вАлнуюся сильнА• 20 сентября 2023

Добрий вечір. Є тут такі, чию родину зруйнувала свекруха? Поділіться, будь ласка

Свекруха довго старалася, і нарешті досягла бажаного. Дуже боляче. Сьогодні він зібрав речі і пішов. Буду вдячна за підтримку або будь-яку корисну думку щодо майбутнього, ваш досвід в подібній ситуації. Якщо захочете написати, що справа не в свекрусі, а в чоловікові, то не витрачайте будь ласка час, конкретно у моєму випадку вона має на сина величезний вплив і давила на нього з моменту нашого одруження. Мені не вдалося побудувати з нею стосунки. Тому хотілося б почитати про досвід саме і подібних ситуаціях, а не солоденькі історії. Всім дякую, хто читатиме і щось порадить.
КошкинДом• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Люди міняються, якщо ви цього не знали.
Не міняються. Нутро яке є таке є. Просто Ви не бачили того нутра або не хотіли бачити.

А Я Самая Самая• 20 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Могу написать не из своего опыта, из подруги.
Также свекровь изводила ее и жизни им не давала.
Но они все же выстояли свою любовь и они вместе.
Одно но.
Дело все таки не в свекрови, а в мужчине, потому что она имеет на него влияние, а он поддается и все равно он говно.
Даже вместе они, а он говно и жена это знает.
Любовь победила, но говно осталось говном.
Кстати, ваш ушел, но он вернется может быть вполне, так и будете воевать со свекровью и вашим говном всю жизнь.
Не знаю, стоит ли на это потратить жизнь🤷‍♀️
Все можно оправдать любовью.
Згодна на 100 відсотків. Якщо мамо чоловіка задається питанням зруйнувати сім´ю, то в неї все вийде. І виправдовує вона це ’любов´ю’ -- в її збоченому хворому розумінні ((
автор вАлнуюся сильнА • 20 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А хто він за національністю, религією ?
Мусульманин, татарин.
СирОжино пирОжино• 20 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мусульманин, татарин.
Так мог поступить и наш (((
автор вАлнуюся сильнА • 21 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так мог поступить и наш (((
Так, я знаю. Це я просто відповіла на запитання. В мусульман дуже важливими є традиції сімейних цінностей, поваги до батьків, тому це для нього ганебно так робити, і з матір´ю, і зі мною з дітьми. Але повірте, вона дуже вплинула на те, що він спротивився сімейним життям. Напевно ніхто не уявляє, які в нас вдома були скандали і що вона виробляла. От сьогодні принишкла, коли почула, що він пішов. Вперше за кілька років в будинку тихо. А до того були постійні скандали за її ініціативою, навіть коли вона ще була здорова.
Бодіпозітівна• 21 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ось я розумію, що помилилася з вибором. Потрібні поради, як вибратися з цього всього.
Лишити його дім і його маму. Поставити крапку. Йти будувати своє окреме життя
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Раз она такая дура, скажите ей, мамо, вы следующая на выход. Определяю вас в дом престарелых, готовьтесь.
Раз вам невестка не такая, будете лежать в мокрых простынях по больницам.

Танцепесенная• 21 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мне кажется, что если человек дура, то это на всю жизнь.
Красавица писяная• 21 сентября 2023
Я теж думала, що свекруха, але винувата я та колишній чоловік.
Повітруля• 21 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну от виходить що я вибрала слабака. Я сама це розумію. То що тепер робити?
Отселять мать, нанимать сиделку, ходить по очереди проведовать. Говорите мужу, что его побег не чего не решает. Не хочет, значит на алименты подавайте. Изолированные комнаты от бабушки, нанимайте помощника. Это его мать и его ответственность и его семья и его экзамен как мужчины. Есть беруши для ушей, есть успокоительные для матери. Теперь что она вашу кровь пить будет? А он деньги трынкать на съёмное жилье?