healer09648293• 20 сентября 2023

Що це з Польщею сталось?

Припиняють допомагати, виставляють рахунки, не передають озброєння начебто. Ще і посла викликали через слова Зеленського.
Чи з Дудою посварились, не розумію. Не надто слідкую за цим всім, але якось так і виглядає все це. Дуже дивно, враховуючи попередній досвід, адже Польща нам більш за всіх і ближче ..як так...
Атланта• 20 сентября 2023
Ответ дляСвас в шоке
То ви ще не читали скільки поляки познаходили шкідливих речовин в нашому збіжжі
При тому, що їх яблука їсти неможливо. Навіть досвідчений агроном з закритими очима не вгадає сорт за смаком, точніше- його відсутністю
Ага😂 Украина десятилетиями продает самые дорогие твёрдые сорта пшеницы по всему миру. И тут внезапно за один день конкуренты назначили наше зерно бракованным 🤦🏽‍♀️🤪

А про яблоки я вообще молчу. Моя свекровь работала у польских пани на яблочках. Они их опрыскивают раз 40 или больше. Привезла пару штук показать нам. Гигантских размеров, как чернобыльские. Снаружи идеальные, а середина вся гнилая. Очень символично.

Ирина-bbd0• 20 сентября 2023
Ответ дляСоната любви
если я кому-то помогаю, а потом об меня начинают вытирать ноги, я посылаю сразу в далекое путешествие.
и мне пофиг, какие могут у кого возникнуть проблемы.

не умеет человек себя вести, пусть свои проблемы решает самостоятельно.
Соната.это блаблабла
Для примера.если помогают нашим беженцам.а при этом Украина продает по низкой цене им электику.а мы все сидим без света.но нам об этом не говорят.это помощь нам или обмен и мы по факту не должны в ноги за это падать?)))))
Анжелика1• 20 сентября 2023
Ответ дляАтланта
Слабая Украина в роли жертвы по ходу дела устраивала всех. И «друзей» и врагов.

Но когда выяснилось, что украинцы даже под обстрелами с заминированных полей собирают нехилый урожай высококачественной агропродукции и перебивают торговлю другим странам, сразу понеслась…
А я подумала, а как было в предыдущие года, до войны. Разве тоже был запрет на ввоз зерна и продуктов? Не помню такого. Что случилось именно в этом году?
Мимо_шла• 20 сентября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Это все бла бла бла ни о чем. Из категории: не знаю как, но не так. Это невозможно урегулировать, потому что позиции диаметральные. Украине надо вывезти зерно, а Польша против. Как уже выше заметили, пройду выборы и тогда ситуация будет другой, а пока надо произвести впечатление на польских избирателей, польские политики не передумают. А для Украины это тоже слишком важный вопрос, чтобы можно было сказать: ну ладно пацаны, мы вам всем обязаны, пусть наше зерно сгниет к чертям, ниче страшно, еще вырастим.
Хотя я вижу, некоторые думают, что так было бы правильно.
Та можно, вот как то так сразу, а не угрозы и оскорбления:
Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

’В понеділок ми представили наш план контролю експорту сільгосппродукції всім державам-сусідам. Маємо дуже гарний відгук з боку Румунії та Болгарії, які досить позитивно відреагували, і не ввели національні заборони. Інші три країни, в тому числі і Польща, теж вже дають позитивні сигнали щодо готовності розглядати механізм, запропонований Україною’, - пояснив заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка в ефірі телемарафону.

За його словами, фактично Україна запропонувала ввести механізм спільної верифікації та погодження постачання 4 видів сільськогосподарських товарів (пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику) до 5 країн ЄС.

’Це не розв´яже проблему повністю, тому що це фактично свідчитиме про торгівлю між Україною і цими п´ятьма країнами ЄС в ручному режимі. Але це буде кроком вперед і відмовою від заборон, які для нас неприйнятні по формі. Українська пропозиція може стати основою для розв´язання питання експорту агропродукції до п’яти країн ЄС’, - стверджує Качка.

За його інформацією, польська сторона вже заявила, що готова працювати над розв’язанням цієї проблеми.

’Я вірю, що до кінця тижня, ми зможемо досягти певного компромісу’, - запевнив Качка.
Атланта• 20 сентября 2023
Ответ дляmarjankat
Так, поляки допомагали і допомагають ! І дуже-дуже багато зробили щиро і перші не чекали і не мешкали!
Вы пересказали мои слова. Только более изящно и на украинском.
Клементина• 20 сентября 2023
Ответ дляАтланта
Это нужно скролить ленту в телеге до февраля 2022. Я не буду специально искать. Сори. Но то что поляки первые дали танки, вертолеты и тд это точно.
Це 100% так було!
Достатньо знайти перші теми про війну.
Коли до них повалили мільйони біженців
Тут була купа постів про ’поляки наші справжні брати’
illaria-k• 20 сентября 2023
Забила в гугл криза між україною та польщею
Там много материалов И длиннхы обьяснений.
Вот например недлинное.

Ирина-bbd0• 20 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Когда научимся решать вопросы дипломатически и искать выход из ситуации
Хотите в дипломаты? Я же уже Вам предлагала разводить тучи руками))))
Olga Zelenyak• 20 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла

Вы просто не отслеживали ситуацию раньше, поэтому вам это предложение видится чем то новым. Обсуждалось не раз еще в начале конфликта, что весь транзит прекрасно можно отслеживать, при желании стран, через которые он осуществляется.

Мимо_шла• 20 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я хочу чтобы специально обученные люди делали свою работу
4мама• 20 сентября 2023
Ответ дляАнжелика1
Кількість РАСЄЯНСЬКИХ підприємців у ПОЛЬЩІ зросла на 40%.
З цієї новини почались найцікавіші події.
Атланта• 20 сентября 2023
Ответ дляАнжелика1
Передел европейских рынков. Мы не можем продавать по морю на другие континенты. Потому здоровая конкуренция, демпинг. Поляки не хотят уступать нам своих европейских покупателей. Отсюда и пошла, извините, срака на драку. Думаю так. Но если кто-то ознакомлен с темой более глубоко, буду рада ознакомиться.
Ирина-bbd0• 20 сентября 2023
Ответ дляКлементина
Ну, тоді і коли нам допомагають, пускають в одній кімнаті пожити, то не треба забирати всю хату.
Вони нам допомагають, ми їм.
А то, як Україні, то всі чомусь мають допомагати.
А як ми зерно транзитом провезти, щоб не руйнувати їх економіку, то ні - давайте все по закону.
Господи.когда человека избивают и вы при оказании помощи сразу счёт выставляете на взаимообмен?)))))
Vittoria66• 20 сентября 2023
Ответ для vihola
І вони це зробили аби нас захистити?
Чи щоб нашими руками захистити себе?
Ризикнули і не прогадали.
Пощастило, тільки нам не щастить століттями мати дику орду сусідами.
Поки до поляків дійдуть, української крові напʼються вже.
Вони надали посильну для себе на той час допомогу нам, незважаючи на ризик. Хоча мали змогу, так як і інші країни, висловити лише занепокоєння, та надіслати аптечки та гуманітарну допомогу.
Olga Zelenyak• 20 сентября 2023
Ответ дляКлементина
Це 100% так було!
Достатньо знайти перші теми про війну.
Коли до них повалили мільйони біженців
Да, поляки очень много помогали, кто спорит? Это не значит, что когда они нарушают существующие договоренности, украинцы теперь в связи с оказаной помощью обязаны всегда молчать и сопеть в две дырки.
vihola• 20 сентября 2023
Ответ дляКлементина
Це 100% так було!
Достатньо знайти перші теми про війну.
Коли до них повалили мільйони біженців
Так, коли полякам страшно було, щиро допомагали.
А коли зрозуміли, що можна видихнути, почали знову українців чмирити, корчити з себе панів.
hrushyk• 20 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Читала тут історію, що нашу біженку в Польщі прихистили місцеві. І помалу на неї переклали всі хатні обов‘язки, вона мала великий дім прибирати увесь, драїти їх унітази, вікна митт, з дітьми сидіти. Тобто можливості влаштуватись на роботу не залишали. От це приблизно така ж ситуація в межах держав. Благодійність з душком.
В моєї перукарші,один в один ситуація
Останньою краплею стало те,щоб крім повного прибирання паньство почало бажати українських страв у себе на столі - борщу,голубців та пельменів
Соната любви• 20 сентября 2023
Ответ дляEvga32
Я розумію конструктивну критику. А обсирання заради обсирання - ну ніяк не розумію.
ну мы находимся не на политической арене, чтобы в подробностях обсуждать все детали, проводить глубокий анализ.

здесь форум, где каждый высказывает свое мнение.
и не у всех есть желание тратить свое время и в подробностях описывать.
тем более, что даже за конструктивный диалог в итоге обозвут порохоботом, рашаботом, матрешкой и так далее.

потому что не стоишь на коленях, а имеешь наглость самостоятельно думать своей головой.
Атланта• 20 сентября 2023
Ответ для4мама
І отут я знову афігіваю. Без малого 30 років працюю в експортно-імпортних операціях. Є договір. Є умови поставок Інкотермс. Замитнили - транзит - розмитили.
ЯК? ЯК? Можна вантаж під митним контролем десь продати???
То питання до польських митників тоді.
На подставные фирмы, зарегистрированные в других странах?🤔

Ирина-bbd0• 20 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Хм...если Вы не специально обучены.то как можете оценивать уровень их компетенции и корни всего замеса? У Вас есть исходные данные и вся подноготная?)
СвітланкаОК• 20 сентября 2023
Ответ дляhrushyk
В моєї перукарші,один в один ситуація
Ну бачте, а мені дорікнули, що я фантазую))) От що буває, коли людина вірить в те, що зоче вірити, а невдобна правда їй очі муляє.
Ирина-bbd0• 20 сентября 2023
Ответ для vihola
Так так и украинцы. Как было страшно.то все молились на добровольцев. Как попустило.так началось ’это ево решение.меня не нада защищать.плохо защищают.я хочу жить с мужем своей тихой жизнью’))))
Мимо_шла• 20 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я могу быть не стоматологом, но видеть ,что цвет коронки не попадает в цвет зубного ряда. Имею ли я право сказать об этом? Или мне нужно отучиться на стоматолога, понять все процессы и потом сказать ’ цвет коронки не попадает в цвет зубного ряда’?
птицаворона• 20 сентября 2023
Вибори.
4мама• 21 сентября 2023
Ответ дляАтланта
Я ніколи не вникала в аграрні нюанси. Мені здавалось що там все чітко та прозоро. Хз як то все насправді. Якщо настільки принципове та критичне то питання для всіх - то потрібно робити все чітко та прозоро для усіх. 21 століття блін. Це ж не мішок борошна сперти.
Клементина• 21 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я ціную і пам´ятаю допомогу.
І коли нам допомогли в скрутну годину, то і ми можемо довезти своє зерно до своїх звичайних клієнтів, а не руйнувати сусіду економіку.
Атланта• 21 сентября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Как один из вариантов, нас просто подталкивают согласиться на условия рашки для возобновления зерновой сделки. Как-то слишком в унисон заговорили наши соседи. Все одновременно, как по команде.
illaria-k• 21 сентября 2023
Ответ дляКлементина
Вони нам допомагають, ми їм.
если их экономика с нашей помощью прогнется или обрушится, не дай Бог, кто нам помогать будет тогда?
Клементина• 21 сентября 2023
Ответ дляVittoria66
Так!
Могли як Орбан -навіть, просто заборонити поставки зброї через свою країну.
Olga Zelenyak• 21 сентября 2023
Ответ дляАтланта
Возможно, а польским избирателем все подается под соусом борьбы за интересы польских фермеров.