Просто болталка• 20 сентября 2023
Як перестати бути,, мамою,, чоловікові? В кого вийшло?
Просто красавица• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Ой, це треба розвивати ще.
Ну, так, але воно того варте, повірте)
Викликаю на дебати• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Мені важко віддати відповідальність, не вистачає впевненості в чоловікові,що все проконтролює, все зробить правильно. Результат його дибільних косяків типу забув, не знав, що зробити. Він мене трохи боїться((Підвищена тревожність,контроль.
Запитайте себе, навіщо Вам цей контроль, якщо він від нього не радіє, а навпаки трохи боїться Вас. Відпустіть від себе свою гіперопіку над чоловіком і Ви побачите, як все зміниться в кращу сторону.
Смайликівна• 20 сентября 2023
Не знаю, в нас я теж в шлюбі більше доміную, але просто показала себе багато вчому (навмисне) безпомічною, то і не прийшлось бути мамкою. Але це приємно, коли багато ситуацій сам чоловік вирішує, правда деколи він навіть занадто сумнівається, що я можу щось неправильно зробити, але в загальному - мені це на руку. А, і так, це може Ви так думаєте, що домінуєте? Просто є жінки ’господиньки’, то їм легко мамкою стати. Я не господиня і це одразу показувала. Готую я, але найбільш базові речі, а як нема часу - піца чи пельмені в студію. А решта обов`язки майже всі порівну - прибирати мені він допомагає, посуд не проблема помити, робить це частіше за мене, порядок в кладовці робить він,одяг кожен сам собі прасує і то ще деколи чоловік мій прасує, коли збиражмось десь разом, щоб ми ще через 5 годин не вийшли і то все було швидше. Чоловіків одразу треба привчати, ну і ще до шлюбу дивитись на характер.
Тётя Хрюша• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Не всі косяки можна виправити, на жаль. Є безповоротні для сім´ї((
А он это понимает? Вы сначала это обсуждаете? Просто сложно представить, чтобы человек зная серьезность последствий, просто забил.
Відповів всім• 20 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Например
У меня мужа нет, но взять моего отца, который гулял с моим сыном, два раза!! у ребенка крокс падал в шахту лифта. За несколько прогулок.
Как?? Только запихнуть. То ли ноги придавливало, я не знаю. Ребенок еще не разговаривал, дед приносил его с истерикой и толком не говорил как случилось.
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Точно так смотрела с окна, попросила его переводить через дорогу ща руку когла было 4-5 лет. Нет. Сын бежит между машин и выбегает на дорогу, дед прется межленно между других машин.
Деда двухметрового видно водителям, а четырехлетку?
Мужчины часто считают что ничего не произойдёт.
Проще перестать доверять гулять с ребенком, чем твердить ’он же взрослый и ответственный’
И да, папа мой работает на высокооплачиваемой работе, не тупой.
Но в быту просто телепень(
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Но в быту просто телепень(
Просто болталка
• 20 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Інфантильна людина в певних моментах. Треба нагадати, перевірити, допомогти. Мені ніхто не нагадує, я маю розрулити якось.
Просто болталка
• 20 сентября 2023
Найгірше, що відповідальнісь за прийняття важливих рішень на мені, це для мене тривожної і невпевненої людини повний триндець.
Відповів всім• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Що за рішення?
Купити авто/квартиру?
Та прям багіня• 20 сентября 2023
Не заносить хвост, ’ты покушал, ты погадил, ты шапку надел’. Он взрослый человек, сам пусть думает про это
Тётя Хрюша• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Это потому что он знает и привык что его подстрахуют и он может расслабиться. Когда будет понимать что только от него зависит, то прийдется собраться с силами. Может не с 1 раза. Просто дайте ему возможность сделать или решить что-то самостоятельно. Потом сами увидите, что мир не рухнет если вы не проконтролируете.
Морковку дай• 20 сентября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так вы его сами приучили, просто будьте женщиной, а не мамой
Мы живём с его мамой, в чем то мне повезло, правда винит меня то в одном то в другом
Морковку дай• 20 сентября 2023
Ответ дляПрацівниця року
А для чого Ви стали йому ’мамою’ з самого початку? Це доросла самостійна людина. Обов’язки по дому може виконувати з Вами на рівні, а не Ви його обходжуєте, як маля, це для прикладу я кажу.
А моему нравится чтобы обхаживали а я не обхаживаю, обижается
Зайченя• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Но в быту просто телепень(
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Но в быту просто телепень(
Ну такое, у вас тоже может случится подобное.
Просто болталка
• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Що за рішення?
Купити авто/квартиру?
Ні, місце проживання, освіта дітей закордоном, вирішення важливих нематеріальних і матеріальних проблем. Коли ми купували квартиру я ніч не спала перед угодою, судорожно рахувала гроші при передачі, він сидів збоку і грався в телефоні, типу чим я допоможу, покажіть де підписати. Про виховання дітей він нічого не вкурсі, може визвіритися покричати на них, якщо заважають, ну таке..
Мамина корзиночка• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
16р разом, в шлюбі 14.
Я как раз через 15 лет брака перестала быть ’мамочкой’ для своего мужа.
Но не сама до этого дошла.
Мне нравилось все контролировать, все решать, все чтоб было ’как я сказала’!
А ему оказывается хотелось быть ’орлом и мужиком’.
И я просто в один день опустила руки и сказала - ок, все решай сам.
(Сначала глобальное - потом до мелочи , до смешного , до любой фигни).
И ни разу об этом не пожалела с тех пор.
Нашей семье и моей жизни это пошло в офигительный плюс. И я наконец то начала жить легко и главное спокойно
Но не сама до этого дошла.
маска Ілона• 20 сентября 2023
пойти в расстановку и стать на своё место
понять, что эта динамика является отражением вашей внутренней динамики тоже
Дело было давно• 20 сентября 2023
Не вийшло. Трохи підростила та відправила в люди. Сама знайшла наступного вже дорослого.
З бувшим друзі гарні, хоча він мене ще й кохає.
Але в мене навіть тіло змінилось. 14 років наче в декреті без дитини була ..
Нарешті з лактації та памперсів вийшла)))
Тундиринда• 20 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Якщо він цього не хоче, то ніяк
Навпаки, це повинна хотіти автор
Тундиринда• 20 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ніяк, якщо він вас не сприймає дівчинкою, то ніяк.
Бути дівчинкою, то вже жити з папочкою
Тундиринда• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Но в быту просто телепень(
Дед его любит, но бестолковый нафик(
Но в быту просто телепень(
Или же вы просто яжемать
Тундиринда• 20 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Так це все ваші проблеми, працюйте з собою. Нащо ця гіпер тривожність
Працівниця року• 21 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
Аххха) Ну мені теж багато що подобається, то що тепер? А жінку він свою обхаджує, чи лише за ним — квіточкою маминою треба трєпєтать?)