвилює
Тт сьогодні особливо нічого не зацікавило із заг столу… і на гв вісить
А коли не давала - криа на всю хату
Прикорм його мало хвилює
А коли не давала - криа на всю хату
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
І не пам‘ятаю я того супер апетиту
Він тільки кашу гербер їв колись з апетитом
150 мл зїдав
Я чого питаю. Сама колись зловилась на гачок, здавалось, донька взагалі майже не їсть. А потім позаписувала за нею кілька днів, і виявилось, що таки нормально їсть)) просто нам здається, що мало - на дорослий погляд. А їй в окремі дні вистачало половини оладка, 2 ложки гречки, півкотлети і скибку буряка за весь день. А в інші (рідкісні , правда) йшла ціла миска плову
і то тільки на вечерю, а за день взагалі як доросла
Я б Вам радила пропонувати принаймні раз на день улюблену страву - Ви он про макарони з фаршем згадували - і поруч докладати по краплинці нового. 5 днів воно буде лежати в тарілці неторкане, потім, може, захочеться понюхати, може, навіть лизнути. Просто щоб був вибір - хочу/не хочу, і щоб бачити, що існують різні страви.
Чи не підгодовується дитина протягом дня печивом, фруктами чи подібними смаколиками?
і то тільки на вечерю, а за день взагалі як доросла Я б Вам радила пропонувати принаймні раз на день улюблену страву - Ви он про макарони з фаршем згадували - і поруч докладати по краплинці нового. 5 днів воно буде лежати в тарілці неторкане, потім, може, захочеться понюхати, може, навіть лизнути. Просто щоб був вибір - хочу/не хочу, і щоб бачити, що існують різні страви.
Птица Говоруша
• 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Ви знаєте, одного разу спробував печево і прям проств просив
Але ж я знаю шо це погана їжа.. тоді зїв і більше я йому не давала.. він і забув
Тобто я таке не пропоную бо точно знаю що він таке дуже любить
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Значить, питання не в апетиті, а в продуктах? Бо анемійчики, як правило, нічого не хочуть зовсім, або типово виключають м´ясо
Може, тоді спробувати домашнє корисне печиво?
Птица Говоруша
• 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Я чесно кажучи не дуже хочу йому те печиво давати
В нього була проблема з зубами (робили під наркозом, лікували зуби) то лікар сказала не давати солодощів
І вона взагалі сказала що гв це причина таких його зубів
Це було в 1.3 місяці
Света С Приветом• 20 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
До яких трьох? ВООЗ до двох рекомендує
От і суміш до двох давати. Що за дискримінація
ВсеЧетко• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це було в 1.3 місяці
Це не так. Гв не призводить до карієсу, як суміш, чаї та компоти з пляшки. Зуби чистити на ніч обов´язково, зробити герметизацію фісур.
Птица Говоруша
• 20 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Навіть молочних зубів роблять герметизацію?
Бо лікар казала шо не дуже ефективно на молочних зубах
ВсеЧетко• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Пошукайте інфо. Якраз на молочні ефективно, бо дитяча емаль тоньша, герметизація дає можливість молочним зубам дожити до заміни на постійні
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це було в 1.3 місяці
Виходить, лишається тільки експериментувати з рецептами?
Уходя дверю не хлопать• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Зранку кашу гербер
Булгур
Гречку з омлетом на молоці
В обід суп
Сливу, виноград, млинці з творогом
Ввечері теж кашку
Але сьогодні нічого не ів( він нічого не хоче
Булгур
Гречку з омлетом на молоці
В обід суп
Сливу, виноград, млинці з творогом
Ввечері теж кашку
Я б теж таку гадость не їла б.