Точу ляси• 22 сентября 2023

Дівчата, як наказати жіночку??

Виставляє речі дитячі 50-56 розміру безкоштовно, але в повідомленні просить на фрукти для дитини суму в 45 грн. Сума невелика+ доставка = дешевше ніж нові, але вона висилає мотлох, зовсім не те, що на фото запаковане в велику коробку. Я думала може помилилась чи що, а зараз бачу знов її обяві висить з тими самими речами, але ж вона висилає зовсім не те….ті речі носити неможливо(((( Як попередити інших? Беруть безкоштовно не від великого достатку….
Сижуревувшоке• 22 сентября 2023
Таких людей даже наказывать не нужно. Их просто жаль((

Поміркована думка• 22 сентября 2023
Если так подумать, ниче такой бизнес.
Заздрість то погано• 22 сентября 2023
ну отзыв напишите
Инстагра_мерша• 22 сентября 2023
Навіщо наказувати?
Напишіть отзив, щоб інші бачили та робили висновок.
Не закатуйте більше в неї і все.
автор Точу ляси • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
ну отзыв напишите
Там не можна писати відгук
автор Точу ляси • 22 сентября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Навіщо наказувати?
Не закатуйте більше в неї і все.
Не можна писати відгук. В підтримку написала, але не реагують
Заздрість то погано• 22 сентября 2023
Ответ дляТочу ляси
Там не можна писати відгук
админам напишите

автор Точу ляси • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
админам напишите
В підтримку написала їм
грешница кающаяся• 22 сентября 2023
’Виставляє речі дитячі 50-56 розміру безкоштовно’. 50-56 размер-это не детский размер
Вимагаю спілкування• 22 сентября 2023
Может можно как-то ее карту заблокировать, написав в банк о мошенничестве?
Инстагра_мерша• 22 сентября 2023
Ответ дляТочу ляси
Не реагують, тому що вас ніхто не дурив.
Це ваш був вибір, свідомий.
Напишіть їй все що думаете, про образу свою, злість.
Зробіть для себе висновок та живіть далі. Візьміть за досвід собі.
PORKA• 22 сентября 2023
Ответ длягрешница кающаяся
У вас, наверное, и детей-то никогда не было. 50-56 см - новорожденные дети
Сало не люблю• 22 сентября 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Дитячі розміри =зріст. 50-56 це якраз новонароджені
Личко Невеличке• 22 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
В чем мошенничество? Вещи высылает бесплатно, на фрукты просит
Бабуся мороз• 22 сентября 2023
На якому ресурсі,що не можна відгук?
НетЕщеНаверное• 22 сентября 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Це дитячий на новонароджених
Гадаю_По_шнуркам• 22 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
На якому ресурсі,що не можна відгук?
олх наверное
Я таке знаю• 22 сентября 2023
А телефон ее есть? Если да, оставьте отзыв о ней. Еще можно подписать в телефоне как ’Аферистка’, кто-то в гетконтакте увидет.
Сало не люблю• 22 сентября 2023
Автор, забийте. Я так розумію, що попали ви менше ніж на 100 грн. Подивіться ще оголошення, багато хто віддає речі на новонароджених. Цього продавця киньте в блок, щоб до такого більше не потрапити.

Гадаю_По_шнуркам• 22 сентября 2023
автор, подпишите ее номер у себя как Мошенница, хотя бы через гетконтакт будет пробиваться, только установите его тоже
Алина-1240• 22 сентября 2023
Пожалеть такого человека.это убогость 100 левела
Гадаю_По_шнуркам• 22 сентября 2023
Ответ дляТочу ляси
это олх? там есть горячая линия в будние дни до 18-00, позвоните, может забанят ее
Гадаю_По_шнуркам• 22 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
толку эту мразь жалеть? таких наказывать надо, им наша жалость до одного места
Мона_Лиса• 22 сентября 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Это размер младенца
Админко• 22 сентября 2023
Дайте ссылку
годовасик• 22 сентября 2023
Ответ дляТочу ляси
Жалуйтесь на обьявление или пост
Автопортрет нурофена• 22 сентября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
ну як в чому?
людина розраховує на одні речі - як на фото, а по факту отримує хлам, таких схем нажаль купа ’на фрукти’ ’на іграшку дитині’...
Вимагаю спілкування• 22 сентября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Высылает обещанное?
Автопортрет нурофена• 22 сентября 2023
автор, надсилайте скаргу на оголошення/ на ’продавця’, це не ок
ВЫВсеВрете• 22 сентября 2023
Ві же видите ее фио, найдите по фио на фб, напишите на ее страничке