Просто болталка• 20 сентября 2023

Як перестати бути,, мамою,, чоловікові? В кого вийшло?

Творю чудеса• 20 сентября 2023
Якщо він цього не хоче, то ніяк
Забрызжу ядом• 20 сентября 2023
Так вы его сами приучили, просто будьте женщиной, а не мамой
Госпожа_тамагочи• 20 сентября 2023
Ніяк, якщо він вас не сприймає дівчинкою, то ніяк.
Ростки жимолости• 20 сентября 2023
А что вы вкладываете в это понятие?
Як міряти?• 20 сентября 2023
Стати сексі стервою
Стриптизерка• 20 сентября 2023
Та ну (
І як ото в ліжку сексуватись? З дитиною-то
Дадосвидания• 20 сентября 2023
Більше відповідальності, обов´язків на нього, самі дурочкою безпомічною прикидаєтесь. Але це реально не в ньому проблема, а в вас
Вельшановна• 20 сентября 2023
это изначально так должно быть)))
Викликаю на дебати• 20 сентября 2023
Якщо Ви за свого чоловіка питаєте.
То все просто - перестаньте його балувати ніби дитя, тому що він вже дорослий чоловік, та може впоратися сам з усіма необхідними для себе життєвими ситуаціями, ну крім інтимних відносин звісно. Пам´ятайте про це.
Відповів всім• 20 сентября 2023
А про що мова?
Типу нагадувати взяв ключі, телефон, гаманець щодня, бо не взяв щось 10ї%?

Жінка брата мабуть не нагадує, то він постійно по 100 км на дачу за ключами від квартири повертається..то за телефоном.

Хоча ж програміст з зп гарною
Просто вони не такі як ми.
Якщо кумарить то не виходити заміж мабуть)))
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Да да да
Тётя Хрюша• 20 сентября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Якщо Ви за свого чоловіка питаєте.
Скорее всего суть не в баловании, а в контроле. Что надеть, до скольки на работе, с кем дружить. Чтобы не мыть мамой, нужно быть самой уверенной и самодостаточной и тогда и в мыслях не будет кого-то нянчить и контролировать.
Працівниця року• 20 сентября 2023
А для чого Ви стали йому ’мамою’ з самого початку? Це доросла самостійна людина. Обов’язки по дому може виконувати з Вами на рівні, а не Ви його обходжуєте, як маля, це для прикладу я кажу.
ЯспАкойнаЯ• 20 сентября 2023
Автор, у меня так же) Как это вышло сама не знаю) Это не явно, но я чувствую, что я в наших отношениях доминирую. В решениях последнее слово за мной. Он боится меня расстроить. Чуть где-то болит или переживания, то он бежит ко мне, я должна успокоить, сказать, что все будет хорошо. И еще много таких моментов.
Сіточка• 20 сентября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ужас
Сіточка• 20 сентября 2023
хорошо что вас волнует вопрос, есть шанс что вы измените это или разведетесь. такие мужики досиживают до 40 летнего возраста с мамочкой а потом разводятся тк хочет себя орлом чувствовать
ЯспАкойнаЯ• 20 сентября 2023
Ответ дляСіточка
ужас
Но при этом он очень заботливый муж, в сексе он очень хорош, любит меня, хоть я и поправилась сильно со дня свадьбы. ребенка любит, по дому много чего делает.
Сіточка• 20 сентября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
буэ у меня бы на такого не встал, это как с мальчиком секс
но если вы в роли мамки, и вам нравится то конечно
ЯспАкойнаЯ• 20 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Никуда он от мамочки не денется, страшно самому будет.
Сіточка• 20 сентября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
не не они к 40 бодро разводятся
Викликаю на дебати• 20 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Так, цілком з Вами згодна.
Цікаво скільки автор зі своїм чоловіком в шлюбі, в мене таке було як Ви пишите, цілих п´ять років, я також контролювала свого чоловіка, ніби його матуся, а потім, якось запитала його, чи приємний йому такий контроль з мого боку. Він відповів що ні, а я ніби скинула з себе тяжку ношу, звісно не в ту ж хвилину, але поступово перестала проявляти до нього свою гіперопіку, бо почала працювати над собою, та зайнялася більш важливими для себе речами.
ЯспАкойнаЯ• 20 сентября 2023
Ответ дляСіточка
не, в сексе я мамкой не чувствую, там доминирует он. Муж у меня высокий, стройный, симпатичный, чего на такого не встанет
автор Просто болталка • 20 сентября 2023
Мені важко віддати відповідальність, не вистачає впевненості в чоловікові,що все проконтролює, все зробить правильно. Результат його дибільних косяків типу забув, не знав, що зробити. Він мене трохи боїться((Підвищена тревожність,контроль.
Ответ дляВикликаю на дебати
Так, цілком з Вами згодна.
16р разом, в шлюбі 14.
Просто красавица• 20 сентября 2023
Стати жінкою.
Полюбити себе, своє тіло, своє відчуття свободи і самодостатньості.
В мене виходить)
Тётя Хрюша• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Вы пробуйте. Один, второй раз накосячит, дайте ему разрулить последствия косяков, ничего не говорите. Потом привыкнет быть ответственнее. Примите факт, что ваш муж взрослый, алекватный человек
Ответ дляПросто красавица
Стати жінкою.
В мене виходить)
Ой, це треба розвивати ще.
Ответ дляТётя Хрюша
Не всі косяки можна виправити, на жаль. Є безповоротні для сім´ї((
Зайченя• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Например
Відповів всім• 20 сентября 2023
Ответ дляСіточка
не не они к 40 бодро разводятся
Смотря чья недвижимость))