Сапай вазони• 21 сентября 2023

ФОП, в якому банку дешевше обслуговування?

Поки що схиляюсь до Приватбанку, бо поруч відділення й термінали, але бізнес неприбутковий і платити щомісячно 100 грн за обслуговування рахунку, + коміссія стягуватиметься з покупця, якось не дуже оптимістично виглядає. Можливо порекомендуєте щось вигідніше? Бо, чесно кажучи, у мене мало "знайомих" банків і не хочеться влізти в якусь халепу.
Завчасно дякую за поради.

P.S. Місцезнаходження Київ, Відрадний. Не дуже мобільна за станом здоров´я, тому десь в інший район їздити буде проблематично.
НуКаНаКа• 21 сентября 2023
моно?

Може ще третю?• 21 сентября 2023
Моно.
сказочное_Бали• 21 сентября 2023
150 грн в месяц сейчас в Приват
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
моно?
Піду гуглити, дякую.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ длясказочное_Бали
150 грн в месяц сейчас в Приват
Наче ж 100 написано?.. Щось недодивилась мабуть... Дякую.
TaFo• 21 сентября 2023
а почему с покцпателч комиссия? вы ж счета фоп откроете
Мамзелькіна• 21 сентября 2023
Моно
сказочное_Бали• 21 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
У меня в Привате - 150 грн ежемесячно и 5 грн комиссия с каждой платежки
Ля-ля-ля• 21 сентября 2023
99 грн в Сенсбанке.

Пугачиха• 21 сентября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Якщо більше 100тис платити, то комісія 15 грн. З клієнта здається комісія 3 грн
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Дякую.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Моно.
Дякую.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Вже сказали, що немає комісії з покупця. Думала так, бо коли я щось купую у ФОП, то комісія знімається.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
99 грн в Сенсбанке.
Дякую.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Моно
Дякую.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Дякую.
Море Щастя• 21 сентября 2023
У меня приват, платы за обслуживания нет, комиссия 3 грн с покупателя.

Но я использую в основном фонди, автоматически чтобы было.
автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя

Дякую, а що означає фонди?
Море Щастя• 21 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Дякую, а що означає фонди?
Платежная платформа Fondy (эквайринг), на сайте стоит, для оплаты. С покупателей не берут комиссию, а за вывод (автоматически на бизнес счет привата) берут 2.2%.

Этот % очень маленький, если смотреть на другие эквайринги, в других странах, там и % от 3 и с покупателей берут 3%+. Очень удобно когда все автоматически.

автор Сапай вазони • 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя

Дякую. Спробую розібратись. Поки що це найцікавіший варіант)
Хвець-тець• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя

Бесплатное обслуживание, если вы тратите с карты-счет, по-моему, 5000 грн. в месяц.
Море Щастя• 21 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Не трачу, себе на обычную делаю перевод на приват.
1,5 года счету, может тогда другие условия были?
Хвець-тець• 21 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Возможно это из-за подключённой эквайринга. У Привата разные условия для разных фопов. Я плачу 50 грн. в месяц, если трачу меньше 5000 грн. и ничего не плачу, если трачу больше 5000 грн. Плюс 3 грн. за платёжку.
Море Щастя• 21 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Ааа, про условия сказали и вспомнилось, фоп связан с ит))
Olena_vitamin• 09 октября 2023
Монобанк краще, вигідніше тариф. У Монобанк зараз акція - новим ФОПам на рахунок 150 грн зарахується, пишіть у особисті кому актуально, дам посилання