Море Щастя• 21 сентября 2023
купувати назиму фен чи не купувати..що думаєте?
у мене його ніколи не було. в хаті дубак взимку, просто аби саме сохло як завжди ..є ризик захворіти. але в той же час відключення світла і економія електрики..
Море Щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
В мене від фену навіть волосся електризуєтьчя сильно, потім на дотик якесь сухе, неприємне. В мене пориста структура.
да-да, і я про те. але взимку вже прийдеться сушити відчуваю..
жижифреймут• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Омг. Давно придумали спреї і термозахист))
В мене потім липке волосся від цього всього
Море Щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Нащо ви так знущаєтесь над волоссям? Фен за 2 тис можна купиьи
який за 2 тис?
Горня капучіно• 21 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я даже не думала, что существуют женщины у которых нет фена ...
Ну я такая
Море Щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
В 1980 не було
тоді і мене ще не було)
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну жа бувають невдалі. Буваєнепривильно підібраний і нанесений
Перша леді колгоспу• 21 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Мне кажется вы прикалываетесь)))
Може не прикалується, а може має батьків п´яниць.. хата, холодно, навіть фена нема і це систематично бо вже звично так. Але чому нас запитує про те чи купити їй фен на зиму?
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
В 1980 не було
Были.Харьков делал.Подарочные в коробках с насадками,обычные белые без насадок и дорожные складные красные(почему-то)
Море Щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляЦікавий писочок
а вони дорого коштували на той час? типу як розкіш рахувались, як і мобільні телефони в 1980?
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Не було мобілок в Україні в 1980
Перша леді колгоспу• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Це непогані варіанти
Вы ей проф фены советуете. Я думаю автору и бытовой может подойти, есть множество хороших вариантов: Филипс, Лореаль, Ровента.
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну ровента теж серед моїх порад
бЭйбА• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я теж. Вперше таке чую.
А ні, є ще моя свекруха, але там запущений варіант)))
Мне 43. Фена нет.
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ длябЭйбА
Мне 43. Фена нет.
Буває. Моїй свекрусі 65, теж фена ніколи не було))
Перша леді колгоспу• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну ровента теж серед моїх порад
Те фены для парикмахеров, для проф использования, для ежедневной активной работы.
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Нет,не дорого,но купить было сложно.С плойками полегче было,была марка’Локон’ с черной ручкой(тоже Харьков)
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В салонах набагато дорожчі моделі фенів використовують.
А чому проф дешеві не можна вдома юзати?))
Українська зірочка• 21 сентября 2023
Ответ дляЦікавий писочок
О плойки я памятаю в мами і не одну))
Море Щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
А той зимой как сушили?
сама сохла, але я тоді в іншій квартирі жила, теплішій. переїхала наприкінці зими в іншу, тут набагато холодніше ніж там було
Перша леді колгоспу• 21 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну кто сказал что нельзя чтоль сами придумали?? У меня есть проф дорогучий фен, он мне тежелый, есть и обычный бытовой, а пользуюсь дорожным складным феном Лореаль. Самый лёгкий и плюс мощный, сушит быстро. А у проф даже шнур другой мощный и тоже громоздкой толстый, 3 м.
Бандитка Сью• 21 сентября 2023
Ответ дляЦікавий писочок
А вы хоть раз пользовались таким? Я как-то у свекрови в гостях попросила - та ну егонах.., легче с мокрой головой лечь, чем им что-то высушить, не говорю уже про уложить....
Добро с Кулаками• 21 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Я феном волосы почти не сушу, прямые негустые ровные волосы, сохнут сами за 1.5 часа, летом минут за 40)
Я тоже. Но дома фен есть. Даже 2