всегдаДаДа• 21 сентября 2023
Де купити красивий офісний гардероб великого розміру?
Треба оновити гардероб на більш діловий.
Хотіла у ARBER купити кілька піджаків, може брюки і юбку, у фізичних магазинах тільки маленькі розміри, немає де поміряти 50р-р (має бути мені сантиметр в сантиметр).
Я не знаю наскільки розмірна сітка відповідає дійсності.
Ходила, міряла усяке, та де розмір підходить тканина виглядає "дешево", там де мені подобається фасон і тканина немає розмірів. Що я тільки не міряла, де я тільки не була.
А ще мене оці бабські лахи дуже засмучують, воно якось великого розміру усе у квіточки, незрозуміло як кроене, наче тільки жіночки 50+ можуть бути огрядними.
Я хочу просто стримані, якісні речі, невже то так багато?
всегдаДаДа
• 21 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Зайдіть у VOVK
дякую, спробую, там я ще не була
КинДза• 21 сентября 2023
Я ще люблю марк спенсер, але вже давно купую, знаю свій розмір і приблизно як воно сидітеме, через то зараз купую на розпродажі
всегдаДаДа
• 21 сентября 2023
Ответ дляBonya_A
Якщо можете дозволити - gasanova
ну не так щоб можу, але на кілька гарних костюмів, щоб одягти раз на місяць, можна і викроїти (якщо знайду щось без пір´я та камінчиків)
всегдаДаДа
• 21 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Зайдіть у VOVK
Ви знаєте, зайшла на сайт, і ціни приємні, і виглядає непогано.
Дякую вам величезні, поїду на вихідних у магазин міряти
ЭтаваНиМожетБыть• 21 сентября 2023
Є онлайн Issa Plus. Багато хто тут лаять його. Але я там купувала прості базові речі, і мамі теж.
Физрукая• 21 сентября 2023
Я в reserved купувала.
І в фізичних магазинах, і на сайті замовляла.
Все, що не підійшло/не сподобалось їде назад і все.
Физрукая• 21 сентября 2023
До речі, ще в сінсей були непогані жакети з льону.
В них важко знайти щось путнє за якістю, але речі з льону дуже класні.
ВундерКИНГ• 21 сентября 2023
жаль я далеко, прислала бы вам два чемодана шикарной брендовой одежды большого размера
похудела, а перед этим накупила всего на год вперед)