Сегодня я не я• 22 сентября 2023
Якщо б у Вас був один вільний день для себе
Без дітей, без чоловіка та без грошей!)
Щоб Ви робили б? Чи можливо взагалі нічого не робили б?))
ЯсноВидящая• 22 сентября 2023
дивилася б серіали, займалася б рукоділлям.
пила б каву, прийняла ванну. розслабилася б і фізично і морально
Всім шампаньського• 22 сентября 2023
Ну думаю на вкусняшку деньги есть... Пироженко, хороший фильм, книга, ванна.
Сегодня я не я
• 22 сентября 2023
Ответ дляГалябалована
Сериалы смотрите).
Який?))
Ось подивилась Пліткарку, ніколи його раніше не бачила)
Сегодня я не я
• 22 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Тортик є в холодильнику ))))
Сегодня я не я
• 22 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Фраза ,,без грошей,, обломала все мои идеи
Таке життя! 😅
Ну ниче се• 22 сентября 2023
Подивилася б кіно 🎥 зі смаколиками 🍿
Пішла б по магазинам, не купувати, а переміряти, подивитись, як мені пасував би той чи інший стиль (не такий, як ношу зазвичай)
Автопортрет нурофена• 22 сентября 2023
Без грошей......спать і фільм....але це я можу і з дітьми і чоловіком......А от якби з грошима - то масаж, потім суші, а потім те що і без грошей
Герцогиня• 22 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Тортик є в холодильнику ))))
так куда вы сплавили детей ? свекрови ?
Давно без алко• 22 сентября 2023
Я просто бы сидела дома. Отдыхала
Если бы были деньги - поехала бы на шопинг. Не миллион потратить, а в случае если что-то очень понравится - не жалеть что не могу купить.
Сегодня я не я
• 22 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
так куда вы сплавили детей ? свекрови ?
Це має значення?)
Ні, свекруха дуже далеко
Экспертиза• 22 сентября 2023
На Советчице провожу такие часы. А если целый день, то можно заняться чем угодно в свое удовольствие. Сходить в парк погулять, испечь вкусняшку и наслаждаться под сериал чик, почитать интересную книжку, сшить что нибудь или связать(смотря что любите), разобрать шкафы, побродить по эпицентру и помечтать о ремонте, лишний раз убраться, обзвонить всех подруг и приятельниц, полистать разные сайты в поисках распродаж и акций. Всегда удивляли люди, которые не могут придумать чем заняться. Мне наоборот всегда мало времени.
Бокс-орун• 22 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Подивилася б кіно 🎥 зі смаколиками 🍿
Гарна ідея! Ніколи не мріяла речі не свого стилю. Найближчими вихідними, поїдемо з дочкою в ТЦ, їй сподобається)
Сегодня я не я
• 22 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я Не не можу придумати чим зайнятися, мені просто цікаво що роблять інші в такі рідкісні дні)
От все що Ви написали я вже робила)) Тільки з Епіцентру завжди з чимось виходжу 😅
Герцогиня• 22 сентября 2023
когда у меня есть время, я всегда еду к Днепру.
мне нравится сидеть на набережной и смотреть на волны,
пью кофеек или колу, беру бургеры в Маке
Сусановна• 22 сентября 2023
Просто б лежала у тиші, день. Сама.
Що втоми ист від тиші і від нічогонеробства
Плету интриги• 22 сентября 2023
Виспалась би, бо сплю по 3 години з перервами(((( і поїхала б до Дніпра. Взяла б круасан і лате….
ТаПрямТам• 22 сентября 2023
Якщо ви не знаєте, що вам подобається, то як раз є час прислухатись до самої себе, зазирнути в свою душу, щоб зрозуміти, що робити для її задоволення😘
Життє Бентежне• 22 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Прибрала б квартирі і знала б що ця чистота для мене. Коли всі вдома то чисто не буває а прибирання - це як обов’язок.
Ось така я нудна🤦♀️
Оновлена версія• 22 сентября 2023
У мене вчора такий був.
Поїхала в басейн (він у мене безкоштовний), потім почитала тут теми, потім поплела сітку, потім повчила англійську, приготувала те, що люблю, пішла з подружками погуляла ввечері і рано спати лєгла, бо прокинулась рано через сирени, а потім ще вибухи.