Нічний дожор• 21 сентября 2023

Баба з роботи шле тіктоки

Чоловік влаштувався на нову роботу, і йому там допомогла одна жіночка з усим розібратись. Спілкування в них таке на підь++йобах побудоване,типу жарти. І от вона йому вночі присилає тікток, і там щось типу,що дівчат в юності треба напоїти для того щоб їх трахнути , а в 30 вже треба глядіти,щоб не напилась. Іноді ще бувають тіктоки, але приколи різні. Це вона на нього око поклала? Я не ревную ,ніби, бо вона об´єктивно програє мені в усьому, і чоловік мені все сам розказує і показує. Просто цікаво, чи є це дзвінок до того,що він їй сподобався, чи це може бути манерою спілкування? Вона теж заміжня .
Підмітайло• 21 сентября 2023
Ага

автор Нічний дожор • 21 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
Ага
???
Бува і таке• 21 сентября 2023
А вы типа думаете, они дружат? Дружит максимум ваш муж, баба себе все четко обрисовала!
ТаПрямТам• 21 сентября 2023
ответить с его номера ’Света, это жена Юры, мне больше нравится про макраме, присылай лучше такие видосики, а про трах неинтересно, регулярно с любимым и поинтереснее практикуем’
Броніки для Моніки• 21 сентября 2023
Надо бабу побить курицей, ишь ты какая.
Инстагра_мерша• 21 сентября 2023
В мене у куми так до її чоловіка одна клеялася на роботі, то цукерки принесе, то тортик. Так вона коли запитала у нього як йому, він сказав, що дружина оцінила і сказала, щоб наступного разу більше приносила, бо сім´я у них велика, більше не носила. Це я до того, що ваш чоловік може припинити це, але, видно не хоче.
Глаза_в_3_карата• 21 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ну такой себе ответ
ТаПрямТам• 21 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Надо бабу побить курицей, ишь ты какая.
мороженной
Вишневий цвіт• 21 сентября 2023
пришлите ей тик ток где зеленкой плеснули в морду

ТаПрямТам• 21 сентября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну такой себе ответ
зато четкий и понятный
Єдина Країна• 21 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Это как то опускаться очень низко, чтоб так делать
автор Нічний дожор • 21 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Та нуууу. Якби там була симпатяжна, то я б напряглась. А так навіть цікаво. Хай шле, якщо мій не збоченець, то точно не поведеться .
Инстагра_мерша• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Яка ж ви наївна
Новопоштинская• 21 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Да прям. А если до нее не доходит? Надо как-то на место поставить.
ЛюбимаЯНЬ• 21 сентября 2023
Я б побалакала з нею, предметно
Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Ох))
Может вам кажется?;)
Єдина Країна• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Ну его ж не привязать к батареи.
Если мужик захочет, то его не остановят смс от жены любовнице.

Ну силой не получится. И показывать это нагнетение ситуации, то точно подтолкнуть его к пропасти)))

У вас правильная позиция. Главное, что он рассказывает и вы можете оценить ситуацию.
Я Вас не боюся• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
???
Роги приміряти готуйтеся.
Єдина Країна• 21 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Так можно всех женщин вокруг ставить на место
Тогда просто бирку нужно повесить на мужика. Что он занят. Всем держаться на расстоянии

Новопоштинская• 21 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Вашему мужу все вокруг бабы шлют ночю видосики?
ТаПрямТам• 21 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
не опускайтесь, ждите пока ахать ту сотрудницу начнет
автор Нічний дожор • 21 сентября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Яка ж ви наївна
Та нуу. Я ж маю очі. Тим більше з сексом у нас все гуд. А якщо навіть і так, то що мені на роботу за ним бігати і кожній бабі морду бити? Я просто одного разу завітаю до нього на роботу при повному параді,хай зна що шансів у неї 0.0000000001.
ТаПрямТам• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
ведутся они на разных
Вареничніца• 21 сентября 2023
А муж не может ей объяснить, что ночью это присылать как-то не комильфо?
Ашолюдискажуть• 21 сентября 2023
Взаимное движение по симпатии. Вашего мужа это тоже все устраивает.
Инстагра_мерша• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Ви наївна в квадраті
Новопоштинская• 21 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Вы думаете любовницы только модели невероятной красоты?
Єдина Країна• 21 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Ну говорить нужно не с ней, а с мужем.
Чего она шлёт ночью, это странно.
Он должен присечь это все
Глаза_в_3_карата• 21 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну говорить нужно не с ней, а с мужем.
Чего она шлёт ночью, это странно.
Он должен присечь это все
Наконец то хоть кто-то правильно написал. А то баба всегда виновата.
Єдина Країна• 21 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Я с одной такой работала)
Она увела мужика из семьи на работе. И была она далеко не красавица.
А вот жена была очень привлекательная