Xвостокрутелка• 23 сентября 2023

Якісь нетакий день чи шо? Я в шоці...

Зранку навала на сландо переселенців типа продае за 1000 відай за 50.ми з бахмуту і. Тд. Це вже раз 5 по різним речам. Ось тікі шо остане мене добило. Шукаю костюм на осінь спитала заміри. Мені не підійшло я відповіла. Мені теж відповіли....... Капець мо яке полнолуння шо шизіки з розуму сходять? В вас таке бувае?
Я шалунья• 23 сентября 2023
Осінь, загострення, плюс багато недіагностованих і з наслідками психотравм через війну. Пробачте і забудьте...

автор Xвостокрутелка • 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Це точно...
Readdy• 23 сентября 2023
Напишіть у службу підтримки олх, то ненормально. Співчуваю
автор Xвостокрутелка • 23 сентября 2023
Ответ дляReaddy
Заблокувала і написала
Перша скрипка• 23 сентября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Це точно...
Напишите в поддержку олх
Таких продавцов нужно блокировать
Патріотка з дивану• 23 сентября 2023
Сочувствую. Но смешна сама ситуация. Я ещё такого не видела.
Дама-мадама• 23 сентября 2023
Ужас, лень замеры писать, так сделайте один раз и напишите в объяве, а то гос тайна, а потом психуют. Что в голове у таких людей

ПультОт_БМВ• 23 сентября 2023
Там можно пожаловаться, напишите
Я бы не хотела с такими продавцами встречаться.неадекват
Как нефиг делать• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Вы тысячу раз правы. Работаю с посетителями. И вот одна женщина, культурная, интеллигентная, которую как посетительницу знаю больше десяти лет, на ровном месте без причины устроила безобразный скандал. С криками, оскорблениями, чуть ли не в драку кидалась на сотрудников.
Когда успокоили оказалось , что у нее свои проблемы, и всю войну не выезжала, а была под обстрелами, просто сдали нервы.
Скляна миша• 23 сентября 2023
Я теж таких блокувала, бо писали гадості.
Буває таке. Особливо в вихідні, всі пишуть, не читаючи навіть назву оголошення, я мовчу про зміст 🤦‍♀️
Прибираю щодня• 23 сентября 2023
Мне часто пишут,мы с Базмута,Херсона,отдайте бесплатно. Последний раз смотрю на профиль,дама в Одессе,продает фирменные дорогие вещи на фото шикарного ремонта и выпрашивает вещи у меня,которая живет одна в однушке с двумя детьми. Конченные.
Веккy• 23 сентября 2023
🤣🤣🤣
Я шалунья• 23 сентября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Я теж недавно зі схожою ситуацією зіткнулася... Ззовні інтелігентна, гарно одягнута жінка кричала до мене і мого сина в автобусі, що я ’родила больного, а она на свои налоги обязана содержать таких вот’... При тому що син сидів тихенько, не зачіпав нікого, просто в нього є певні стереотипні рухи в силу діагнозу, які нікому не шкодять і не заважають... Вона просто дивилася на нього, а потім чомусь почала верещати. Навряд чи таку людину можна назвати нормальною, на мою думку.
Стефанія• 23 сентября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Це точно...
Так це мабуть шахраї
Лінива, не каюсь• 23 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Ей просто хотелось кого-то послать, может муж бесит, но может сдачи дать
Поумничка• 23 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Такие, обычно, имеют два профиля. С одного выпрашивают, со второго продают
автор Xвостокрутелка • 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Який жах.... В мене теж мала з особливими потребами. Співчуваю та розумію вас. Хай Бог оберіга нашіх діточок від таких.... Незнаю навіть як назвати правильно....
Прибираю щодня• 23 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Эта лохонулась наверное,написала с основного) Я ей ответила,что как-то неприлично. Она сказала,раньше были деньги,сейчас нет,предложила продать последний свой айфон,промолчала)
TaFo• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
в табло тий курці не дали?

Вишиванка• 23 сентября 2023
Много чокнутых сейчас.Раньше не было заметно.
Блондинка в Законе• 23 сентября 2023
Чому на сландо?
Я шалунья• 23 сентября 2023
Ответ дляTaFo
в табло тий курці не дали?
Ні, звісно. Я подумала, що вона напевно пережила якийсь сильний стрес, подумки пожаліла її. Бо повірте, от чесно, моя дитина в тій ситуації виглядала набагато адекватніше порівняно з тою пані... Таких можна лише пожаліти, що виплескують свою злість на інших.
Читака• 23 сентября 2023
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Разве нормальная психика выдержит такую жизнь полтора года. У меня уже депрессия, назначили АД. (
Пи Пи Пилюля• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
От же ж ссука
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Не звертаю увагу. Чому ви така емоційна, вас з такими нервами на довго не хватить, для чого все так близько до серця сприймати?
Я шалунья• 23 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
От же ж ссука
Глибоко нещасна людина, на мою думку. У щасливих і самодостатніх такої агресії немає...
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Краще би ви українською клавіатуру налаштували, ніж фігньою переймалися
Ізраїль терористи• 23 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А що смішного? Чи ви з тих людей коли двоє б´ються замість викликати поліцію познімаєте на камеру?
Я хз що у вас за почуття гумору ’пішла на х’ сміятись.
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляReaddy
Чому ви співчуваєте? Це така біда чи що?