Птица Говоруша• 20 сентября 2023

Гв- дитина дуже любить молочко, не хоче нормально харчуватись

1.4 і не збирається кидати груди(
Прикорм його мало хвилює
Тт сьогодні особливо нічого не зацікавило із заг столу… і на гв вісить
А коли не давала - криа на всю хату
Кусман Сиру• 20 сентября 2023
Це вирішуєте доки годувати, а не дитина

автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Різноманітно харчуємось
Але нічого він нормально не їсть крім молока
Коли лізли зуби його нічого не заспокоювало крім гв і нічого не їв крім гв
Лікар сказав не можна відлучати бо дуже йому болить
Обижулька• 20 сентября 2023
А чого Ви хочете досягти - гарного апетиту до дорослої їжі чи завершити ГВ?

Якщо перше, то в першу чергу слід перевірити, чи не має дитина анемії. Аналіз крові загальний та на феритин. Анемія - дуже часта причина поганого апетиту.
Розкажіть, що дитина їсть і як? Який харчовий розклад?
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька

Апетиту до дорослої їжі
Кусман Сиру• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Різноманітно харчуємось
Можна, звичайно, взагалі нема жодного зв´язку між ГВ і прорізуванням зубів
Вам телефонограмма• 20 сентября 2023
Покричит и перестанет, начните смесь или кашу в бутылке давать заменять ГВ, потом ночью водичку давайте, вечером и утром кашу, а ор вестись глупо
Україна понад усе!• 20 сентября 2023
Ну, покричит и успокоится. И станет есть обычную еду. Но надо сворачивать, и не уменьшать, иначе ’кина не будет’.
Есть такие любители, особенно мальчики. Они, кстати, и в 40 не меняются.
Света С Приветом• 20 сентября 2023
То до школи годуйте. Які проблеми
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька

Зранку кашу гербер
Булгур
Гречку з омлетом на молоці
В обід суп
Сливу, виноград, млинці з творогом
Ввечері теж кашку

Але сьогодні нічого не ів( він нічого не хоче

Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Апетиту до дорослої їжі
Напишіть, що пропонуєте їсти і коли протягом дня
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Купила суміш- випльовує її((( суміш нутрілон
Света С Приветом• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
То купіть смачніше, мілупу чи хіпп, малютку навіть. Нутрілон смердить рибою
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Зранку кашу гербер
Булгур
Гречку з омлетом на молоці
В обід суп
Сливу, виноград, млинці з творогом
Ввечері теж кашку

Ага, побачила Вашу відповідь
М´ясо також не любить? Котлетки? Рибу? Можливо, є якісь улюблені продукти?
Чи наполягаєте на їжі? Чи їсте поруч ту саму страву, подаючи приклад?
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Ага, побачила Вашу відповідь
Їм те саме( але він не їсть
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Каші молочні гербер все набридли йому
Там 3 каші улюблені молочні і реально набридли.. раніше їв краще
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Ага, побачила Вашу відповідь
М‘ясо не дуже
Любить вермішель із фаршом (може там якісь крупинки м‘яса попадають)
Рибу лосось готую в духовці - не їсть(
Котлетт теж
Света С Приветом• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Каші молочні гербер все набридли йому
Причем каши к смеси. Пока не уберете грудь, пока и кушать не будет ребенок нормально.
Вы вместо соски для него
ВсеЧетко• 20 сентября 2023
Автор, там в такому віці зуби за зубами. Тому і висить постійно. Гв знеболює і заспокоює. В 1.4 дитині треба вже пропонувати 3 прийоми їжі і перекуси. Пропонуйте зі своєї тарілки, їжте разом, зацікавте. Суміш у вигляді суміші непотрібна. Можно давати малоко як напій.
Света С Приветом• 20 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Потрібно. На ніч і зранку

Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Їм те саме( але він не їсть
Чи робили аналіз крові в 9 місяців?
ГВ не має жодного відношення до апетиту. Якщо різко заберете зараз, дитина взагалі лишиться без поживних речовин, а апетит не з´явиться, це ж не чарівна паличка. Діти не стануть від голоду їсти все, а відмова на фоні стресу може тільки поглибитись.

В першу чергу виключайте анемію. Це найпоширеніша причина відмови від їжі в ранньому віці. Коригується прийомом препаратів заліза, педіатр Вам призначить за результатами аналізів. Загальний крові та феритин.
Якщо за аналізами все ок, тоді слід шукати вже педагогічні причини (цікава подача, кольорові тарілки і все таке подібне).
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Я вже і вафельницю купила
Але не цікаво йому нічого
Мені стидно казати але так, більше іжі він отримує з грудей
ВсеЧетко• 20 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Потрібно. На ніч і зранку
Де це сказано?
Света С Приветом• 20 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Де це сказано?
Там де й Гв до трьох років
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Чи робили аналіз крові в 9 місяців?

Робила аналіз в ділі
Гемогл 112, норма 103-138
ВсеЧетко• 20 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Там де й Гв до трьох років
До яких трьох? ВООЗ до двох рекомендує
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Робила аналіз в ділі
Гемогл 112, норма 103-138
Гемоглобін може бути недостатньо інформативним, наш педіатр підкреслював важливість показника феритину для діагностики прихованої анемії.

Про всяк випадок - чи не завеликі порції?
Пам´ятаю по своїй дитині, що вона викидала з тарілки половину і лише тоді їла. Я почала їй класти в буквальному сенсі половинку тефтелі, 1 скибку помідора і 2 макаронини. Потім можна додати ще, якщо захоче. Великі обсяги в тарілці лякають дитину, бо ж раптом мама очікує, що я це все з´їм
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька

Ой нє
Я ж розумію це все, не заставляю їсти, не змішую
Мені б якби зїв 5 ложок…
Обижулька• 20 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ой нє
Мені б якби зїв 5 ложок…
А скільки фактично з´їдає за день, коли найбільший апетит?
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
І не пам‘ятаю я того супер апетиту
Він тільки кашу гербер їв колись з апетитом
150 мл зїдав
автор Птица Говоруша • 20 сентября 2023
За один раз зїдав 150 мл…
А таких разів було 2