Советчица Года• 22 сентября 2023

Молодша сестра. Я в няньках. Допоможіть розрулити

Більше року живу за кордоном, працюю в офісі торгової компанії, сувеніри, тематичні подарунки.
Живемо за свій рахунок, я, дочка підліток, квартиру знімаємо, всього вдосталь. До нас приїздила сестра, я знайшла їй роботу в своїй компанії, але вона на складі, за компом, вводити адреси в систему, робити наліпки на інет замовлення
Зарплатня та сама майже, що у мене, як маркетолога, може 10 відсотків різниці
Їй все було не так, не така робота, бо на складі - там норм кабінет ..не така квартира,менша зарплата, бо я знайшла їй дешевий гуртожиток типу смарт квартири, але по грошах і геолокаціі було супер . Два місяці вона прожила, потім сказала, що вертається в Київ до свого мужчини ( він наче розлучений ), але багатий,і може її забезпечити. Ну ок. ( я писала про це раніше колись тут )
Вчора вранці, набирає мене, каже що приїде знову, бо поряд збивають, щось горіло, повилітали вікна, мужчина десь злився іі, наче повернувся до сімʼї і не допомогає
Я в ступорі, по-перше, тієї роботи вже не має, бо взяли іншу людину, по-друге, квартири дешевої вже не має, але вона хоче жити в мене, а в мене спальня дочки і мій диван
По третє, в мене теж завʼязались відносини тут, і мужчина іноді приходить і до мене, готує, вечеряємо, може залишитися на ніч
Крім сестри нікого в мене, батько помер цього літа. Я і відмовити не можу, але вивозити то все - невже я повинна ?
звездная галактика• 22 сентября 2023
сама, милая. все сама. сама приезжаешь, сама ищешь

Непогодка• 22 сентября 2023
Кажіть - ок, але в мене жити не можна і роботу більше тобі не знайду, бо ти мене підвела минулого разу. В аеропорту зустріну
Чучало яблуні• 22 сентября 2023
Не повинні. Поясніть їй те саме, що нам написали, хай піднімає свою дупцю і сама вирішує свої проблеми
Українська зірочка• 22 сентября 2023
ви МОЖЕТЕ відмовити
Котики-муркотики• 22 сентября 2023
Як то кажуть у приказці: «курочка встала - місце пропало». Треба було раніше думати їй
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Вона не знайде нічого, бо знає мову мінімально, не поговорить навіть, то на мої плечі, як приїде
Виправлялочка• 22 сентября 2023
Говорите как есть- прямо и честно, или будете молчать и всё вывозить . Всё что тут написали, ей и скажите. А дальше уже её проблемы.
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Зустріну. Привезу до себе
То так же і буде далі
Виправлялочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Зустріну. Привезу до себе
То так же і буде далі
Нет, сначала всё скажите! А потом может она и не приедет.

Виправлялочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
А чего вы за неё отвечаете? Она сама будет принимать решение.
Feel good• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Зустріну. Привезу до себе
То так же і буде далі
Шукайте житло наперед і, умовно кажучи, везіть туди.
Можна кімнату в гуртожитку. Потім знайде щось краще.

По роботі, можливо, є інші альтернативи?
Feel good• 22 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
+++
Коко На Страже• 22 сентября 2023
Скажите нет. Работы нет, пусть сначало найдет работу, жильё или вы поузнаете ,если что-то будет дадите ей знать.
Примарочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Зустріну. Привезу до себе
То так же і буде далі
Вы действительно согласны подвинуть ребенка и себя ради сестры после всего? Еще раз на те же грабли? Ок, терпите дальше
Однозначно• 22 сентября 2023
Я б сказала про чоловіка - вибач, ти своє особисте життя влаштовувала, тобі на роботу і житло було насрать, я зараз теж особисте життя влаштовую. Поселити тебе немає куди. Ви боїтеся їй сказати, що у вас є секс? Вона от ні секунди не боялася.
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ні, вона все одно приїде, бо знає, що я не залишу її на вулиці ночувати, адресу все ж знає
Що, навіть тварин не виганяють з дому. Скаже, що все знайде сама з часом, але я добре її знаю, що зовсім інше по факту буде
Срочнокпсихологу• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну, чего это не найдёт? На завод/фабрику/теплицу - там знание языка особо не требуется.
Feel good• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
То шукайте наперед
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Ми ніколи не сварились, в нас не було конфліктів чи подібного

Виправлялочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну что тогда вы от нас хотите??! Натянули на себя роль жертвы и вам я вижу это нравится.
Коко На Страже• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Скажите,что переезжает к мужчине
КОШЪ• 22 сентября 2023
А где она спать будет? У вас же мужчина ночует
Feel good• 22 сентября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Скажите,что переезжает к мужчине
Точнее, мужчина въезжает)
Ніколи не збрешу• 22 сентября 2023
Кровать побольше купите, втроём будете спать. Тройничек так сказать

И мужику хорошо, и сестра не в обиде
Примарочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Не ссорились, по стартпосту и раньше терпели. Чем же недовольны тогда?
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ні, не подобається
Тому і спілкуюсь тут
Добродійка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
А що Ви від нас хочете почути? Вона вами користується, вас цілком влаштовує роль жертви. Сестра в пріоритеті, ваша дочка та ваш чоловік напевно ні
звездная галактика• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ні, не подобається
Тому і спілкуюсь тут
а надо не здесь, а с ней. так и скажите - у себя не приму. рассчитывай только на себя. за вас это ей никто не скажет
Виправлялочка• 22 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
А так же вы не были и близки никогда. Иначе не боялись бы ей всё это сказать, то что написали нам. Она вас использует и ей плевать на ваши хотелки. А возможно и нет, но мы не узнаем, ТК вы боитесь даже озвучить это ей.
автор Советчица Года • 22 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Хочу щоб вправили мені мізки