Море Щастя• 21 сентября 2023

купувати назиму фен чи не купувати..що думаєте?

у мене його ніколи не було. в хаті дубак взимку, просто аби саме сохло як завжди ..є ризик захворіти. але в той же час відключення світла і економія електрики..
Не цілуюсь з бодуна• 21 сентября 2023
Я даже не думала, что существуют женщины у которых нет фена ...
Не цілуюсь з бодуна• 21 сентября 2023
Интересно, как много вы без фена электричества экономите...
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
не знаю)
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Госпади))))
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я теж. Вперше таке чую.

А ні, є ще моя свекруха, але там запущений варіант)))
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
не знаю)
А що у вас на голові? Яка зачіска? Чи ви помиєте голову і 3 години чекаєте коли висохне саме?)))
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
ну да((
2 довжина просто
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я тоже))И формулировка странная-фен на зиму,прям как зимние сапоги
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
ну да((
2 довжина просто
Не працюєте? Нікуди не ходите? Не було такого, що треба помити волосся і йти ввдразу? Ви інопланетянка, пртзнавайтесь?)))
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляЦікавий писочок
бо влітку за годину сохне, бо спека. а взимку і справді що 3 години чекати.
я ввечері мию голову і лягаю спати із мокрою - на ранок висихає. але взимку із вікна дує, то можу захворіти..
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Мне кажется вы прикалываетесь)))
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
я завчасно мию з розрахунком аби висохло до того як кудись іти)
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Мне кажется вы прикалываетесь)))
уви
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
За ночь на голове будет гнездо,хоть длинные,хоть короткие.С недосушеной головой летом еще можно спать,а сейчас как?Фены разные есть,не обязательно покупать дорогущий
жижифреймут• 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Мне кажется вы прикалываетесь)))
Я так само роблю) як була підлітком, в мами був фен, але мені забороняли ним користуватись, так само влітку ввечері на подвір´ї сушила волосся, а взимку мила голову ввечері, і лягала з мокрою🤷‍♀️
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
уви
тогда утеплите окна и купите фен, вдруг пригодится. Я представляю с какой вы прической просыпаетесь с утра, если ложитесь с мокрой головой))
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Нащо ви так знущаєтесь над волоссям? Фен за 2 тис можна купиьи
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
ну от..я не одна інопланетянка)
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
если я лягу спать с мокрыми волосами, мне будет не комфортно от мокрой подушки и плюс ко всему на голове будет Алла Пугачева в молодости
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
у мене слухняне волосся рівне) то просто розчісуюсь і все пристойно)
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Я так лчгала в дитинстві, коли фенів не було, ще мені шапку одягали
жижифреймут• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
ну от..я не одна інопланетянка)
В мене від фену навіть волосся електризуєтьчя сильно, потім на дотик якесь сухе, неприємне. В мене пориста структура.
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
За какие 2 тыс? Фен и за 500 купить можно, если уж совсем с деньгами напряг, а может и того дешевле
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Фены были всегда
автор Море Щастя • 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
да, так і живем
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Омг. Давно придумали спреї і термозахист))
жижифреймут• 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я підкладаю чисте полотенце і норм
Не люблю натовп• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Повезло с волосами) я без фена и утюжка никуда
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ну це одноразовий
Дверной_Проем• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я феном волосы почти не сушу, прямые негустые ровные волосы, сохнут сами за 1.5 часа, летом минут за 40)