вАлнуюся сильнА• 20 сентября 2023
Добрий вечір. Є тут такі, чию родину зруйнувала свекруха? Поділіться, будь ласка
Свекруха довго старалася, і нарешті досягла бажаного. Дуже боляче. Сьогодні він зібрав речі і пішов. Буду вдячна за підтримку або будь-яку корисну думку щодо майбутнього, ваш досвід в подібній ситуації. Якщо захочете написати, що справа не в свекрусі, а в чоловікові, то не витрачайте будь ласка час, конкретно у моєму випадку вона має на сина величезний вплив і давила на нього з моменту нашого одруження. Мені не вдалося побудувати з нею стосунки. Тому хотілося б почитати про досвід саме і подібних ситуаціях, а не солоденькі історії. Всім дякую, хто читатиме і щось порадить.
Наша взяла• 20 сентября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Так собрайте вещи и уходите. Вы реально собираетесь ухаживать за мамой мужика, который от вас ушёл? Пусть он сам со своей новой дамой её выхаживают.
Куда ей уйти если некуда? пусть дом продают, мамо сыну уже завтра и адьес
Пасхальний тролік• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Рішення його, звісно. Парадокс в тому, що він то пішов, але лежача після інсульту мама лишилася на мені, в нашому домі, на тій підставі, що дім куплений на кошти чоловіка. Він пішов у нове щасливе життя, а маму доглядати повинна я. Як вам таке?
Валите и вы с дома
Пишущаяся• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Выкиньте ее на улицу- делов то
Дякую_аж_підскакую• 20 сентября 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
ненавижу таких бабенок
которые лезут в жизнь своих детей
А тупых мужичков (да и баб тоже), которые в 25-30-35-40-45 годиков слушают, что говорит маменька, обожаете?
Пишущаяся• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
То вона помре. В неї порушення цілісності судин головного мозку, купа ліків, які вона має приймати, за нею треба виносити судно і підмивати її.
Так дайте ей умереть- и ничего не делайте
Смешнюча• 20 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Не треба перекладати відповідальність на свекруху. Чоловік - вільна людина, якщо пішов, то це його рішення і відповідальність
Дивно, якщо хтось цього не розуміє
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляПишущаяся
Я не можу їй не допомагати. Вона бабуся моїх дітей. В мене совість.
Для драки• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дім куплений у шлюбі. Вона постійно влаштовувала скандали, наше життя перетворила на пекло.
Подавать на раздел. Делить дом. И за матерью своей смотрит он. На алименты и сейчас подавайте.
Дякую_аж_підскакую• 20 сентября 2023
Нет уж, раз выбрали мудака маменькиного сынка, то слушайте
Никогда в отношения двух адекватных взрослых людей не сможет вмешаться никто третий, будь то родители, друзья, соседи и т.д.
С самого начала нужно было не розовыми слюнями обливаться, а трезво смотреть на кавалэра
Смешнюча• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну то ще й підтвердження того, що це тільки його рішення.
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну от виходить що я вибрала слабака. Я сама це розумію. То що тепер робити?
Маю натхнення• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я теж думаю, що швидше втік від неї, від постійних істерик і образ. Вважала його сильнішим, розчарувалася в ньому дуже сильно.
Увсіх бувають зриви
Поговоріть з нею. Чи цінить вона свого сина, вашу сім´ю. Чи бажає вам щастя?
Можливо у неї особистісні зміни на фоні хвороби, Може погодиться на психіатра, щоб дати вам спокійно жити
Пишущаяся• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тогда найдите соц работника или уезжайте в Европу, бросив свекровь
Дякую_аж_підскакую• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так он уже ушел
У вас сильно большой выбор? Искать адекватного
Почемучечка• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
То до чого ваша тема? Понили, пар спустили і знов за судно.
В 26-28 ви ще маєте шанс знайти іншого, нормального. В 35 ви будете виглядати на 45 і мати вбиту нервову систему. Свекруха всіх переживе. Далі в неї стартане деменція чи альцгеймер, такі хворі лежать і 10 і 15 років.
Ваша совість дозволяє вам зіпсувати своє життя? І життя дітей? Бо далі вона буде капати на мізки їм.
Для драки• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Троллите? Ииии? Надо. Все надо. Звоните сынуле или пускай нанимает сиделку, или сам
Маю натхнення• 20 сентября 2023
Ви дуже молода авторе, щоб брати на себе таку ношу
У вас малі діти, які не повинні у всьому цьому варитися
Ваша свекруха має працювати над своєю поведінкою. Її син має їй у цьому допомагати
Якщо вони самоусуваються, вам заради дітей теж треба самоусунитися. Без оцього, я така пухнаста, як я ж покину бабусю дітей
Бабуся не зупинеться і через пару місяців почне мордувати ваших дітей, переносити на них лють і біль. Вам потрібно працювати усім разом заради комфортного життя.
Якщо так не виходить, то працювати лише вам і дбати про себе і про дітей. Більше ні про кого.
(Саме у цій ситуаії)
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Чесно, то напевно хотіла просто дійсно ’понити’ і отримати якусь підтримку. Нема до кого звертатися серед родичів і нема кому жалітися. Сама винна. Мене попереджали, що шлюб з людиною іншої релігії і традицій є не дуже розумним, так і вийшло.
Смажена полуничка• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Люди міняються, якщо ви цього не знали.
так ви теж не та що тоді була.міняються і шо?
на захисті майнових прав є ваше свідоцтво про шлюб.
а якщо вас перестав влаштовувати шлюб,то є процедура розлучення і ви вільні.
свекрухою опікуватися повинен син.
навіть соцробітника не нададуть, якщо є син.
але раджу вам звернутись в соцзахист очно, або хоча б по телефону дізнатись може інваліду надають такого соцробітника.
свекрухою опікуватися повинен син.
Почемучечка• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вона не може ходити і обслуговувати себе, але капати ядом і говорити гадості може буде добре, на жаль... В нас з ним все було добре, але вона кожен день влаштовувала жах. Він не витримав.
Дайте їй добу полежати в гівні і голодною. Якщо після цього вона не зрозуміє, хто вдома головний - збирацте речі та хоть на зйом.
Або вимагаєте від чоловіка оплату як цілодобова доглядальниця.
У вас фінансова подушка на перший час є? Працювати зможете?
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Я працюю, я не сиджу в нього на шиї повністю.
Снідаю авокадо• 20 сентября 2023
Така ситуація у моїх батьків була. Щоправда, не свекруха, а теща - але то мало що змінює. Вона лізла у сім´ю, постійно капала на мозок мамі, який батько поганий, як вона йому багато дозволяє, як він її не цінує. А та велася і влаштовувала йому скандали, після того підначування. На мій погляд, батько був золотою людиною, от тільки бляха не екстрасенс - не вмів думки читати та бажання вгадати. То була одна його провина. А от до матері як раз таки багато питань, чому ж їй усі винні.
Батько своє щастя таки знайшов, а от мама, так і продовжувала робити з себе царицю, усе доповідати бабусі, та дослухатися їх порад, і ставала дедалі гірша характером. Так одна й залишилась, тільки я її й витримую. Інфантильна, несамостійна, але - цариця, у себе в уяві ще й досі.
Не треба шкодувати за такою людиною, ох не треба. Свекруха то одне, а те що чоловік не зміг ту пуповину порвати, не відсепарувався від мамці, не вийшов з-під її впливу- то його діло, і знаєте, це діагноз. Немає гірше за інфантильну людину, а ще коли вона втратить батьків - то це взагалі. Перегорювати та жити далі - то не про неї, в людини буде чорна діра усередині, та туди усі ваші сили засмокче.
Я лиш із цього зробила висновки - жити своїм розумом, тримати дистанцію, та не зв´язуватися з маминими синочками. Моя мати до речі теж зробила висновки - не лізе в нашу сім´ю, навіть до толку не знайома із чоловіком, за три роки двічи бачилися. Та і я б цього не допустила, ніяких гостювань, та зайвого спілкування.
Да, я блондинка!• 20 сентября 2023
Могу написать не из своего опыта, из подруги.
Также свекровь изводила ее и жизни им не давала.
Но они все же выстояли свою любовь и они вместе.
Одно но.
Дело все таки не в свекрови, а в мужчине, потому что она имеет на него влияние, а он поддается и все равно он говно.
Даже вместе они, а он говно и жена это знает.
Любовь победила, но говно осталось говном.
Кстати, ваш ушел, но он вернется может быть вполне, так и будете воевать со свекровью и вашим говном всю жизнь.
Не знаю, стоит ли на это потратить жизнь🤷♀️
Все можно оправдать любовью.
Одно но.
Все можно оправдать любовью.
Для драки• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Офіційно напевно ніякого, купував чоловік.
В браке? Как оформлено? Вы не подписывали бумаг, что это его средства и тд?
СирОжино пирОжино• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Выкиньте ее из дома. Сдайте куда-нибудь.
Вы не должны.
Или пусть переписывают на вас весь дом.
Вы не должны.
Или пусть переписывают на вас весь дом.
Почемучечка• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
От і чудово.
Він надто добре влаштувався. І він про це знає. Погугліть, скільки коштує така доглядальниця.
Лишіть біля неї заряджений телефон і йдіть по своїх справах. Після всього ви їй нічого не винні.
Можете навіть продавати речі, які купляли на свої гроші. Жити серед речей, які будуть постійно про нього нагадувати - те ще випробування.
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляДля драки
Ми коли купували той будинок, то він був оформлений на нього, але в договорі купівлі-продажу зазначено, що придбаний у шлюбі на спільні кошти подружжя, там є такий пункт. Треба залізти в комод з документами, щоб детальніше пригадати, як саме звучить формулювання.
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
От і чудово.
Про оплату доглядальниці я знаю, бо ще раніше шукала і цікавилася цим питанням, він не хотів, бо дорого.
СирОжино пирОжино• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А хто він за національністю, религією ?
Почемучечка• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Документи сховайте у себе. Бо він може щось провернути і лишитесь ні з чим.
Втім, продати буде все одно важко.
Подайте на розділення рахунків, то хоч комуналку будете платити меншу.
Втім, продати буде все одно важко.